15/02/2024
Zgodnie z naturą - kobieta potrzebuje 70% żeńskiej energii i 30% męskiej. U mężczyzn - odwrotnie 🌸✨
Nasze aktualne społeczeństwo w większości wyraża energię na zewnątrz, zapominając o subtelnościach istnienia jakie zauważalne są tylko w opadnięciu w to co żeńskie 🌱
Konieczna jest RównoWażność obu kierunków ⬇️⬆️
W nas KOBIETACH jest MOC płynąca z naszej kobiecej natury, możemy zwrócić uwagę świata na to, co widzimy my🔥🍎
A wtedy zmieni się też nasz osobisty wszechświat - relacje, większe poczucie bezpieczeństwa, rozumienie NAS jak i innych.
Napisz teraz:
ENERGIA
A pokaże Ci treści, jakie w tym temacie przygotowałam. Możesz również zostać ze mną i zobaczyć, co wyrażam:) 💖🌸