Mediacast - українське телебачення за кордоном

Mediacast - українське телебачення за кордоном Компанія MEDIACAST.TV надає своїм користувачам можливість дивитись легальне українське телебачення за кордоном. Телефонуйте 888 7200928 MEDIACAST.TV offers its customers the opportunity to watch their native Ukrainian television far abroad.

For your convenience, we chose the best TV channels that are interesting to watch every day. The number of TV channels is constantly increasing. Having its own powerful equipment on several continents it is possible to broadcast high-quality television over long distances. One of the interesting benefits of MEDIACAST.TV is timeshift. When you turn on the TV at 9 am in Canada, you will watch the TV shows that were at 9:00 am Ukrainian time. Also, for your convenience, we have developed apps for popular platforms: ROKU, Android, Samsung Smart TV, DuneHD, and MAG. We also expect the release of the application for ROKU and Apple TV very soon. Especially for our customers who want to try the functionality before the purchase, we have introduced a limited free plan It includes 12 TV channels and a TV archive for 1 day. However, you can only use our free plan at the mediacast.tv website. Try MEDIACAST.TV today. Join our family and get a lot of benefits and surprises. In case you are not satisfied with our services, we will make a refund.

Operating as usual

04/15/2020
Mediacast - українське телебачення за кордоном

Mediacast - українське телебачення за кордоном

😯 MEDIACAST.TV оголошує знижку💰 -100 USD на річне підключення в період пандемії 🦠 COVID-19.
Скористайтесь купоном STAYHOME під час оформлення підписки на сайті mediacast.tv.

💰 Вартість Premium пакету з врахуванням ЗНИЖКИ становить всього 69.99 USD в рік (ви економите 100USD).

Сподіваємось Ви дотримуєтесь умов карантину! Для того, щоб час проведений вдома був більш цікавим ви можете дивитись улюблене кіно, cеріали та мультфільми українською мовою.

Не забувайте слідкувати за новинами та дотримуватись вказівок місцевоїї влади!
Саме так ви можете допомогти собі та своїм близьким в цей не простий для всіх час.

Залишайтесь вдома! STAYHOME!

Де б ви не були - США Канада 🇨🇦🇺🇸 - з MEDIACAST.TV Україна буде поруч завжди. Для вас ми маємо:

✅ 60 українських телеканалів;
✅ 35 українських радіостанцій;
✅ 7-ми денний архів запису телеефіру;
✅ Перегляд з 4-ох пристроїв одночасно;
✅ Перегляд на Apple TV, Roku, iPhone, iPad, Android, Android TV, Fire TV та на веб-сайті.

Допоможіть іншим дізнатися про нашу акцію та зробіть SHARE!!!

Чудові новини для абонентів MEDIACAST!Довгожданне підключення телеканлаів 1+1 International та KvartalTV.Ми знаємо, що в...
02/19/2020

Чудові новини для абонентів MEDIACAST!
Довгожданне підключення телеканлаів 1+1 International та KvartalTV.
Ми знаємо, що ви дуже давно хотіли ці телеканали і зробили все можливе для того, щоб підключити їх.
Тепер вам доступне ТСН, Ліга сміху, Вечірній квартал, Одного разу під Полтавою, Розсміши коміка та багато інших.
Всім приємного перегляду!

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙСхоже, найбільш вартісні проекти в українському медіапросторі зароджуються в часи револю...
10/22/2019

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ

Схоже, найбільш вартісні проекти в українському медіапросторі зароджуються в часи революцій. У 2003 році телеглядачі України познайомились з “5 каналом”. Це був абсолютно унікальний досвід, адже телеканал створено за стандартами “BBC”.

Тематична спрямованість проекту була визначена одразу - це канал чесних новин. А щоб новини були дійсно чесними, то між власниками телеканалу та керівництвом було підписано угоду про невтручання перших у роботу других. Що й сприяло неабиякому росту довіри аудиторії до новоствореного проекту.

5 канал на сьогодні потужний інформаційний телеканал, який забезпечує щогодинні випуски новин, розділені на тематичні блоки. Керівництво продовжує максимально об’єктивну редакційну політику, щоб забезпечувати глядачів достовірною інформацією про життя в Україні та світі.

Цей один із найавторитетніших українських інформаційних телеканалів входить до пакету послуг Mediacast TV, тому ви завжди будете обізнані з останніми новинами у всіх сферах життя. Реєструйтесь за посиланням у першому коментарі і підключайтесь до українського телебачення з будь-якого місця у світі.

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛЦей телеканал від початку свого створення був передовим інформаційним мовником. Щоб вам було більш з...
10/21/2019

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛ

Цей телеканал від початку свого створення був передовим інформаційним мовником. Щоб вам було більш зрозуміло, дивіться підказки:

🎯Телеканал створено за стандартами “BBC”
🎯Він був рупором “Помаранчевої революції”
🎯Тематично є інформаційним: лише випуски новин та гостьові студії

Свої відповіді залишайте у коментарях. Завтра ви дізнаєтеся про цей телеканал значно більше.

ЛОГІКА МОЖЕ ПРИВЕСТИ ВАС З ПУНКТУ “А” ДО ПУНКТУ “Б”, А УЯВА - КУДИ ЗАВГОДНОЦі слова належать Альберту Енштейну. Не дивно...
10/21/2019

ЛОГІКА МОЖЕ ПРИВЕСТИ ВАС З ПУНКТУ “А” ДО ПУНКТУ “Б”, А УЯВА - КУДИ ЗАВГОДНО

Ці слова належать Альберту Енштейну. Не дивно, адже вчений зміг довести такі наукові теорії, які до нього видавалися просто вигадками.

Уява малює нам чудові можливості та іноді фантастичні перспективи, але, окрім цього, вона програмує нас на досягнення цих висот. Адже, все що ми можемо уявити - реально втілити!

Уявляйте, фантазуйте - це корисно для вашого життя!

БУТИ БОГОМ ЗНАЧНО ПРОСТІШЕ, НІЖ ЛЮДИНОЮ Зарозумілого та могутнього воїна Тора позбавляють сил та відправляють у заслання...
10/19/2019

БУТИ БОГОМ ЗНАЧНО ПРОСТІШЕ, НІЖ ЛЮДИНОЮ

Зарозумілого та могутнього воїна Тора позбавляють сил та відправляють у заслання на Землю, де він має жити як звичайна людина. Виявляється, щоб стати героєм на Землі, потрібно докласти уже багато зусиль і багато чому навчитися.

Чи вдасться головному герою повернути свої сили та впоратися із сильним ворогом? Дивіться сьогодні о 21:00 на Новий канал фантастичний фільм “Тор” 👉https://bit.ly/2LcGGgw

СТРАШНО БУВАЄ І ЗЛОЧИНЦЯМВміння організовувати афери притаманне не лише шахраям, але й агентам ФБР. Запальний і амбітний...
10/17/2019

СТРАШНО БУВАЄ І ЗЛОЧИНЦЯМ

Вміння організовувати афери притаманне не лише шахраям, але й агентам ФБР. Запальний і амбітний агент Річі ДіМасо вплутує пару шахраїв Ірвінга Розенфельда та Сідні Проссер у складний та небезпечний світ лобістів і мафіозі. Він прагне будь що розкрити кримінальну групу та просунутись по кар’єрній драбині.

Дивіться сьогодні о 23:55 на телеканалі Inter TV-Channel кримінальну драму, засновану на реальних подіях, “Афера по-американськи”. Фільм отримав багато нагород та номінацій, зокрема три Золотих глобуси. У ньому знялися чудові актори: Крістіан Бейл, Бредлі Купер, Емі Адамс, Дженніфер Лоуренс.

🏒ТРИВАЄ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ З ХОКЕЮУ межах турніру сьогодні зустрінуться команди групи D: “Юність” (Білорусь) та Пеліканс Лах...
10/15/2019

🏒ТРИВАЄ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ З ХОКЕЮ

У межах турніру сьогодні зустрінуться команди групи D: “Юність” (Білорусь) та Пеліканс Лахті (Фінляндія). Гра обіцяє бути цікавою, адже в першому колі перемогу здобули білоруси.

Пряма трансляція розпочнеться о 18:55 на Телеканал Xsport. Буде захоплююче! Приєднуйтесь 👉https://bit.ly/2LcGGgw

УСІ ЗМІНИ ВЕДУТЬ ДО КРАЩОГОПроцес розвитку будь-якого телеканалу, напевно, можна порівняти з процесом життям: є періоди ...
10/15/2019

УСІ ЗМІНИ ВЕДУТЬ ДО КРАЩОГО

Процес розвитку будь-якого телеканалу, напевно, можна порівняти з процесом життям: є періоди становлення та розквіту, є свої спади і підйоми, зміна інтересів та партнерів. Телеканал, про який сьогодні піде мова, теж на своєму шляху зазнав багато змін і перетворень.

телеканал СТБ було запущено в ефір у червні 1997 року. Програмна сітка орієнтувалася на молодь у віці 30-45 років. Саме для цієї аудиторії було розраховано програми інформаційно-культурного спрямування.

Згодом тематика програм дещо змінилися, в ефірі переважали інформаційні продукти. Телеканал СТБ вів максимально вільну редакційну політику, намагаючись не піддаватись жодному політичному тиску, навіть після кількох змін власників та керівництва.

На сьогодні телеканал працює у пізнавально-розважальному напрямку. Саме така тематика привела до СТБ найбільшу аудиторію і дозволила йому піднятись на досить високу рейтингову позицію. Глядачам припали до смаку яскраві шоу Україна має талант (Ukraine's got talent), Ікс-Фактор (The X Factor Ukraine), МастерШеф (MasterChef), телесеріал “Кріпосна”.

Тож, підписники Mediacast TV мають можливість долучитися до розважальних програм та серіалів, які мають великий успіх в українського глядача. Реєструйтесь за посиланням у першому коментарі.

ВІТАННЯ УКРАЇНЦЯМ КАНАДИ ДО ДНЯ ПОДЯКИВ другий понеділок жовтня, тобто сьогодні, в Канаді святкують День подяки. Це держ...
10/14/2019

ВІТАННЯ УКРАЇНЦЯМ КАНАДИ ДО ДНЯ ПОДЯКИ

В другий понеділок жовтня, тобто сьогодні, в Канаді святкують День подяки. Це державне свято, яке офіційно відзначається з 1957 року. В цей день прийнято дякувати за зібраний врожай та сито прожитий рік.

Вітаємо усіх українців Канади, які відзначають День подяки! Бажаємо, щоб ваші столи завжди були повні, а домівки сповнені тепла, доброти і любові!

До речі, які страви ви традиційно готуєте в цей день?

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛСьогодні ми заховали дуже відомий український телеканал. Ви його точно дивитесь, можливо, навіть зар...
10/14/2019

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛ

Сьогодні ми заховали дуже відомий український телеканал. Ви його точно дивитесь, можливо, навіть зараз. Хто ж цей відомий-невідомий? Вгадуйте за підказками:

🎯На цьому телеканалі транслювалось культове шоу 90-их “Шоу довгоносиків”.
🎯Цей телеканал об’єктивно висвітлював новини, а коли це стало неможливо - змінив свою тематику.
🎯На телеканалі транслюється власний серіал, про який гуде вся Польща (так, їм теж його показали).

Ви вже пишете свою відповідь у коментарях? З нетерпінням чекаємо на ваші здогадки. Завтра ми розкриємо таємницю і розповімо про цей телеканал значно більше.

ЗІ СВЯТОМ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!Є багато свят і визначних дат у нашому календарі, але День захисника України - особливий. В...
10/14/2019

ЗІ СВЯТОМ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Є багато свят і визначних дат у нашому календарі, але День захисника України - особливий. Він покликаний вшанувати пам’ять всіх тих, хто поліг за волю України та віншувати тих, хто й досі бореться за нашу свободу!

Наші захисники - ангели-охоронителі держави, які пильнуть територіальну цілісність та незалежність України!

Так багато слів, які хочеться сказати, але найперше - ДЯКУЄМО! За наше мирне життя, за життя у своїй країні, за те, що у нас досі є Україна!

🥊ДОВГООЧІКУВАНИЙ БІЙ ОЛЕКСАНДРА УСИКА ТАКИ ВІДБУДЕТЬСЯ!Щоправда з іншим суперником. Проти Олександра (Александр Усик / U...
10/12/2019

🥊ДОВГООЧІКУВАНИЙ БІЙ ОЛЕКСАНДРА УСИКА ТАКИ ВІДБУДЕТЬСЯ!

Щоправда з іншим суперником. Проти Олександра (Александр Усик / Usyk) на ринг вийде американець Чазз Візерспун. Це буде дебютний бій українця у надважкій вазі. Нагадаємо, що нідерландця Тайлора Спонга, який був заявлений спочатку, відсторонили через вживання допінгу.

Бій відбудеться 12 жовтня у Чикаго. За українським часом - 4:30 ранку 13 жовтня. Пряму трансляцію вестиме телеканал Інтер Inter TV-Channel у рамках програми “Великий бокс”. Реєструйтесь за посиланням у першому коментарі і приєднуйтесь до лав вболівальників!

ВЕЧІР БОКСУ З ПРЯМОЮ ТРАНСЛЯЦІЄЮ З НІМЕЧЧИНИСьогодні вам випаде нагода продивитися одразу аж два поєдинки! Молоді україн...
10/11/2019

ВЕЧІР БОКСУ З ПРЯМОЮ ТРАНСЛЯЦІЄЮ З НІМЕЧЧИНИ

Сьогодні вам випаде нагода продивитися одразу аж два поєдинки! Молоді українські боксери вийдуть на ринг, щоб здобути свої перемоги!

Сьогодні о 21:00 @телеканал Xsport розпочне пряме включення з Німеччини, де розпочнуться бої між Vladyslav Sirenko - Владислав Сиренко і Айваном Ді Барардіно та Олександром Захожим і Кевіном Джонсоном.

Обов’язково реєструйтесь за посиланням у першому коментарі, бо буде дуже потужно та видовищно!

Mediacast.TV - українське телебачення закордоном's cover photo
10/11/2019

Mediacast.TV - українське телебачення закордоном's cover photo

КОМУ НА НІЧ СТРАШИЛОЧКУ З ГУМОРОМ?США. Країну охопила епідемія вірусу зомбі і більшість населення ним уражені. Людей зал...
10/10/2019

КОМУ НА НІЧ СТРАШИЛОЧКУ З ГУМОРОМ?

США. Країну охопила епідемія вірусу зомбі і більшість населення ним уражені. Людей залишається дедалі менше. Щоб вижити, вони змушені переїздити з місця на місце, шукаючи куточки, яких вірус ще не досяг.

Четверо незнайомців, через випадковий збіг обставин, виявляються об’єднані у одну групу. Разом вони намагаються вижити у цьому скаженому зомбосвіті.

Дивіться сьогодні о 23:29 на Телеканал ICTV комедію жахів “Ласкаво просимо у Зомбіленд” з чудовим складом акторів: Джессі Айзенберг, Вуді Гаррельсон, Емма Стоун 👉https://bit.ly/2LcGGgw

ВАЖЛИВА ПЕРЕДАЧА ПРО ВАЖЛИВІ РЕЧІЗустрічі з цікавими людьми сучасності та розмови на найбільш актуальні теми. Гостями ст...
10/10/2019

ВАЖЛИВА ПЕРЕДАЧА ПРО ВАЖЛИВІ РЕЧІ

Зустрічі з цікавими людьми сучасності та розмови на найбільш актуальні теми. Гостями студії є видатні особистості України та світу. Фактично з перших вуст ви зможете почути відповіді на питання, які турбують багатьох.

Сьогодні о 21:15 “Дуже важлива передача” транслюватиметься на hromadske.ua . Вмикайтесь, буде цікаво 👉https://bit.ly/2LcGGgw

КУБОК ЄВРОПИ З БАСКЕТБОЛУ Й ДОСІ ЧЕКАЄ СВОГО ГОСПОДАРЯСьогодні відбудеться чергова гра між командами БК "Днепр" (Україна...
10/09/2019

КУБОК ЄВРОПИ З БАСКЕТБОЛУ Й ДОСІ ЧЕКАЄ СВОГО ГОСПОДАРЯ

Сьогодні відбудеться чергова гра між командами БК "Днепр" (Україна) та Борисфен (Білорусь). В першій грі перемогу здобули українці, які, до речі, посідають четверте місце у загальному заліку.

Чи вдасться нашій команді повторити переможну гру? Дивіться сьогодні о 18:55 в прямому ефірі Телеканал Xsport. 👉https://bit.ly/2LcGGgw

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК НА AMAZON FIRE TV?Приставка Amazon Fire TV чудова ще й тим, що дозволяє дивитися українське телеба...
10/09/2019

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК НА AMAZON FIRE TV?

Приставка Amazon Fire TV чудова ще й тим, що дозволяє дивитися українське телебачення за кордоном. Для цього варто лише встановити додаток Mediacast TV, який ми нещодавно повністю оновили.

Увесь процес займає близько 10 хв і не потребує якихось особливих навичок. Як саме встановити наш додаток на Amazon Fire TV та без проблем дивитися найкраще українське телебачення, читайте у нашій статті.

Посилання на статтю у першому коментарі.

ХОКЕЙНА ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ЗАПРОШУЄ!Сьогодні відбудеться гра між потужними європейськими командами. На лід вийдуть команди “...
10/08/2019

ХОКЕЙНА ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ЗАПРОШУЄ!

Сьогодні відбудеться гра між потужними європейськими командами. На лід вийдуть команди “Мюнхен” (Німеччина) та “Ферьєстад” (Швеція).

Пряму трансляцію гри о 20:30 розпочне Телеканал Xsport. Вмикайтеся вчасно, щоб побачити головне! 👉https://bit.ly/2LcGGgw

ПЕРШИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНИУ далекому 1992 році на телеекранах України з’явився абсолютно новий телеканал - Те...
10/08/2019

ПЕРШИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНИ

У далекому 1992 році на телеекранах України з’явився абсолютно новий телеканал - Телеканал ICTV. Керівництво одразу визначилося з напрямом роботи - розважальні програми. Саме тому, розпочався переклад з дубляжем іноземних фільмів і серіалів українською мовою. Це був перший телеканал, який освоїв таку технологію.

Для більшого охоплення молодіжної аудиторії, у 1995 році ICTV розпочав трансляцію програми “Територія “А”. Це був прототип першої “Фабрики зірок”, адже щотижня в ефірі з’являлись нові виконавці, нові гурти, нові пісні та кліпи. Ця програма відкрила Україні імена багатьох україномовних виконавців і була неймовірно популярною.

З початку двохтисячних років ICTV змінив напрям мовлення на інформаційно-аналітичний. Проте, й досі залишається одним із найбільш улюблених телеканалів українців.

Окрім інформаційних програм і ток-шоу, на каналі транслюються фільми, серіали та програми розважального змісту. Тож, абонентам Mediacast TV буде що подивитися при нагоді.

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛЯкий саме телеканал першим в історії незалежного українського телебачення взявся нас розважати? Ми м...
10/07/2019

ВІДГАДАЙТЕ ТЕЛЕКАНАЛ

Який саме телеканал першим в історії незалежного українського телебачення взявся нас розважати? Ми маємо кілька підказок:

🎯Вони першими розпочали дубляж фільмів українською мовою.
🎯На цьому телеканалі з’явилися перші кліпи українською мовою.
🎯Вони транслювали перший прототип “Фабрики зірок” (“Територія А” - це найкраща програма на телеканалі…).

Свої відповіді залишайте у коментарях. Завтра ми розповімо про цей телеканал значно більше.

НАЙСКЛАДНІШЕ ПОЧАТИ ДІЯТИ, ВСЕ ІНШЕ ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД НАПОЛЕГЛИВОСТІІстина істин! Вона пролунала з вуст неймовірної жі...
10/07/2019

НАЙСКЛАДНІШЕ ПОЧАТИ ДІЯТИ, ВСЕ ІНШЕ ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД НАПОЛЕГЛИВОСТІ

Істина істин! Вона пролунала з вуст неймовірної жінки - авіаторки Амелії Ергарт. Найголовніше - закрити очі і, не думаючи ні про що, ступити крок вперед. І це вже буде хороший поштовх до наступних дій.

Можна довго планувати, шукаючи безпрограшний варіант і так ніколи й не розпочати втілювати свої задуми в життя. А можна просто зробити щось найменше, аби лише зрушити справу з місця, і невпинно працювати над удосконаленням.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ТА ЗАГАДКОВА МЕРИЛІНМерилін Монро приїздить на зйомки до Англії. Вона відома, довкола неї завжди безліч пр...
10/06/2019

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ТА ЗАГАДКОВА МЕРИЛІН

Мерилін Монро приїздить на зйомки до Англії. Вона відома, довкола неї завжди безліч прихильників. Все її життя виставлено на показ і кожному здається, що він все про неї знає. Проте, яка вона - Мерилін?

Саме це намагається дізнатись Колін Кларк - головний персонаж фільму “7 днів і ночей з Мерилін”. Ви теж маєте можливість це з’ясувати: вмикайте сьогодні о 01:00 Телеканал К1 і насолоджуйтесь переглядом.

КЛАСИЧНА МЕЛОДРАМА ДЛЯ НЕДІЛЬНОГО ВЕЧОРАІсторія про симпатичну, розумну, заможну татову донечку, яка закохалася у просто...
10/06/2019

КЛАСИЧНА МЕЛОДРАМА ДЛЯ НЕДІЛЬНОГО ВЕЧОРА

Історія про симпатичну, розумну, заможну татову донечку, яка закохалася у простого хлопця, вже давно стала класичною для світового кінематографу. Проте, розпочалася вона саме з фільму про Френсіс Гаусман і Джонні Кастла та їх “брудних” танців.

Дивіться сьогодні о 18:00 на телеканалі Inter TV-Channel класику романтичного кіно “Брудні танці”. Приємного вечора!

ХТО Ж НЕ МРІЯВ У ДИТИНСТВІ ЗНАЙТИ СКАРБИ?Журналісти цієї програми і досі мандрують Україною у пошуках загублених або заб...
10/05/2019

ХТО Ж НЕ МРІЯВ У ДИТИНСТВІ ЗНАЙТИ СКАРБИ?

Журналісти цієї програми і досі мандрують Україною у пошуках загублених або забутих скарбів. Вони відвідують музеї, знайомляться зі старожилами, спілкуються з істориками. Усе для того, щоб переконати нас в існуванні справжніх коштовних знахідок.

Дивіться сьогодні на Телеканал "Мега" о 00:40 спецпроект “Скарб.Ua”. Буде дуже цікаво!

🥊ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ: БУДЕ ВЕЛИКИЙ БОКС!Цієї ночі ми станемо свідками двобою між нашим Сергієм Дерев’янченком та казахстанце...
10/05/2019

🥊ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ: БУДЕ ВЕЛИКИЙ БОКС!

Цієї ночі ми станемо свідками двобою між нашим Сергієм Дерев’янченком та казахстанцем Геннадієм Головкіним за пояс Чемпіона світу.

Пряму трансляцію бою вестиме Телеканал Xsport. Бій розпочнеться 5 жовтня в Нью-Йорку. Проте, за українським часом це буде 5:30 ранку неділі 6 жовтня.

Реєструйтеся вчасно, щоб мати можливість дивитися прямий ефір або запис бою з архіву Mediacast👉https://bit.ly/2LcGGgw

#box #бокс #Сергій_Деревянченко

ТЕЛЕВІЗІЙНІ ЦІКАВИНКИ НА ВИХІДНІЧудовий суботній день стане ще кращим для любителів фантастики та екшенів. На Новий кана...
10/04/2019

ТЕЛЕВІЗІЙНІ ЦІКАВИНКИ НА ВИХІДНІ

Чудовий суботній день стане ще кращим для любителів фантастики та екшенів. На Новий канал о 18:00 транслюватимуть фільм “Трансформери”, а одразу після нього йтиме продовження: “Трансформери: Помста занепалих”.

Поціновувачам дотепного українського політичного гумору сподобається хіт-парад “Влада Хохотала”, який йтиме в суботу о 21:30 на Телеканал "Прямий". На завершення цього вечора Inter TV-Channel пропонує молодіжну комедію “Той незручний момент”, яку можна буде переглянути о 00:30.

В неділю баскетбольні вболівальники зможуть подивитися гру найкращих українських команд: Київ Баскет та Харківські Соколи. Телеканал Xsport розпочне пряму трансляцію о 15:55.

Пригодницький фільм з улюбленими героями “Черепашки Ніндзя” розпочнеться на Новому каналі в неділю о 19:00. Одразу за ним йтиме продовження - “Черепашки Ніндзя 2”.

Реєструйтесь за посиланням у першому коментарі, щоб мати постійний доступ до українського телебачення.

🏀НА ВАС ЧЕКАЮТЬ НАЙКРАЩІ БАСКЕТБОЛЬНІ КОМАНДИ УКРАЇНИ!Сьогодні відбудеться достойне баскетбольне протистояння. За кошики...
10/04/2019

🏀НА ВАС ЧЕКАЮТЬ НАЙКРАЩІ БАСКЕТБОЛЬНІ КОМАНДИ УКРАЇНИ!

Сьогодні відбудеться достойне баскетбольне протистояння. За кошики змагатимуться БК Черкаські Мавпи та Баскетбольний клуб "Харківські Соколи".

Щоб дізнатися хто переможе, вмикайте о 18:20 Телеканал Xsport та слідкуйте за прямою трансляцією гри.
Реєструйтеся за посиланням у першому коментарі, щоб мати доступ до всіх телеканалів Mediacast TV.

#БК_Черкаські_Мавпи #БК_Харківські_Соколи #баскетбол

👽😱ХТО ЛЮБИТЬ ПОЛОСКОТАТИ НЕРВИ НА НІЧ?Поблизу містечка Ганнісон (Колорадо, США) падає корабель прибульців. На ньому дуже...
10/03/2019

👽😱ХТО ЛЮБИТЬ ПОЛОСКОТАТИ НЕРВИ НА НІЧ?

Поблизу містечка Ганнісон (Колорадо, США) падає корабель прибульців. На ньому дуже незвичайні гості: гібрид Хижака і Чужого та Чужі. За ними слідом прибуває Хижак, щоб знищити Чужих, гібрида та всі сліди. Розпочинається справжня війна.

Щоб дізнатись чим усе закінчиться, вмикайте сьогодні о 23:19 Телеканал ICTV і дивіться фільм жахів “Чужі проти Хижака: Реквієм”. Обов'язково зареєструйтесь на сайті Mediacast TV (посилання у першому коментарі).

ЩИРІ ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКІЙ ДІАСПОРІ НІМЕЧЧИНИ В ДЕНЬ ЄДНОСТІВ цей день 1990 року відбулось довгоочікуване возз'єднання зах...
10/03/2019

ЩИРІ ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКІЙ ДІАСПОРІ НІМЕЧЧИНИ В ДЕНЬ ЄДНОСТІ

В цей день 1990 року відбулось довгоочікуване возз'єднання західних та східних земель Німеччини. Єдність та цілісність держави - це наріжні камені свободи та незалежності! Це ті цінності, які зміцнюють громадянське суспільство.

Mediacast TV бажає усім, хто відзначає це свято, гарного настрою та чудового вихідного дня. Приємну компанію вам можуть скласти наші телеканали, які доступні в ці дні з дуже привабливою знижкою 50%. Тобто, вартість повного пакету Premium (річна підписка) складає всього 99,99 USD.

З Днем Німецької єдності, друзі!

Address

3400 West Stonege Boulevard #2235
Arlington Heights, IL
60005

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Mediacast - українське телебачення за кордоном posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Mediacast - українське телебачення за кордоном:

Videos

Category

Про компанію

Компанія MEDIACAST.TV надає своїм користувачам можливість дивитись рідне українське телебачення далеко закордоном. Для вашої зручності ми обрали найкращі телеканали, які приємно та цікаво дивитися щодня. Їхня кількість постійно зростає! Наявність власного потужного обладнання на декількох континентах дозволяє з легкістю транслювати якісне телебачення на великі відстані.

Однією з цікавих переваг MEDIACAST.TV є можливість зміщення ефіру в часі (timeshift): увімкнувши телебачення в 9:00 в Канаді, Ви зможете переглядати ті телешоу, які транслювались в 9:00 за українським часом.

Також ми розробили додатки для популярних платформ: ROKU, iOS, Android, Samsung Smart TV та Аmazon Fire TV.

Спеціально для наших користувачів, які перед покупкою хочуть спробувати весь функціонал ми впровадили 7 днів безкоштовного перегляду!

Спробуйте MEDIACAST.TV вже сьогодні! Приєднуйтесь до нас і отримайте приємні сюрпризи.

Nearby media companies


Other Arlington Heights media companies

Show All

Comments

Ви є на Fire TV Stick 4K ?
Есть ли 1 +1,2+2,трк Украина и Футболы в пакете?