11/08/2022
Hello, dragilor 🥰
Ieri seară după cm ați văzut pe story am fost la un eveniment marca bonapp.eco unde s-a promovat reducerea risipei alimentare ✌✌ Vă mulțumesc tare mult pentru invitație 🤗
Chef Vincent Lointier ne-a pregătit cu atenție și dragoste fiecare preparat, care vreau să vă zic că au fost divine 🤤🤤 Eu nu mănânc zacuscă deloc, dar dacă vă vine să credeți am gustat zacuscă cu pește și nu m-am mai putut dezlipi de bol, atât de bună a fost 🙈 de aceea în toate story-urile fetelor eu mâncăm în continuu 😂😂 Și să nu uit de vrăbioara cu legume și cartofii geniali cu sos de piper și lemn dulce, au fost pff, nici nu vă pot descrie cât de bun a fost totul 🤤 Pe lângă preparatele excelente a fost interesant și faptul că s-a discutat despre unele mituri legate de alimente, pe care le-am desființat cu brio ✌ dar am aflat și o gramadă de metode noi cm să combatem risipa alimentară 🙌 Pe lângă informațiile noi, mă bucur tare mult că am cunoscut și niște oamenii minunați alături de care seara a fost minunată 🥂 Pe scurt, a fost o seară frumoasă cu mâncare delicioasă 🤩
Partenerii care au fost alături de noi .ro și bineînțeles chef Vincent Lointier cărora le mulțumim și de abia aștept să le trec pragul din nou ☺
Dacă dorești și tu să participi la reducerea risipei alimentare atunci nu trebuie să faci mare lucru decât să downloadezi aplicația .eco și să comanzi ce îți place, acolo vei găsi partenerii de mai sus care s-au alăturat recent și mulți altii✌🤩
Voi ce părere aveți despre această aplicație? 🥰