25/03/2026
Ahoj Rtyňáci,
právě čtete náš první příspěvek a dnes se jen v krátkosti představíme. Jsme parta lidí, kterým na našem městě záleží, Rtyni máme v srdci. Už se nějakou dobu scházíme, naším cílem je kandidovat v podzimních komunálních volbách.
Plánujeme zde sdílet informace o některých akcích a před samotnými volbami i náš program. Budeme rádi za každý váš podnět, názor nebo jen zprávu. Prosím jen o slušnou formu diskuze.
Když budete chtít, podívejte se na www.nase-rtyne.cz .
Jsme tým sousedů, kterým není lhostejné, kde žijí. Společně chceme vytvořit lepší místo pro nás všechny.