17/04/2026
– Jak to jest mieć profesjonalnego fotografa przy stoliku Pary Młodej? Dobrze?
– Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w weselach najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali pomocną dłoń Panu Młodemu, kiedy sobie nie radził sobie ze szczotkowaniem marynarki.
I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania przy wspólnym stoliku wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy ma się obok kogoś z takim okiem i talentem, znajduje się zrozumienie, które pozwala nam się, że tak rzec, rozwijać... na zdjęciach. Ja miałem szczęście, ponieważ je znalazłem!
I dziękuję życiu. Dziękuję mu, bo życie to śpiew, życie to taniec, życie to Bingo i skarpetki z wydrami! 🦦 Wielu ludzi pyta mnie o to samo: „Ale jak on to robi? Skąd on bierze te kadry 'od kuchni' tak szybko?”. A ja odpowiadam, że to proste – to umiłowanie chwili! To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład robimy epicką sesję przy wozie strażackim 🚒, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się zabawie i będę ot, choćby wygrywać... znaczy... nagrody w bingo. 🏆
Wielkie dzięki za te genialne zdjęcia! 📸
Nie byłeś oficjalnym fotografem, ale zrobiłeś nam najpiękniejszą pamiątkę „od kuchni”. Wrzucam je tutaj, żeby zawsze przypominały mi ten klimat!