Instant Lajme

(2)
Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!
05/18/2019
Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!

Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!

Jonida Maliqi e ka nisur me këmbë të mbarë performancën e saj në finale në skenën e “Eurovizion-it” në Izrael. Këngëtarja shqiptare ka shkëlqyer në këtë përfaqaësim para publikut europian i cili e priti dhe e përcolli me duartrokitje të shumta. Sigurisht që nuk duhet

Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan
03/09/2019
Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan

Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka treguar për takimin që zhvilloi sot së bashku me kryeparlamentarin Kadri Veseli dhe kryeministrin Ramush Haradinaj, me Nënsekretarin për Çështje Politike në Departamentin e Shtetit, David Hale. Temë e diskutimit ishte aktualiteti politik në Kosov....

Timeline Photos
03/09/2019

Timeline Photos

Timeline Photos
03/09/2019

Timeline Photos

Kujt ja kishe ble ? hahaha🤣🤣
02/28/2019

Kujt ja kishe ble ? hahaha🤣🤣

02/27/2019

Burim Ademi diss Naim Abazit

Prsh Admin deshta të ju tregoj a ka mundësi me e publikue janë disa hajduta nga shkupi te cilët veprojn nëpër shku...
02/26/2019

Prsh Admin deshta të ju tregoj a ka mundësi me e publikue janë disa hajduta nga shkupi te cilët veprojn nëpër shkup,te stacionet e autobusave.
Dërguar nga një ndjekës i faqes sonë.

Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd
02/26/2019
Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd - Limoni

Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd

Ish- kryetari i Kuvendit të Serbisë, Dragan Marsicanin ka bërë një thirrje skan.daloze madje tejet ç’nje.rëzore kundër shqiptarëve (duke i quajtur dhe arnaut) përmes një postimi në rrjetin e tij social Twitter. Ish- kryparlamentari serb ka apeluar që të sëm.uarve shqiptar me kan.cer...

Për ata qe shajn dhe përdorin fjalën me fyese ndaj këti përsoni jeni shum gabim vetëm ky edin gjendjen në Kosovë...
02/26/2019

Për ata qe shajn dhe përdorin fjalën me fyese ndaj këti përsoni jeni shum gabim vetëm ky edin gjendjen në Kosovë dhe gjith Shqiptarinë se sa vuan populli nga SKAMJA .
Eti vazhdo shaj perseri TMERR TMERR TMERR për ata qe nuk din qa do të thotë fjala HUMANIZEM .

Zoti të ruajt Halil Kastrati!

Kush mund ta gjej :) Etiketo shokun e shoqen qe e dinë matematiken 😀
02/21/2019

Kush mund ta gjej :)
Etiketo shokun e shoqen qe e dinë matematiken 😀

Address

Brooklyn, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Instant Lajme posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


Other News & Media Websites in Brooklyn

Show All