Reklama Per Albania

Reklama Per Albania Nuk eshte prej Islamit te thuash: "Une jam me i mire se ju".Nga Islami eshte te thuash: "Me lejo te te tregoj dicka qe eshte me e mire per ju"... — me Selam Alejkym

Aty ku ka flak ka edhe tym
ku ka islam ka veq melaqe
aty ku thuhet selam alejkym
aty allahu zbret paqe:D

03/25/2013

Shikoni gjithcka Rreth Futbollit te gjith golat ndeshjet me te rendesishme
Live/HD: Ketu==> http://hd-futboll.com/

Shikoni Serialin Kafeneja Jon Te Gjitha Episodet Live/HD: Ketu==> http://www.kafenejajon.tv/

Shikoni Serialin Strupcat Egjeli te Gjitha Episodet Live/HD: Ketu==> http://www.hd-albania.com/

Te gjitha pjeset e plota dhe te gjitha videot jan HD (High Definition)
Webfaqet Officiale Shqiptare... Na Ndihmoni Duke i Ber Share Dhe Ju
Ju Faleminderit Per Mirkuptimin :)

03/08/2013

Dashnor Pa dashuri LIKE LIKE PLEASE

01/22/2013

Engjulli Im nuk do te ruaj allahu nese nuk i jep like kesaj faqe
te gjithe islamet like Engjulli Im

12/14/2012

# # Njerzt hecin pa kry thojn diqka qe sdin as vet
Besojn fjalen e lajmeve se kur bohet kiamet
Do po caktojn data qohen pesh e marin masa
Po qka e ka shkru Zoti se din as cia as [email protected] @ :P

12/11/2012

Nese hidheroheni atehere merr abdes!
Ka thene pegameri a.s : vertete hidherimi eshte nga shejtani, e shejtani eshte krijuar nga zjarri, e zjarri shuhet me uje , e kur zemrohet ndokush prej juve atehere le te merr abdes

12/11/2012

O Allah, Ti që je i Mëshirshëm, na mëshiro!
O Allah, Ti që je Mëkatfalës, mos na dëno!
O Allah, Ti që bën rahmet, na shpëto!
O Allah, Ti që gjithçka ke, Xhenetin na dhuro.

*AMIN*

12/11/2012

O ALLAH pastroji zemrat tona,
▬ O ALLAH pastroji qëllimet tona
▬ O ALLAH pastroje jetën tonë,
▬ O ALLAH pastroje pasurinë tonë,
▬ O ALLAH pastroje adhurimin tonë.[AMIN]

12/09/2012

Unë nuk pritova ta shkruaj...
Ti mos prito ta lexosh tani Ok :)
- Muslimani dhe Krishteri -

Një i krishter po e pret në shtëpinë e tij një muslimanë!
Pasi kaluan pak qaste, i krish*teri po i sjell muslimanit rrush dhe ky po fillon të hajë, pastaj i solli edhe alkool për të pirë por muslimani refuzoi dhe tha se éshtê haram-e ndaluar.
I krishteri ia ktheu: si èshté puna me juve muslimanët; e lejoni
rrushìn dhe e ndaloni alkoolin, ndërsa ato jané të krijuara njera prej tjetres!?
Muslimani ia ktheu: a ke grua?
Krishteri: po kam! ..mirë atèherë sille kêtu!
Pastaj i tha: po vajze a ke? Po kam ..mirè, sille ketu!
Muslimani tash po thote te krishterit: a nuk e sheh se Allahu ta ka lejuar gruan per martes por jo edhe vajzen, anipse jane te krijuara njera nga tjetra !

Nê fund i krishteri tha : "La ilahe ilAllah"

12/08/2012

╯▅╰╱▔▔▔▔▔▔▔╲╯╯
▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱╱╲╲╭╭
▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱┛▂╲╲╭
╱▂▂▂▂▂▂╱╱┏▕╋▏╲╲
▔▏ ▂┗┓▂▕▔┛▂┏ ▂▕▔
╯▏▕╋▏▕╋▏▏┏▏▕╋▏▏
Në këto ditë të ftohta të dimrit, Zoti mos e lëntë askend pa kulm mbi kokë. :(

12/06/2012

O Zot, kërkoj nga Ti hajrin e kësaj nate dhe të netëve të tjera, dhe prej Teje kërkoj mbrojtjen nga e liga e kësaj nate dhe e netëne të tjera.

12/06/2012

- Skka Ligjj Pëër Muu `Sheteti nnuk Eggzzistonn . . `Liigji Jeem oo KURANI sse unn Jamm MUSLIMAN, i maaJ duurt tte naLt `Eeh i Lutnna unn ZOTIT t;Luttnna moore ALLAH Jeppëm forcc Kunndër Lottiit

12/04/2012

Veq me menu qafiri sa t'rond e ka denimin
Ai qe nuk e deshi kurr nanen as jetimin
Atij i erdhen fakte po nuk deshti met besu
A thu , naj njo prej tyne qaq leht a ka me pshtu ?
Atyne qe n`ket bote shum ngat ju erdh xhamia
Qe edhe n`vaktin e xhumas thojke i komt punt e mija .

12/03/2012

Elhamdulilah
Bie Borë~~

12/03/2012

Unë nuk pritova ta shkruaj...
Ti mos prito ta lexosh tani Ok :)
- Muslimani dhe Krishteri -

Një i krishter po e pret në shtëpinë e tij një muslimanë!
Pasi kaluan pak qaste, i krish*teri po i sjell muslimanit rrush dhe ky po fillon të hajë, pastaj i solli edhe alkool për të pirë por muslimani refuzoi dhe tha se éshtê haram-e ndaluar.
I krishteri ia ktheu: si èshté puna me juve muslimanët; e lejoni rrushìn dhe e ndaloni alkoolin, ndërsa ato jané të krijuara njera prej tjetres!?
Muslimani ia ktheu: a ke grua?
Krishteri: po kam! ..mirë atèherë sille kêtu!
Pastaj i tha: po vajze a ke? Po kam ..mirè, sille ketu!
Muslimani tash po thote te krishterit: a nuk e sheh se Allahu ta ka lejuar gruan per martes por jo edhe vajzen, anipse jane te krijuara njera nga tjetra !

Nê fund i krishteri tha : "La ilahe ilAllah"

12/02/2012

*Edhe nese krejt ti je alone ,buzeqeshu prap perderisa ke dikon ne qiell qe te mbron smile'ALL-LLAH'

12/02/2012

Ai falej kur të tjerët flinin
Ai qante kur të tjerët qeshnin
Ai agjëronte kur të tjerët hanin ..
Ai ishte Muhammedi salallahu alejhi ue selem

11/24/2012

Do Te Doja Shum "
"Kur Te Dal Para Allahut Tim"
"Aii Te Me Thot"
"Robi Im Jee i Falur"

11/24/2012

! Nuk ka zot tjetër përveq teje Oo ALL-LLAH :)
.. Adhurimi dhe falenderimi të takojnë vetëm TY ♥♥♥ :)~

11/24/2012

O ALLAH pastroji zemrat tona,
▬ O ALLAH pastroji qëllimet tona
▬ O ALLAH pastroje jetën tonë,
▬ O ALLAH pastroje pasurinë tonë,
▬ O ALLAH pastroje adhurimin tonë.[AMIN]

11/10/2012

11/05/2012

Elhamdulilah qe jemi MUSLIMANN

10/05/2012

O ALLAHHH NA NDimoo:)

Address

Bronx, NY
10458

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Reklama Per Albania posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Category

Nearby media companies


Other Publishers in Bronx

Show All