Rebi•rth

Rebi•rth Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Rebi•rth, Digital creator, Kèzdivásàrhely, Covasna.

19/10/2023
Színes, finom, tápláló 🤌
18/09/2023

Színes, finom, tápláló 🤌

Nincs hozzáfűzni valóm 😐
20/08/2023

Nincs hozzáfűzni valóm 😐

~Az én történetem~Hogyan is került az életembe az edzés? Legelső emlékem ami ehhez kapcsolódik, hogy kiskoromban reggele...
14/07/2023

~Az én történetem~
Hogyan is került az életembe az edzés?
Legelső emlékem ami ehhez kapcsolódik, hogy kiskoromban reggelente kismama tornát néztem a tv-ben és azt utánoztam 🫡
Komolyabban a karanténban ástam bele magam a témába. Folyamatosan az volt a gondolatomban nem szeretnék elhízni (nem igazán vagyok rá hajlamos) és ezért kezdtem el otthon edzegetni. Naponta jegyzeteltem mit ettem, minden nap két edzést nyomtam, folyamatosan egészséges kaják voltak a fejemben, annyira hogy az álmaim is arról szóltak mit eszek. Ha valami édességet ettem azonnal elkezdtem valamit tornázni, mert bűntudatom volt. Nagyon rágörcsöltem az egészre, az edzést sem tudtam igazán élvezni.
Ez természetesen tarthatatlan volt, annyira hogy teljesen el is engedtem a dolgot. Mindig elő elő jött, de a motiváció hamar elmúlt. Aztán jött egy nehéz időszak, amikor nem hogy a mozgáshoz de semmihez nem volt motivációm. Tudtam ez így nem mehet tovább és muszáj kilépni a komfort zónából. Beiratkoztam egy fitnesz instruktor képzésre, ahol sikerült egy alap tudást szereznem. Motivációt kaptam az edzéshez és nem csak az edzéshez, az élethez is. Nagyon sokat segített a mentális egészségem javításában. Jelenleg azért edzek mert élvezem, kikapcsol, segít a mentális egészségem rendben tartásában, önbizalmat ad, a teremben vezetem le a feszültséget. Nem görcsölök rá a dolgokra, élvezem azt amit csinálok, élvezem az ételeket amiket eszek és ennél nagyobb szabadságra nincs is szükségem. ✨

05/07/2023

Ha kellene készítsek egy top 3 leggyakoribb kérdésekből álló listát, az alábbi biztos benne lenne. 😅

Igen, ettek szalonnát, kolbászt, kenyeret régen is, de mellette nem ettek még annyi hülyeséget mint amennyit mi megeszünk manapság.. Ja és azért le is dolgozták.. És talán az elfogyasztott mennyiség sem volt akkora mint most. Valljuk be, azért akkoriban nem mindenki tehette meg, hogy mindennap húst vagy húsféléket fogyasszon, de talán a legfontosabb tényező, ami napjainkban igencsak meghatározza az egészségügyi állapotunkat, az a stressz.. De az nagyon..
Persze a táplálkozás a mozgás is fontos, mert csak igy kerek az egész..de ha az egyik difices akkor az húzza negatív irányba a többit is.

(U. I: ez nem minden országra régióra volt jellemző)

Minden edzés során picit meg kell haljunk, hogy utána újjá tudjunk éledni
25/05/2023

Minden edzés során picit meg kell haljunk, hogy utána újjá tudjunk éledni

08/03/2023
Mindegy mennyire piciket haladunk előre, apró változtatások is nagy eredményeket szülnek.
23/02/2023

Mindegy mennyire piciket haladunk előre, apró változtatások is nagy eredményeket szülnek.

👤 Mi van ha... nem vagyok elég jó, nem vagyok elég szép, elég ügyes... mi van ha nem vagyok elég?Régi vágyam, hogy fitne...
21/02/2023

👤 Mi van ha... nem vagyok elég jó, nem vagyok elég szép, elég ügyes... mi van ha nem vagyok elég?
Régi vágyam, hogy fitnesz edző legyek, de mindig halasztgattam hogy beiratkozok a képzésre, mert mi van ha...? Aztán teljesen céltalannak láttam az életemet és úgy éreztem, na most jött ez az a pont amikor tényleg ki kell lépni a komfortzónából és változtatni kell, mert ez így nem mehet tovább. Jött a lehetőség, indult a képzés és gondolkodás nélkül beiratkoztam. Ennyire motivált talán sosem voltam még, akarom csinálni, akarok tanulni, fejlődni.
Nincs olyan, hogy majd holnap, majd következőkor. Meg kell tanulnunk felismerni mi is az ami valójában meggától minket. A saját tudatunk, az hogy túlgondolunk mindent, félünk, bátortalanok vagyunk.
❗Merj kilépni a komfortzónádból és ne félj attól hogy nem vagy elég. Hidd el elég vagy, csak tedd oda magad, keresd meg és csináld azt ami motivációt és célt ad neked. Annyira rövid az élet egyáltalán nincs időnk arra várni, hogy na majd holnap.

• Hajlamos vagyok csak a rossz dolgokra fókuszálni. Az elmúlt időszakban nem igazán tudott felvidítani semmi. Megvan min...
13/02/2023

• Hajlamos vagyok csak a rossz dolgokra fókuszálni. Az elmúlt időszakban nem igazán tudott felvidítani semmi. Megvan mindenem a boldogsághoz és mégsem tudtam értékelni azt amim van. Az instagram, a social media meg csak még rosszabbá t***e az egészet. Mindenhol azt láttam hogy másnak sokkal jobb, fesztiválok, bulik, külföldi nyaralások stb. Úgy éreztem kimaradok mindenből, mindenki jól érzi magát csak én nem vagyok rá képes. És hogy miért történhetett ez? Mert valahogy elfelejt***em észrevenni azokat a dolgokat amik ENGEM valóban boldoggá tesznek, mert másokhoz hasonlítottam magam, azt szerettem volna megkapni ami másnak okoz boldogságot. Mostmár tudatosan próbálok odafigyelni arra, hogy fókuszáljak a jó dolgokra, élvezzem azt amim van, csináljam azt ami engem boldoggá tesz.•
Ez a kép meg azt bizonyítja, hogy mennyire apró dolog tud elég lenni ahhoz hogy boldog legyek 🐶

Address

Kèzdivásàrhely
Covasna

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Rebi•rth posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share