07/06/2026
Pierwsze szkolenie dla nauczycieli przedszkolnych w mojej stodole…Pierwsze razy są jak pieczęć, która jest niezmywalna. Ostatnie deski kilka godzin przed przybyciem gości.
Do samego końca nie wierzyłam, że to się dzieje.
3 lata temu bałam się do tego miejsca wchodzić - zagraconą przestrzeń wypełnioną slomą. Dziś kiedy słyszę to : „Woooow”, kiedy ludzie tu wchodzą, kiedy mogę przekazywać wiedzę, zapraszać ludzi, oglądać tu filmy, grać , odpoczywać …czuję ogromną wdzięczność. Nie byłoby tego miejsca, gdyby nie mój mąż który kiedyś powiedział: Ty! A może ja Ci zrobię miejsce w tej stodole?!
A ja odpowiedziałam:
- W stodoooole???
Dziękuję uczestniczkom pierwszego szkolenia: „Ukulele i Djembe” . Dziękuję. za warsztaty ukulele.