31/03/2026
Minął już rok, odkąd mieszkam w Rzeszowie… a dziś złapała mnie taka spokojna nostalgia 💭
Te zdjęcia powstały jeszcze w Krakowie — razem z obrazem, który do dziś kojarzy mi się z tamtym czasem. Te kolory, te przejścia… trochę chaosu, trochę harmonii. Dokładnie tak, jak wtedy wyglądało moje życie.
Lubię w nim to, że nie jest oczywisty. Każdy może zobaczyć w nim coś innego — a ja widzę w nim emocje, które wtedy we mnie były. W zasadzie obraz powstał w czasach covidu, co wydaje się bardzo odległym czasem !
Dziś jestem w innym miejscu - dosłownie i w przenośni . Tworzę dalej, zmieniam się… tak jak to w życiu, jedno jest zawsze pewne - zmiany są pewne !
I chyba właśnie za to kocham sztukę najbardziej — za to, że zatrzymuje momenty, do których można wracać, kiedy wokół wszystko się zmienia 🤍