А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв н

  • Home
  • Macedonia
  • Skopje
  • А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв н

А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв н Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв н, TV Channel, Skopje.

06/05/2015
MVR Ubistvo

...

Ubistvoto na Martin Neskovski od strana na MVR

06/05/2015
На рапорт со Јофе 12.06.2011 (убиството на плоштад)

:'( :'( :'(
Срамота за Македонија, НАРОДОТ ЌЕ ИМ ПРЕСУДИ, А ГОСПОД ЌЕ ГИ КАЗНИ!

Шоуто од кое и Баба Рога се плаши - издание емитувано на А1 телевизија во недела на 12 јуни 2011. Тема на емисијата е бруталното претепување до смрт на 22 го...

28/04/2015

Да постоеше А1 телевизија во моментов, ќе беше најгледана и најдобра телевизија во Македонија !

25/04/2015
Iva go rasperdasi i Vlatko Gjorcev

Владата имала капацитет??? Шу збориш бе :D

Posle Filip Petrovski, Biljana Sekulovska na A1 partal go pravi noviot Sef za nadvoresna politika na VMRO DPMNE... ...Abe, Vlatko vo "Sun" ke ja vidis gola P...

23/04/2015
TV duel - A1 televizija 14

Што беше тоа дуел, да ве потсетиме...
Вака некако изгледаше дуел во 2009 година...
ПС: Хорхе е тука, замислете дури и збори, не ќути :D

TV Duel na pretsedatelskite kandidati na A1 televizija. 20.03.2009

23/04/2015
Бранко, ајде бе! (На рапорт со Јофе)

Ајде БЛанко, ајде излези на избоЛи... хахаха :)

Дел од 37-то издание на „На рапорт со Јофе" емитувано на А1 телевизија на 27 февруари 2011. Никола и Јофе го повикуваат Бранко на избори.

22/04/2015
Velija Ramkovski: Zakanite kon nego i A1 Televizija (2006)

Велија за заканите од Сашо Мијалков, па да може не го убија ама го средија на нивен начин...

Говор на Велија Рамковски во село Мелница за заканите кон него, неговото семејство и А1 Телевизија. Снимката е од Април 2006 година.

20/04/2015

А1 -Телевизија на која можеше да и се верува, телевизија која и служеше на НАРОДОТ ! Да се надеваме дека еден ден повторно ќе блесне на малите екрани...!

20/04/2015
Владата на екскурзија (На рапорт со Јофе)

Чувството кога Ставре сака да го тресне Грујо со телефон по глава... :D

Дел од 38-то издание на „На рапорт со Јофе" емитувано на А1 телевизија на 06 март 2011. Дел од екскурзијата на премиерот и министрите во новите автобуси на Ј...

19/04/2015
Angazmanot na Velija za tutunarite 2006g.

Нашите деца нели сакаат да јадат?
Најголем грев прави државата према нашите деца...
Го берат деца од 8 до 10 години...
ДРЖАВАТА Е НАРОДОТ !!!

Vo 2006g. Velija pobara 120 milioni evra od budjetot na RM za zemjodelcite i 60 denari subvencija za tutunarite

19/04/2015
A1 Vesti 1995 godina

Далечната 1995... :)

Најавна шпица за вестите на А1 од 1995 година

15/04/2015
Дали Груевски е жена маскирана во маж? (Јофе 05.05.2011)

Господине Груевски од кога тоа се маскирате како жена? Хахаха :D

Социјалдемократите и нивните стравувања од насилство на претстојните изборите, но и една интересна дилема поврзана со премиерот Груевски. Ова се темите на де...

15/04/2015
И Груевски гледа А1! (Јофе 04.05.2011)

Хахаха.. :)

Во изминатиот период премиерот Груевски упати неколку апели да не се гледа А1 или информациите кои доаѓаат од телевизијата да се земаат со сериозна резерва и...

15/04/2015
Шокантно! Премиерот Груевски на А1 телевизија

Кој успешни, кој фер, кој демократски избори ?
Сите сакавме поуспешна и просперитетна држава, а што добивме? Диктатура и режим, послушници и предавници, партизирани институции, платеници кои ве додржуваат во живот и ве величат по телевизиите и најболното, народот го уништивте, го оставивте без денар во џебот и не поделивте на ваши и наши, на шиптари и цигани, на човечиња и глупаци, секако не нарековте, само ЛУЃЕ не не' нарековте...

шокантно премиерот груевски а1 телевизија Победа на ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ на изборите во Македонија Груевски: Денеска сме победници 05.06.2011 „Денеска Република ...

11/04/2015
Kazna za polnenje na kasata na Makedonija (VMRO-DPMNE, Nikola Gruevski) A1 TV

Ех пусто турско, кадија те суди, кадија те тужи..
Штом волку запнале по пари или се банкрот или сакаат на наш грб да се возат.. Ни го земат она што ние го сакаме, за да ни дадат нешто што тие сакаат, ќе градат нешто што не им го баравме, со нашите пари...

Kazna za polnenje na kasata na Makedonija (VMRO-DPMNE, Nikola Gruevski) A1 TV Makedonija Makedonski SDSM policija Никола Груевски Македонија А1 Колумна казна...

05/04/2015
A1 gafovi 2010

А1 :)

Gafovi na A1 TV za 2010 godina Ajde da razgovarame Metenje pred sobranie Amdi Bajram Elizabeta Kamcevska Milevska za tatkovinata se raboti ostanete tuka, seu...

14/03/2015

А1 телевизија - најдобрата телевизија на сите времиња во Македонија!

А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв на сите времиња's cover photo
14/03/2015

А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв на сите времиња's cover photo

А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв на сите времиња
14/03/2015

А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв на сите времиња

Address

Skopje

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when А1 Телевизија - Да ја вратиме најдобрата тв н posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Category

Nearby media companies


Other TV Channels in Skopje

Show All