Tylko Silna Legia

Tylko Silna Legia Tylko LEGIA! Tylko SILNA Legia! W naszych sercach od lat jest tylko Legia. Marzymy wszyscy o sukcesach w europejskich pucharach. Dążmy do tego!

Tu jednak szansę na odniesienie sukcesu ma tylko SILNA Legia.

KREDKI.Jest super. Nie spadliśmy. Jest super. Blisko było Europy. 6 miejsce. A 6 w szkole do dobrze, więc  wrecz wzorowo...
24/05/2026

KREDKI.
Jest super. Nie spadliśmy. Jest super. Blisko było Europy. 6 miejsce. A 6 w szkole do dobrze, więc wrecz wzorowo. A teraz to tylko super wzmocnienia Legii przez kochanego naszego Pana Dariusza i odzyskujemy mistrza, Puchar Polski i w ogóle wszystko. Panie Dariuszu - tylko na spokojnie, max 30 mln Euro na transfery, znamy Pana hojność. Wystarczy skromnie, bo dodatkowo Pana otoczenie zna się na robocie, jak mało kto, kto nie przyjdzie ten roznosi tę ligę w miazgi. A skład i tak mamy super.
Ps. Gratki dla Papszuna, bo prawie udało mu się trafić 6 w totka, blisko sprawienia cudu. W sumie trochę jego żal, to jakby Picasso dać do malowania kredki bambino. Wiadomo, stworzy i tak coś ponad stan, ale jednak to ...kredki.

NIEUDACZNIKU! WON Z LEGII! TERAZ!!!
23/05/2026

NIEUDACZNIKU! WON Z LEGII! TERAZ!!!

23/05/2026

Mioduski, NIEUDACZNIKU!

18/05/2026

Kto spadnie oprócz Termaliki?

Jakby co, to awans do pucharów to dzięki nam 😎
18/05/2026

Jakby co, to awans do pucharów to dzięki nam 😎

Drogi Losie, nasze życzenie wymaga od Ciebie arcytrudnego, wręcz niemożliwego. Ale jesteś nam coś winien, gdy od 2017 skazałeś nas na Mioduskiego.
Ps. Zapewnienie nam pucharów w tym sezonie to tylko mały kroczek ku odkupieniu tejże winy. Lista będzie rosła, bo okrutnie z nas zadrwiłeś.
Ps2. A najlepiej zdejmij klątwę już teraz i bierz go. Wszędzie, byle z dala od Legii. Zaczyna być dobrze, więc zaraz coś odwali i znów będzie marazm.

18/05/2026

Sezon odczarowywania? Meczem z Widzewem odczarowaliśmy, zdjęliśmy fatum pamiętnych meczów z 1996 i 1997 r.
Meczem z Lechią fatum utraconego w Gdańsku w 2012 r. mistrzostwa.
No to jak los bywa tak łaskawy - to jeszcze 5 miejsce i awans do pucharów poprosimy za utratę w 2010 w samej końcówce udziału w nich - wówczas w ostatnich 4 meczach tylko 1 punkt(!)i 4 miejsce z 1 punktem straty do trzeciego Ruchu.

Legia wygrywa z Motorem, GKS przegrywa z Pogonią a Zaglebie nie wygrywa z Jagą i... 😎
17/05/2026

Legia wygrywa z Motorem, GKS przegrywa z Pogonią a Zaglebie nie wygrywa z Jagą i... 😎

I co zaczyna być realnie? ;)
17/05/2026

I co zaczyna być realnie? ;)

MAMY PUCHARY! LEGIA ZAGRA W EUROPIE! BRAWO (L)! Wywalczone 5 miejsce. To już pewne, na zdjęciu jeszcze aktualna tabela, ale poniżej czekający nas schemat.
1. LEGIA wygrywa 2 mecze. Mamy 49 punktów.
2. POGOŃ wygrywa z GKS. 47 punktów. ZA NAMI.
3. RADOMIAK wygrywa z Lechem i przegrywa z Górnikiem (sorry). 47 punktów. ZA NAMI.
4. WISŁA PŁOCK wygrywa z Lechem i przegrywa z Górnikiem. 48 punktów. ZA NAMI.
5. ZAGŁĘBIE LUBIN przegrywa z Jagiellonią. Zostaje nadal 48 punktów. ZA NAMI.
6. GKS KATOWICE przegrywa z Jagiellonią, przegrywa z Pogonią. 48 punktów. ZA NAMI.

Ps. Mistrzem zostaje Jaga, przed Lechem i Górnikiem

MAMY PUCHARY! LEGIA ZAGRA W EUROPIE! BRAWO (L)! Wywalczone 5 miejsce. To już pewne, na zdjęciu jeszcze aktualna tabela, ...
16/05/2026

MAMY PUCHARY! LEGIA ZAGRA W EUROPIE! BRAWO (L)! Wywalczone 5 miejsce. To już pewne, na zdjęciu jeszcze aktualna tabela, ale poniżej czekający nas schemat.
1. LEGIA wygrywa 2 mecze. Mamy 49 punktów.
2. POGOŃ wygrywa z GKS. 47 punktów. ZA NAMI.
3. RADOMIAK wygrywa z Lechem i przegrywa z Górnikiem (sorry). 47 punktów. ZA NAMI.
4. WISŁA PŁOCK wygrywa z Lechem i przegrywa z Górnikiem. 48 punktów. ZA NAMI.
5. ZAGŁĘBIE LUBIN przegrywa z Jagiellonią. Zostaje nadal 48 punktów. ZA NAMI.
6. GKS KATOWICE przegrywa z Jagiellonią, przegrywa z Pogonią. 48 punktów. ZA NAMI.

Ps. Mistrzem zostaje Jaga, przed Lechem i Górnikiem

14/05/2026

Legia Widzew. Jak widać nudy. Kto pamięta jaki rok?

11/05/2026

Sorka, dopiero wstaliśmy bo świętowaliśmy całą noc zwycięstwo z Termaliką. Ave Mioduski, Ave Legia!

Adres

Warsaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tylko Silna Legia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tylko Silna Legia:

Udostępnij