TV ALB

TV ALB 150+ Kanale Shqiptare nga Shqipëria dhe Kosova me Kohë Live dhe Lokale. Dyqani / Address: 2320 Arthur Ave, Bronx NY 10458 Numri Kontaktues (877)-448-8252

Operating as usual

07/21/2020
VICE TV

Action Bronson viziton TVALB gjate kohes sa ishte ne
Arthur Avenue - Bronx
Ndiqeni nga sekonda e 0:34

You already know who it iis.

TVALB, e vetmja platforme me aplikacion per Samsung Smart TV dhe LG Smart TV
07/21/2020

TVALB, e vetmja platforme me aplikacion per Samsung Smart TV dhe LG Smart TV

05/26/2020

Kush deshiron te garoj me keta😂😂

02/09/2020
TV ALB

Ne fund i humbi forca, tag shokun e fort😂😂😂
www.tvalb.com #tvalb

😂😂😂😂😂😂

01/23/2020
TV ALB

Mos u frikeso se nuk dhemb😂😂😂😂
www.tvalb.com #tvalb

Si te hiqni dhembet e qumshtit😅😂

270 box per nje dite.Ejani dhe perfitoni nga oferta me e fundit e TVALB.Abonohu per 6 muaj dhe merr boksin FALAS.Me 1 ab...
12/24/2019

270 box per nje dite.

Ejani dhe perfitoni nga oferta me e fundit e TVALB.
Abonohu per 6 muaj dhe merr boksin FALAS.
Me 1 abonim shiko në 3 paisje 💻

Filmi "2Gisht Mjalte" vjen ne New York nga 06 Dhejtor deri me 09 Dhjetor
12/05/2019

Filmi "2Gisht Mjalte" vjen ne New York nga 06 Dhejtor deri me 09 Dhjetor

TV ALB
12/03/2019

TV ALB

10/22/2019

Address

2320 Arthur Ave
The Bronx, NY
10458

Telephone

(718) 213-4282

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when TV ALB posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to TV ALB:

Videos

Nearby media companies


Other Broadcasting & media production in The Bronx

Show All

Comments

TV ALB njiher flm qe sollet kanalet shqip ne USA. Dy gjera si kliente, zeri i tv shkon lart e posht, a mund te bahet dicka qe te jet me konstant dhe e dyta por kanalet italisht pse i hoqet, gjithsesi flm
PREMIER VALTON - LOVE ME
Suksese!
ju spergjigjeni as chat e doni me sh*t
GEZUAR TV ALB
Kur do i vendosni kanalet e supersportit shqiptar perseri ju lutem?