BerShop

BerShop Широк спектар на производи со поволни цени
Вршиме достава до домашна адреса

Operating as usual

Najbarani modeli na patiki- Dostava niz cela Makedonija +130 den
25/04/2021

Najbarani modeli na patiki

- Dostava niz cela Makedonija +130 den

Најпродаван производ поради неговата компабилност, организација и практичност. Секоја мајка треба да го поседува.👍🔸️Цена...
11/04/2021

Најпродаван производ поради неговата компабилност, организација и практичност.
Секоја мајка треба да го поседува.👍
🔸️Цена:1090 ден
🔸️Достава: 130 ден
🔸️Димензии 40x29x13.5cm
.
.
.
.
.
#skopjecity #macedonia #tetovo #kavadarci #kocan #struga #debar #bitola #stip #prilep #delcevo #инстаграм #инстаграмџии #инстаграмџииmacedonia

Photos from BerShop's post
04/04/2021

Photos from BerShop's post

Дигитална кујнска вага за само 250 денДостава:130 ден
04/04/2021

Дигитална кујнска вага за само 250 ден
Достава:130 ден

🔥АКЦИЈА 6 Светилки Само за:  999ден.🔥6 Водоотпорени Соларни светилки за вашата градина✅LED Светлото се полни во текот на...
04/04/2021

🔥АКЦИЈА 6 Светилки Само за: 999ден.🔥

6 Водоотпорени Соларни светилки за вашата градина

✅LED Светлото се полни во текот на денот, се активира навечер автоматски
✅Не е потребна електрична енергија
✅водоотпорни

🔥Акција на Соларни Светилки🔥
03/04/2021

🔥Акција на Соларни Светилки🔥

ОРГАНИЗЕР ЗА КУЈНА➡️Цена 550 ден ➡️Достава 130 ден
02/04/2021

ОРГАНИЗЕР ЗА КУЈНА
➡️Цена 550 ден
➡️Достава 130 ден

02/04/2021
😍Пакет од 6 соларни ФАКЕЛ светилки за само 999 ден.😍✅Високи се 50цм🌞🔥LED Соларни Светилки во форма на ФАКЕЛ🌞🔥🌞 Соларно н...
02/04/2021

😍Пакет од 6 соларни ФАКЕЛ светилки за само 999 ден.😍

✅Високи се 50цм

🌞🔥LED Соларни Светилки во форма на ФАКЕЛ🌞🔥
🌞 Соларно напојуване - надворешни соларни светилки, собираат сончева енергија преку цел ден, а потоа автоматски се вклучуваат кога е темно.
🌞 5 години време на употреба - Светилките се со вградена Li-ion батерија (2200mAh). Може да светат околу 10 часа летен период и 6 часа во зима кога батеријата е полна целосно. Време на полнење: 4-8 часа.
🌞 Автоматски систем на работа - Притиснете го копчето за вклучување / исклучување за да го вклучите системот за осветлување. Потоа автоматски ќе се вклучува ноќе и автоматски ќе се исклучи при изгрејсонце.
🌞 Водоотпорен дизајн со IP65 ниво на заштита од влез на вода при дожд, исто така осигурете се дека го изложувате на светло во текот на денот за целосно да се наполни батеријата.

😍Пакет од 6 соларни ФАКЕЛ светилки за само 999 ден.😍

✅Високи се 50цм

🌞🔥LED Соларни Светилки во форма на ФАКЕЛ🌞🔥
🌞 Соларно напојуване - надворешни соларни светилки, собираат сончева енергија преку цел ден, а потоа автоматски се вклучуваат кога е темно.
🌞 5 години време на употреба - Светилките се со вградена Li-ion батерија (2200mAh). Може да светат околу 10 часа летен период и 6 часа во зима кога батеријата е полна целосно. Време на полнење: 4-8 часа.
🌞 Автоматски систем на работа - Притиснете го копчето за вклучување / исклучување за да го вклучите системот за осветлување. Потоа автоматски ќе се вклучува ноќе и автоматски ќе се исклучи при изгрејсонце.
🌞 Водоотпорен дизајн со IP65 ниво на заштита од влез на вода при дожд, исто така осигурете се дека го изложувате на светло во текот на денот за целосно да се наполни батеријата.

🦋Сет 6 украсни светилки за вашиот двор🔥За само: 999денари🔥Димензии: 19x14cmЗа нарачки контактирајте не на инбокс📩Вршиме ...
02/04/2021

🦋Сет 6 украсни светилки за вашиот двор

🔥За само: 999денари🔥
Димензии: 19x14cm
За нарачки контактирајте не на инбокс📩
Вршиме достава до сите градови📬

🦋Сет 6 украсни светилки за вашиот двор

🔥За само: 999денари🔥
Димензии: 19x14cm
За нарачки контактирајте не на инбокс📩
Вршиме достава до сите градови📬

🎮🎯Контролор за Телефон за играње ИГРИ🎮🎯😍Супер цена: 299 денари😍🎮Можност за играње PUBG mobile, Free FIRE✅за нарачка конт...
02/04/2021

🎮🎯Контролор за Телефон за играње ИГРИ🎮🎯
😍Супер цена: 299 денари😍
🎮Можност за играње PUBG mobile, Free FIRE
✅за нарачка контактирајте не на инбокс
Вршиме достава до сите градови 📬

🎮🎯Контролор за Телефон за играње ИГРИ🎮🎯
😍Супер цена: 299 денари😍
🎮Можност за играње PUBG mobile, Free FIRE
✅за нарачка контактирајте не на инбокс
Вршиме достава до сите градови 📬

💇‍♀️😍‼Супер Подарок за вашите најсакани ‼😍💇‍♀️Пегла за коса+ мини фен 😍💇‍♀️📌за само: 800 ден
02/04/2021

💇‍♀️😍‼Супер Подарок за вашите најсакани ‼😍💇‍♀️
Пегла за коса+ мини фен 😍💇‍♀️

📌за само: 800 ден

💇‍♀️😍‼Супер Подарок за вашите најсакани ‼😍💇‍♀️
Пегла за коса+ мини фен 😍💇‍♀️

📌за само: 800 ден

02/04/2021
Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

02/04/2021
02/04/2021
02/04/2021
Депилатор за веги на батерии✅Цена: 300 ден+ достава 130 ден
02/04/2021

Депилатор за веги на батерии
✅Цена: 300 ден
+ достава 130 ден

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

02/04/2021
Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

⭐Најбараните производи за депилација, нега, тело идр.⭐✅За нарачки контактирајте не на инбокс✅Доставуваме до сите градови...
02/04/2021

⭐Најбараните производи за депилација, нега, тело идр.⭐
✅За нарачки контактирајте не на инбокс
✅Доставуваме до сите градови 📬

⭐Најбараните производи за депилација, нега, тело идр.⭐
✅За нарачки контактирајте не на инбокс
✅Доставуваме до сите градови 📬

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

02/04/2021
Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

➡Бесконтактен инфраред топломер⬅Цена: 850 ден✅Бесконтактниот топломер користи најсофистицирана инфраред технологија за д...
02/04/2021

➡Бесконтактен инфраред топломер⬅
Цена: 850 ден

✅Бесконтактниот топломер користи најсофистицирана инфраред технологија за да измери температура од одредена површина.
Со насочување кон челото можете брзо и точно да ја измерите температурата. Со само едно притискање на копчето вие добивате прецизно измерена температура за помалку од 2 секунди.
✅Термометар се напојува со 2 x AAA батерии(нема во пакет)
✅за нарачка контактирајте не на инбокс

Photos from BerShop's post
02/04/2021

Photos from BerShop's post

02/04/2021
02/04/2021
02/04/2021
02/04/2021

Address

Macedonia
Skopje
1000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when BerShop posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.


Other Skopje media companies

Show All

Comments

Hello folks! I have an quick announcement for those of you who wants to learn Turkish or make Turkish practice. I am a Turkish language tutorial and will be happy to make Turkish practices with anyone who is interested in learning or improving Turkish speaking skills! I believe that we should hep each other in these coronavirus days. I will be happy to help someone from my home in Turkey! Feel free to message me, thanks!
I am a huge Turkish series fan that I started to write my own fanfic!!! Here it is on Kiralik Ask.... read, vote, and follow me....
Must Visit 😍☺️
turkish show and movies are the best and also the men hehe
the website is not working
I can not find episode 23 of erkencin kuş😭 please upload it🙏
Hello everyone!!!! Has anyone see the Turkish series "Love is in the Air"? I started in on Netflix but I have not been able to see the complete series and I LOVE IT!!! Please let me know how I can see the complete series with English or even Spanish subtitles. THANKS!