Fejlődése keresztül vezetett a bakelit lemezeken, illetve a CD-n. Néhány évvel később Budapestre költözött, ahol jó néhány klub rezidenseként is szerepelt. 2005-ben a zeneírás kezdetekkor ismerkedett meg az Ableton Live DAW szoftverrel, benne szerzett tudását fórumokon osztotta meg, majd kis közösséget verbuválva találkozókat rendezett. Ez a mai nap is működik Producer/DJ-találkozó néven, mely jel
enleg Magyarország egyetlen és legnagyobb elektronikus zenei producer-találkozó és nyílt fórumja. Thomas továbbá Magyarország első számú elektronikus rádiójánál (Justmusic.FM) is műsort vezet PlayTek néven, melynek különlegessége, hogy csak a digitális DJ-ket (LaptopDJ) - újoncokat és a bevált pilótákat - mutat be. A műsor minden pénteken este 18 órától 20 óráig hallható és látható - http://www.justmusic.fm/live