Muzyka z kurnika

Muzyka z kurnika Dobrze, że jesteś! Jestem Sylwia i nadmiar energii wykorzystuję w muzyce:). Jestem muzykoterapeutką i kocham grać na bębnach i ukulele z dziećmi.

Na tym profilu dzielę się moimi pomysłami, piosenkami i szkoleniami. Dużo się dzieje w moim kurniku;).

07/06/2026

Pierwsze szkolenie dla nauczycieli przedszkolnych w mojej stodole…Pierwsze razy są jak pieczęć, która jest niezmywalna. Ostatnie deski kilka godzin przed przybyciem gości.
Do samego końca nie wierzyłam, że to się dzieje.
3 lata temu bałam się do tego miejsca wchodzić - zagraconą przestrzeń wypełnioną slomą. Dziś kiedy słyszę to : „Woooow”, kiedy ludzie tu wchodzą, kiedy mogę przekazywać wiedzę, zapraszać ludzi, oglądać tu filmy, grać , odpoczywać …czuję ogromną wdzięczność. Nie byłoby tego miejsca, gdyby nie mój mąż który kiedyś powiedział: Ty! A może ja Ci zrobię miejsce w tej stodole?!
A ja odpowiedziałam:
- W stodoooole???
Dziękuję uczestniczkom pierwszego szkolenia: „Ukulele i Djembe” . Dziękuję. za warsztaty ukulele.

26/05/2026

Mam wielki sentyment do tej piosenki. Bo przecież „Bum bum bum, lalalala” to kwintesencja mojej pracy z dziećmi. Od 16 lat!🥹❤️ Na szkoleniu dla nauczycieli zrobiła furrorę. Daj znać jak się podoba.

19/05/2026

Ta zabawa to „Szlagier bębniarzy” , ale …bez bębnów!
Bo rytm jest w ruchu! W nogach, w rękach. Ta zabawa to mój numer jeden od 15 lat! Napisz RYTM, a powiem Ci jak zdobyć całość nagrania do pracy z Twoją grupą.

16/05/2026

Czy ja dzisiaj zasnę?!🥹
Dziekuję Wam za ten piękny dzień❤️. Rytm jest po to, żeby integrować, być razem tu i teraz, czuć moc! I to wszystko było dzisiaj w mojej stodole!
Dziękuję za to wspaniałe szkolenie, za zaufanie!
Niech rytm będzie z Wami!

14/05/2026

ja w czelendż wchodzę zawsze! Zawsze!

07/05/2026

16 maja -pierwsze takie szkolenie mojej muzycznej stodole!
Zapraszamy serdecznie nauczycieli, animatorów, pasjonatów muzycznej zabawy.
Po szkoleniu - wspólne granie, ognisko. To będzie piękna muzyczna majówka!
Z kodem „muzykat” - 10 % zniżki:)

27/04/2026

Odliczamy dni do majówki!☘️
To idealny moment na te muzyczną zabawę!

26/04/2026

Pierwsze takie szkolenie - Kiełczewice Górne - 35 km od Lublina, 170 km do Warszawy, 110 km do Rzeszowa, 200 km do Krakowa.
16 maja 2026 - 100 % praktyki, energia, luz!
To taka majówka dla nauczycieli, animatorów - z rytmem i ukulele Wujek Skarpetka.

UWAGA! Z kodem „muzykat”
(od MuzyKat::muzykalnie dla dzieci) macie dodatkowe
10 % zniżki!!!
Skomentuj SZKOLENIE po pełne info🎵.

19/04/2026

Człowiek z przedszkola wyjdzie, ale przedszkole z człowieka nigdy😅🐓.
**o

Adres

Lublin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Muzyka z kurnika umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Muzyka z kurnika:

Udostępnij

Kategoria