Printlab

Printlab Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Printlab, Media/News Company, Ivan HadziNikolov 135 B, Skopje.

Operating as usual

🌸ГОЛЕМА ПРОЛЕТНА АКЦИЈА🌸 Маичка со вашиот омилен супер херој за само 200ден.Три маички за 500ден. На секоја маичка имате...
17/03/2021

🌸ГОЛЕМА ПРОЛЕТНА АКЦИЈА🌸 Маичка со вашиот омилен супер херој за само 200ден.Три маички за 500ден. На секоја маичка имате достапни величини од истата. Акцијата важи за веќе отпечатени маички кои ги имаме на лагер, и истата трае додека има залиха. #hulk#ironman#captainamerica#ragnar#superman#batman#lordoftherings#ningaturtles#avengers#f**ktheking#blackpanter#printlab#принтлаб

Photos from Printlab's post
05/12/2020

Photos from Printlab's post

За 8ми Март подарете уникатен подарок со текст по ваш избор.
04/03/2020

За 8ми Март подарете уникатен подарок со текст по ваш избор.

💑
06/02/2020

💑

За денот на вљубените подарете уникатен пoдарок со текст по ваш избор.
06/02/2020

За денот на вљубените подарете уникатен пoдарок со текст по ваш избор.

Порачајте си рамка за вашата матурска вечер, моминска забава, роденден... и фотографирајте уште по неверојатни фотографи...
01/06/2019

Порачајте си рамка за вашата матурска вечер, моминска забава, роденден... и фотографирајте уште по неверојатни фотографии

Сакате тематски роденден? Печатење балони, капчиња, кутии за пуканки,букви од стиропор и се што ви е потребно за слатка ...
05/04/2019

Сакате тематски роденден? Печатење балони, капчиња, кутии за пуканки,букви од стиропор и се што ви е потребно за слатка маса.

Сакате да одберете несекојдневен подарок? Персонализиран двостран 3Д привезок, или сложувалка со ваша фотографија
05/04/2019

Сакате да одберете несекојдневен подарок? Персонализиран двостран 3Д привезок, или сложувалка со ваша фотографија

Печатење светлечки реклами
03/04/2019

Печатење светлечки реклами

Печатење на маички по Ваш избор
03/04/2019

Печатење на маички по Ваш избор

Дел од нашата работа
26/03/2019

Дел од нашата работа

12/02/2019
...I ova vredi da Vi se ponudi...
06/01/2019

...I ova vredi da Vi se ponudi...

Празниците ни се ближат,а тие се период која најмногу се даваат подароци. Бидете спремни да ги дочекате да си ги оствари...
27/11/2018

Празниците ни се ближат,а тие се период која најмногу се даваат подароци. Бидете спремни да ги дочекате да си ги остварите желбите и да ги изненадите блиските.

Печатење на персонализирани подароци - чоколади 🆕
08/11/2018

Печатење на персонализирани подароци - чоколади 🆕

Печатење на епоксидни магнети за на фрижидер или привезоци за клучеви , сублимациски керамички чаши , рамки за сликање з...
19/10/2018

Печатење на епоксидни магнети за на фрижидер или привезоци за клучеви , сублимациски керамички чаши , рамки за сликање за секаква прилика, навлаки за перници со персонализирана посвета итн.

Анфил Принтлаб
22/05/2018

Анфил Принтлаб

Анфил Принтлаб

Анфил Принтлаб
07/05/2018

Анфил Принтлаб

Анфил Принтлаб

👨‍🎓Ако сеуште не знаете соодветен начин како да ги побарате партнерките и партнерите за матура , ние имаме предлог. Слож...
24/04/2018

👨‍🎓Ако сеуште не знаете соодветен начин како да ги побарате партнерките и партнерите за матура , ние имаме предлог. Сложувалка во форма на срце, маица,балони или пак чаша? Изборот e ваш 🤔✔️

За сите љубители на UNICORNS 🤩 Печатење на маици,чаши,дуксери! Вашата желба во реалност 😀
23/04/2018

За сите љубители на UNICORNS 🤩 Печатење на маици,чаши,дуксери! Вашата желба во реалност 😀

Photos from Printlab's post
17/04/2018

Photos from Printlab's post

Photos from Printlab's post
27/03/2018

Photos from Printlab's post

Photos from Printlab's post
27/03/2018

Photos from Printlab's post

Останаа уште неколку маички, побрзајте да не снема :)
22/03/2018

Останаа уште неколку маички, побрзајте да не снема :)

Eve vakva ke bide maicata a cena 400 denari se gledame kaj i da e na promocija

Mominska & Ergenska Vecer
12/02/2018

Mominska & Ergenska Vecer

Еве уште неколку идеи за печатење на маички. Ваша е замислата, наше е да ја реализираме :)
15/01/2018

Еве уште неколку идеи за печатење на маички. Ваша е замислата, наше е да ја реализираме :)

Печатење запалки и пенкала со фул колор отпечаток
03/01/2018

Печатење запалки и пенкала со фул колор отпечаток

УШТЕ ЕДНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК  - СЛОЖУВАЛКА СО СЛИКА ПО ВАШ ИЗБОР  (ДОСТАПНА И ВО ФООРМА НА СРЦЕ)
04/12/2017

УШТЕ ЕДНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК - СЛОЖУВАЛКА СО СЛИКА ПО ВАШ ИЗБОР (ДОСТАПНА И ВО ФООРМА НА СРЦЕ)

ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК - ПРИВЕЗОК СО СЛИКА И ТЕКСТ ПО  ВАШ ИЗБОР
04/12/2017

ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК - ПРИВЕЗОК СО СЛИКА И ТЕКСТ ПО ВАШ ИЗБОР

ПЕЧАТЕЊЕ МАИЦИ И ДУКСЕРИ, СО СЛИКА ИЛИ ТЕКСТ ПО ВАШ ИЗБОР
04/12/2017

ПЕЧАТЕЊЕ МАИЦИ И ДУКСЕРИ, СО СЛИКА ИЛИ ТЕКСТ ПО ВАШ ИЗБОР

БАЛОНИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ -
04/12/2017

БАЛОНИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ -

Photos from Printlab's post
23/11/2017

Photos from Printlab's post

23/11/2017
Photos from Printlab's post
23/11/2017

Photos from Printlab's post

Untitled Album
17/04/2017

Untitled Album

Address

Ivan HadziNikolov 135 B
Skopje
1000

Opening Hours

Monday 18:00 - 20:00
Monday 10:00 - 17:00
Tuesday 18:00 - 20:00
Tuesday 10:00 - 17:00
Wednesday 18:00 - 20:00
Wednesday 10:00 - 17:00
Thursday 18:00 - 20:00
Thursday 10:00 - 17:00
Friday 18:00 - 20:00
Friday 10:00 - 17:00
Saturday 10:00 - 16:00

Telephone

022796977

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Printlab posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Printlab:

Nearby media companies


Other Media/News Companies in Skopje

Show All