14/08/2025
Ma ei teadnud et Notinol on selline kampaania, juhuslikult naegin postitust Facebookis. Ausalt oeldes ma eriti ei lootnud, aga ma taitsin ikkagi kusitluse ara. Ja paari paeva parast joudis kosmeetikaga karbike lopuks minuni. Muide see maksis mulle ainult 1,95 eurot. Ma saatsin lingi ka odele, tema sai samuti ja utles et sisu on vaga hea. Vagagi meeldiv et saab ennast toreda kosmeetikaga hellitada ilma et peaks terve varanduse kulutama. Kui kedagi huvitab karbi saamine, lihtsalt taitke kusitlus, lingi panen kommentaaridesse.