27/03/2026
Mostanában ÉN! :)
Egyre jobban ásom bele magam a forradalmian új AI eszközökbe, és egyszerre örülök és sírok. Félelmetes és izgalmas. Elképesztő és zseniális. Átfogó és bele kell ugrani, mert ha eddig azok a vállalkozók, akik nem használták a ma már alap marketing eszközöket, nem alkalmaztak UX és UI alapelveket, akkor hol fognak tartani azokkal szemben, akik már az AI-t akár valamilyen pici szinten is használni képesek.
Na, de ha belemélyülsz, skilleket, AI agent-eket uszítasz a projektjeidre, tanulod és tanítasz, elemzel, és elhagyod a versenytársaid. Nem kicsit.
Szóval tanulok, új irányokat nézek, sokkal komplexebben látok rá az ügyfeleim problémáira és tudok nekik segíteni. A divatmarketing projektem is pont ezért fog átalakulni és más irány felé menni.
Az auditjaim sokkal komplexebbek, vállalkozás, fenntarthatóság, árazás, marketing és sok más nézőpont kereszttüzében szedjük részleteire a business-t.
És ez még csak a kezdet. Én nagyon élvezem.
Ha segítségre van szükséged, keress, de most elég limitáltak az erőforrásaim. :)