Shqiperia ime

Shqiperia ime Albanian Media
(3)

Grabitja në Elbasan , sh*tësja i merr armën hajdutit .
02/18/2020
VIDEO/ Grabitja në Elbasan, sh*tësja i merr armën hajdutit serial - Opinion.al

Grabitja në Elbasan , sh*tësja i merr armën hajdutit .

Policia arrestoi të shtunën në mbrëmje Astrit Thaçin si personin e dyshuar për grabitjen e argjendarisë në lagjen “Aqif Pasha” në Elbasan. Gazetari i Abc News Aldo Kozarja ka siguruar videon e kamerave të sigurisë së Argjendarisë së shtetases A.B që ndodhej brenda në momentin e n...

Perpjasje me arme ne Korçe
02/17/2020
Perpjasje me arme ne Korçe

Perpjasje me arme ne Korçe

Nje sherr me arme ka ndodhur ne Korce i cili ka qene ne mes 3 personave nga te cilet 2 jane vellezer me njeri tjetrin , nuk raportohen te p...

Hajdutët shqiptarë në aksion, "zhdëpin në dru" rojën e 'shtëpi barit' në Londër
02/15/2020
Hajdutët shqiptarë në aksion, "zhdëpin në dru" rojën e 'shtëpi barit' në Londër

Hajdutët shqiptarë në aksion, "zhdëpin në dru" rojën e 'shtëpi barit' në Londër

Sërish 'shqipot' në aksion në Londër! Një denoncim ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, ku një shqiptar është dhunuar dhe rrahur barbarisht nga disa hajdutë, të cilët rezultojnë të jenë bashkëkombës të të lënduarit. Bëhet me dije se ngjarja...

02/15/2020

Alo kemi nje oferte per ty 🤣🤣

Lufte plumbash ne Kazino , vritet i riu Kosovar
02/15/2020
Lufte plumbash ne Kazino , vritet i riu Kosovar

Lufte plumbash ne Kazino , vritet i riu Kosovar

Ngelen te vrare 2 persona ne nje grabitje kazinoje ne rrugen "Magjistralja e Adriatikut". Katër persona të armatosur janë futur bre...

02/14/2020
JOQ Albania

JOQ Albania

SONDAZH:

Kryeministri Rama sonte kishte ankesa se nuk bëjmë sondazhe dhe ndaj po e bëjme një të tillë.

1-Edi Rama, kryeministër aktual dhe në pushtet që prej vitit 1998.
2- Ardi Daullxhiu, një shqiptar i paarsimuar dhe i varfër.

Cilin prej këtyre dy personazheve preferoni të kish*t kryeministër?

Votoni, votoni, votoni!

“E dimë ku jeton ti,fëmijët e tu”/ Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet
02/14/2020
“E dimë ku jeton ti,fëmijët e tu”/ Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet

“E dimë ku jeton ti,fëmijët e tu”/ Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet

Gazetri Artan Hoxha, është kërcënuar ditën e sotme nga një mesazh në celular. Ai sot ishte i ftuar në studion e Opinion, përballë Edi Ramës për çështjet e aktualitetit. Gazetari është kërcënuar nga familja e tij. Kërcënuesi madje i ka dërguar...

Vodafoni dhe T-Mobile perseri ngrene cmimin  e ofertave mujore , @AKEP sa leke mori nga kjo marreveshje?!
02/11/2020

Vodafoni dhe T-Mobile perseri ngrene cmimin e ofertave mujore , @AKEP sa leke mori nga kjo marreveshje?!

Tritol shtëpisë së ish-basketbollistit, çfarë po hetohet. Dyshohet se ishte mesazh për …
02/07/2020
Tritol shtëpisë së ish-basketbollistit, çfarë po hetohet. Dyshohet se ishte mesazh për …

Tritol shtëpisë së ish-basketbollistit, çfarë po hetohet. Dyshohet se ishte mesazh për …

FlashKronikeKryesoreTë fundit Tritol shtëpisë së ish-basketbollistit, çfarë po hetohet. Dyshohet se ishte mesazh për … Feb 7, 2020 | 8:50 SHPËRNDAJE Facebook Twitter tweet Policia ka nisur hetimet pas shperthimit te tritolit ne lagjen “Qafë Hardhi” në Shkodër, në orët e para të m...

Interi +19 pikë në renditje, Milani vetëm 1 herë fitues. Historia favorizon Konten, “Djalli” synon të thyejë tabunë
02/07/2020
Interi +19 pikë në renditje, Milani vetëm 1 herë fitues. Historia favorizon Konten, “Djalli” synon të thyejë tabunë

Interi +19 pikë në renditje, Milani vetëm 1 herë fitues. Historia favorizon Konten, “Djalli” synon të thyejë tabunë

FBFlashSportTë fundit Interi +19 pikë në renditje, Milani vetëm 1 herë fitues. Historia favorizon Konten, “Djalli” synon të thyejë tabunë Feb 7, 2020 | 9:08 SHPËRNDAJE Facebook Twitter tweet Interi lufton për të kapur Juventusin në krye e njëkohësisht ruan shpinën nga ndonjë para...

Makina del nga rruga, përfundon e përmbysur. Raportohen të plagosur (Foto)
02/07/2020
Makina del nga rruga, përfundon e përmbysur. Raportohen të plagosur (Foto)

Makina del nga rruga, përfundon e përmbysur. Raportohen të plagosur (Foto)

FlashKronikeKryesoreTë fundit Makina del nga rruga, përfundon e përmbysur. Raportohen të plagosur (Foto) Feb 7, 2020 | 9:03 SHPËRNDAJE Facebook Twitter tweet Nje aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, prane fshatit Vidhas. Nje automjet, tip Golf 4 ka devijuar rrugen per te shmangur...

Tag shoqen qe gjith duket mire ne foto!
02/04/2020

Tag shoqen qe gjith duket mire ne foto!

Happy birthday to Elvana Gjata 🎉🎉
02/04/2020

Happy birthday to Elvana Gjata 🎉🎉

#iamcardib
02/04/2020

#iamcardib

Moderatorja shqiptare e nis emisionin e shtrirë në divan, habiten teleshikuesit
02/04/2020
Moderatorja shqiptare e nis emisionin e shtrirë në divan, habiten teleshikuesit

Moderatorja shqiptare e nis emisionin e shtrirë në divan, habiten teleshikuesit

Emisioni i mëngjesit “Ditë e Re” në televizionin Ora nisi ndryshe sot  Moderatorja Arjola Shehu u shfaq e shtrirë në divan duke i habitur kështu teleshikuesitArjola tregoi se mbrëmjen e djeshme menjeherë pasi kishte mbaruar palestrë

Gati për skenën e Sanremos: Alketa Vejsiu shkëlqen e veshur me rozë
02/04/2020
Gati për skenën e Sanremos: Alketa Vejsiu shkëlqen e veshur me rozë

Gati për skenën e Sanremos: Alketa Vejsiu shkëlqen e veshur me rozë

Nis sot festivali prestigjioz i Sanremos ku do të ngjiten në skenë për të prezantuar emra të njohur të ekranit Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë, pra të enjten, bashkë me partneren e Cristi

Operacioni “Mjegulla”/ Zbardhet grabitja dhe plagosja e çiftit në Allias, kapet një prej autorëve, shoku në kërkim (Emra...
02/04/2020
Operacioni “Mjegulla”/ Zbardhet grabitja dhe plagosja e çiftit në Allias, kapet një prej autorëve, shoku në kërkim (Emrat)

Operacioni “Mjegulla”/ Zbardhet grabitja dhe plagosja e çiftit në Allias, kapet një prej autorëve, shoku në kërkim (Emrat)

TIRANË Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e çiftit Petrit e Afërdita Laze në Allias, ngjarje e ndodhur më 19 janar në mbrëmje, ky burrë e grua u plagosën me armë zjarri. Një nga autorët e ngjarjes është arrestuar, ndërsa është shpallur në kërkim autori tjetër, të dy me pre...

Izoluan koranavirusin në Romë, njihuni me tre studiueset italiane
02/04/2020
Izoluan koranavirusin në Romë, njihuni me tre studiueset italiane

Izoluan koranavirusin në Romë, njihuni me tre studiueset italiane

Ditën e djeshme ministri italian i Shëndetësisë Roberto Sperenza njoftoi se tre studiuese italiane kanë arritur të izolojnë koronavirusin në Romë Në spitalin italian u trajtuan 33 persona me virus dhe pas testit rezultati për pacient&eum

Besi dhe Xhensila ❤❤
02/04/2020

Besi dhe Xhensila ❤❤

Romeo pranoi publikisht ndarjen dhe tregoi arsyen, reagon Jonida
02/04/2020
Romeo pranoi publikisht ndarjen dhe tregoi arsyen, reagon Jonida

Romeo pranoi publikisht ndarjen dhe tregoi arsyen, reagon Jonida

Mbrëmjen e djeshme, i ftuar në Thumb on, Romeo Veshaj pranoi ndarjen nga Jonida duke deklaruar se është beqar Romeo u shpreh se nuk e ka mohuar asnjëherë lidhjen me Jonidën dhe fakti që ka heshtur tregon se e ka pohuar që ata ishin bashkë

Xheisara e propozoi live në emision, por ja ç'tha Romeo për të
02/04/2020
Xheisara e propozoi live në emision, por ja ç'tha Romeo për të

Xheisara e propozoi live në emision, por ja ç'tha Romeo për të

Këngëtarja e njohur Xheisara e ftuar dje në emisionin Ditë e re hodhi poshtë thashethemet se ajo dhe Romeo janë në një lidhje, thashetheme të cilat nisën pasi këngëtarja e përmendi aktorin në një intervistë Xheisara

Largimi i Britanisë, ndikim serioz në politikën e jashtme e të sigurisë së BE
02/04/2020
Largimi i Britanisë, ndikim serioz në politikën e jashtme e të sigurisë së BE

Largimi i Britanisë, ndikim serioz në politikën e jashtme e të sigurisë së BE

Largimi i Britanisë nga BE pritet të ketë ndikim serioz në politikën e jashtme e të sigurisë së BE. Sepse, së bashku me Francën dhe Gjermaninë, britanikët kanë qenë përcaktues të prirjeve për drejtimin e Aleancës. Tani, anëtarja e Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara...

Atë që se bën shteti e bën kompania “FRUTEX”, mbulon sigurimin shëndetësor të punëtorëve | TopShqip
01/30/2020
Atë që se bën shteti e bën kompania “FRUTEX”, mbulon sigurimin shëndetësor të punëtorëve | TopShqip

Atë që se bën shteti e bën kompania “FRUTEX”, mbulon sigurimin shëndetësor të punëtorëve | TopShqip

Atë që se bën shteti e bën kompania “FRUTEX”, mbulon sigurimin shëndetësor të punëtorëve Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Kompania “Frutex” nga muaji Shkurt do të marrë përsipër mbulimin financiar të sigurimit shëndetsorë, për të gjithë puntorët e vet për aq k...

😢😢
01/25/2020

😢😢

Dyshohet se vrau dy prindërit në Prizren, kush është 35-vjeçari “fantazmë” i shpallur në kërkim, u zhduk direkt pas krim...
01/24/2020
Dyshohet se vrau dy prindërit në Prizren, kush është 35-vjeçari “fantazmë” i shpallur në kërkim, u zhduk direkt pas krimit

Dyshohet se vrau dy prindërit në Prizren, kush është 35-vjeçari “fantazmë” i shpallur në kërkim, u zhduk direkt pas krimit

Durim e Suada Hadri u gjetën të vdekur pasi ishin goditur secili me nga një plumb të armës, në shtëpinë e tyre në Prizren. Çifti që jetonin në Suedi nuk dihet ende se si u vranë, por policia po e kërkon të birin e tyre, i cili iku nga Kosova po në ditën që ndodhi […]

Rikthehet INTV, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit
01/24/2020
Rikthehet INTV, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit

Rikthehet INTV, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit

Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë Mirëpo ky televizion tashmë do rikthehet dhe në krye do të jetë vetë FatmaKëtë moderatorja e ka bërë

E bujshme/ Eriksen te Interi, Tottehmani pranon ofertën për mesfushorin
01/24/2020
E bujshme/ Eriksen te Interi, Tottehmani pranon ofertën për mesfushorin

E bujshme/ Eriksen te Interi, Tottehmani pranon ofertën për mesfushorin

Interi duket i pandalshëm në merkato. Pas Young dhe Moses, zikaltërit kanë gati edhe supergooditjen finale në merkato. Bëhet fjalë për mesfushorin danez, Eriksen. Sipas gazetarit të “Gazzetta dello Sport”, Nikolo Shira, klubi londinez ka pranuar ofertën e Interit, teksa...

Do i vënë flakën: Fero bashkëpunon me reperin e njohur ndërkombëtar
01/24/2020
Do i vënë flakën: Fero bashkëpunon me reperin e njohur ndërkombëtar

Do i vënë flakën: Fero bashkëpunon me reperin e njohur ndërkombëtar

Reperi i njohur Fero është shumë aktiv në rrjete sociale Ai publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, projektet muzikore apo koncertetSë fundmi reperi iu ka kushtuar disa minuta nga koha e tij fansave, të cilëve iu ka

“Konçensioni i fshehur” i Gjiknurit/ Si u dorëzua kontrolli i bombolave të gazit në një kompani pa garë
01/24/2020
“Konçensioni i fshehur” i Gjiknurit/ Si u dorëzua kontrolli i bombolave të gazit në një kompani pa garë

“Konçensioni i fshehur” i Gjiknurit/ Si u dorëzua kontrolli i bombolave të gazit në një kompani pa garë

Për afro tre vite, një kompani e lidhur me ish-ministrin Damian Gjiknuri dhe ish-Sekretarin e Përgjithshëm Koli Bele, ka fituar në mënyrë të fshehtë të drejtën ekskluzive për të patur monopolin e kontrollit të bombolave të gazit. Praktikisht një koncension...

Fqinjët e rinj dhe shtëpia ku Harry dhe Meghan Markle do të qëndrojnë tani e tutje në Kanada
01/24/2020
Fqinjët e rinj dhe shtëpia ku Harry dhe Meghan Markle do të qëndrojnë tani e tutje në Kanada

Fqinjët e rinj dhe shtëpia ku Harry dhe Meghan Markle do të qëndrojnë tani e tutje në Kanada

Në shpjegimin e vendimit të tij për të hequr dorë nga puna e tij si një anëtar i vjetër i familjes mbretërore të Britanisë, Princi Harry vuri një pjesë të fajit në këmbët e mediave, të cilat ai i quajti një “forcë të fuqishme”. Në të vërtetë, në një dokumentar të BBC ...

Address

Albania
Bronx, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Shqiperia ime posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies