חדשות חב"ד

חדשות חב"ד 'חב"ד אינפו' כלי התקשורת החבד"י הגדול והמשפיע ביותר בארץ ובעולם | אקטואליה, תוכן, ומבזקים און-ליין. עכשיו בפורמט פייסבוק http://www.chabad.info/
באתר (חב״ד בישראל) תמצאו מידע על חב"ד, חסידות ויהדות, בעשרות מדורים ותתי מדורים, מאגר עצום של סרטי וידאו, שיעורים והרצאות בנושאים מגוונים, ביוגרפיה מפורטת על הרבי לצד תמונות נדירות והיסטוריות שלו, מגזין שבועי, חגי ישראל, ומדור מיוחד לילדים. למטיילים נבנה פורטל ייחודי בו ניתן לאתר כל אחד מ-4,000 סניפי חב"ד בארץ או בעולם, לפי שם העיר, הרב או המוסד, לברר את זמני הדלקת הנרות בכל עיר בעולם, המדור השימושי שאל את הרב פתוח לשאלות הגולשים בעניני יהודת, חסידות, הלכה ועוד, ובחדשות חב"ד ניתן לקבל הצצה אקטואלית לפעילותה הנפלאה של חב"ד ברחבי העולם. וגם - בשורה טובה לכל חוקר, סטודנט או סתם מתעניין. באתר הושקה "חב"פדיה" – האנציקלופדיה החבדי"ת הגדולה בעולם, עם למעלה מ-4,000 ערכים(!) האתר, שנמצא עדיין "בגירסת הרצה", הושק באופן רשמי ביום ראשון י"ז סיון ה'תש"ע בלשכת שר התקשורת מר משה כחלון בירושלים, בהשתתפות השר, צוות משרדו ורבני חב"ד, והוצג למשתתפי הכנס השנתי החמישי של מנהלי מוסדות חב"ד בישראל שנערך ביום כ"ז סיון ה'תש"ע, 9.6.2010, ב"מרכז וואהל" גבעת שמואל. זוהי פעולה נוספת בשרשרת הפעולות לניצול הטכנולוגיה להפצת היהדות, בהתאם להוראות הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שעורר על השימוש במדיה האלקטרונית המתפתחת, כגון הרדיו והלוויין, כדי להעביר מסרים יהודיים לכל רחבי תבל, לקירוב לבבות ולהפצת תורת החסידות, שזה יקרב את ביאת והתגלות המלך המשיח בקרוב ממש.

'חב"ד אינפו' כלי התקשורת החבד"י הגדול והמשפיע ביותר בארץ ובעולם | אקטואליה, תוכן, ומבזקים און-ליין. עכשיו גם בפייסבוק http://www.chabad.info/ שליחת סרטונים או תמונות לדף הפייסבוק חדשות 'חב"ד אינפו', לצורך פרסומם בדף מהווה הצהרה כי זכויות השימוש בהם נתונות לשולח, וכי הוא מאשר את פרסומם בדף הפייסבוק ובאתר חב"ד אינפו'. וכן דף הפייסבוק של אתר הבית של תנועת חב"ד בישראל http://www.chabad.co.il

Mission: לקבל פני משיח צידקנו בגאולה האמיתית והשלימה ולספק מענה לכל יהודי באשר הוא, בכל נושאי היהדות והחסידות. להקים "בית חב"ד וירטואלי" בעברית, אשר יכיל מידע רב שימושי ויעיל בכל פינה בעולם: סניפי חב"ד, מוסדות וארגונים, זמני הדלקת נרות, חגים ומועדים ועוד. האתר יתעדכן כל העת בהתאם לשינויים בשטח. להוות בימה מכובדת וראויה לכל מוסדות וארגוני חב"ד בישראל, שתיתן ביטוי לכל מגוון הפעילויות של חב"ד, ותייצג נכונה את מעצמת חב"ד בישראל שנוסדה והוקמה על-ידי נשיאי חב"ד בכלל והרבי מלך המשיח בשישים שנות נשיאותו בפרט, וזאת מבלי לגרוע מחשיבותם של אתרים אחרים הקיימים ברשת.

#זוכרים_ונושאים_תפילה
05/07/2019

#זוכרים_ונושאים_תפילה

04/15/2019

מזל טוב!
חסידות חב"ד חוגגת את יום הולדתו ה 117 של הרבי מליובאוויטש שליט"א מלך המשיח

04/11/2019

זה קורה בשני הקרוב: הכנס השנתי של חסידות חב"ד בישראל. אתם חייבים לראות את זה, כרטיסים אחרונים: http://11nisan.co.il

04/01/2019

השנה לא מפספסים את אירוע השנתי לכבוד יום הולדתו של הרבי מלובביץ
כרטיסים http://11nisan.co.il

#כולנוניהיהשם

#Save_the_dateחשיפה: המעמד השנתי של חב"ד בארץ לכבוד י״א ניסן בהיכל מנורה-'...
02/27/2019

#Save_the_date
חשיפה: המעמד השנתי של חב"ד בארץ לכבוד י״א ניסן בהיכל מנורה-'יד אליהו' בתל אביב • לרכישת כרטיסים באתר במחיר התחלתי מסובסד: 11nisan.co.il

02/19/2019

שעות אחרונות לקיום ההוראה של הרבי מליובאוויטש:
חזית דתית טכנית!
לחתימה על העצומה: http://bit.ly/chazit1

02/12/2019
יוסי דגן

צו השעה: חזית דתית טכנית!
לחתימה על העצומה: http://bit.ly/chazit1

גורל ההתיישבות וארץ ישראל בסכנה !

הצטרפו לקריאה להקמת חזית דתית טכנית >> bit.ly/chazit1 • מדברי הרבי מליובא...
02/03/2019
"גילוי דעת": הצטרפו לקריאה להקמת חזית דתית

הצטרפו לקריאה להקמת חזית דתית טכנית >> bit.ly/chazit1 • מדברי הרבי מליובאוויטש: "ובאם יהיה גילוי דעת זה בנוסח חד-משמעותי ובתוקף המתאים, בודאי שיפעול פעולתו ותקום חזית דתית טכנית" • "מה שכתב שרצו לעשות חזית מאגודה והמזרחי, ואנשי חב"ד בארץ הקודש ת"ו… הנה לא דייק בשמיעתו כל כך – כי בזה היה גם כ"ק אדמו"ר שליט"א.." • להצטרפות לעצומה>> bit.ly/chazit1
חזית דתית

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

01/27/2019
כ"ב שבט: 31 שנים להסתלקות הרבנית נ"ע

כ"ב שבט: 31 שנים להסתלקות הרבנית הצדקנית מרת חי' מושקא שניאורסאהן ע"ה, אשת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח ובתו השניה של כ"ק אדמו"ר הריי"צ • הרבי ציין תאריך זה כיום בו החלה תקופה חדשה בנשיאותו של נשיא דורנו: "שאוחזים כבר בסיום עבודת כל הבירורים, וצריכים רק להיות מוכנים לקבלת משיח צדקנו" • לתולדות חיי הרבנית:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

01/10/2019
סמיכה למעשה משיק: 'סמיכה-טיוב' – אתר הקורסים ההלכתי

נחשף המיזם החדש של מכון סמיכה למעשה -smichatube: סמיכה למעשה משיק: 'סמיכה-טיוב' – אתר קורסים מקוון ללימודי הלכה האתר כולל קורסים וסדנאות, שיעורים והרצאות בתחום ההלכה, המידע נגיש לכל אחד, בכל זמן ומכל מקום • לכל הפרטים:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

ראש הממשלה בנימין נתניהו התרגש לקבל את תמונתו עובר אצל הרבי מלך המ...
12/26/2018

ראש הממשלה בנימין נתניהו התרגש לקבל את תמונתו עובר אצל הרבי מלך המשיח בחלוקת הדולרים, מאת הרב מנדי בליניצקי שהעניק לו את התמונה במתכונת כיס, בהצעה לשאת אותה לכל מקום לשמירה וברכה

12/19/2018
השר אריאל עצר יבוא חקלאי מהרשות הפלסטינית

כל הכבוד לשר אריאל שעצר יבוא חקלאי מהרשות הפלסטינית למרות המלצת ״גורמי ביטחון״ שלא לבצע את הצעד, שעלול להשפיע לרעה באופן מיידי על כלכלת הרשות..

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

בית חב"ד מדג'ין chabad medellin colombiaיצאנו בקמפיין עבור הבית חב״ד, הרימו תר...
11/28/2018

בית חב"ד מדג'ין chabad medellin colombia
יצאנו בקמפיין עבור הבית חב״ד, הרימו תרומה, ויחד נביא להתגלות!
https://www.truma.today/chabadmde.co

תודה 💜

11/12/2018
כאלפיים שלוחים מכל רחבי תבל השתתפו בבאנקט המרכזי של כינוס השלוחים...
11/05/2018

כאלפיים שלוחים מכל רחבי תבל השתתפו בבאנקט המרכזי של כינוס השלוחים העולמי שנערך בהיכל הגדול בבית חיינו • 770 היה מלא מקיר אל קיר כאשר בכל מקום יושבים שלוחים בצפיפות • צלם חב"ד אינפו משה נבון מגיש את הגלריה המרכזית
https://goo.gl/VbSnr7

11/05/2018

את הבאנקעט הזה לא יישכח כל אחד מאלפי השלוחים שהשתתפו בו. הוא היה עוצמתי ומרגש, מלא באמונה ברבי מלך המשיח ובנבואת הגאולה, מושקע ומרשים. צלם חב"ד אינפו לוי שקולניק תיעד את ההכנות, הנאומים, הריקודים, השירה וההגרלה והוא מגיש וידאו מיוחד של שתי דקות המסכמות את האירוע העוצמתי של כינוס השלוחים העולמי תשע"ט.

10/18/2018

עזבו את הפוליטיקה, קבלו סרטון יפה:
ושוב, פעילות חב"ד אינה פוליטית ובתי חב"ד לא מעורבים בקלחת הפוליטית כלל (הקהילה החבדית והמוסדות כן מעורבים לצורך ייצוג בסיסי) וחלק גדול מחסידי חב"ד בירושלים מצביעים גם לאריה קינג. וגם יעקב הלפרין איש עשייה.

10/16/2018
מתפללים, מאמינים ותומכים: מחזירים לר' זלמן • הצטרפו עכשיו

מחזירים לר' זלמן >> מתפללים, מאמינים ותומכים:
כולנו הוכנו בתדהמה עם היוודע הבשורה הכואבת כי אחינו בשרינו, מורה-דרך אהוב על מאות ואלפים, המשפיע הנודע הרה"ח ר' זלמן נוטיק שי', נזקק לטיפול רפואי. בשעה קשה זו: פונים אנו אליכם בקריאה להוסיף בתפילה לרפואת ר' זלמן ניסן פינחס בן חנה ביילא רייזא ולתמיכה בהוצאות המשפחה • לאתר ההתרמה ולכל הפרטים:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

10/10/2018

מדוע נכנס הרב צבי הורביץ למסעדת טריפה בשיאה של השבת? אורי רווח בכאן מורשת:

09/27/2018

קראון הייטס חוגגת עד אור הבוקר:

09/26/2018

שמחת בית השואבה בקראון הייטס 5:47 לפנות בוקר בשיא הריקודים:

אלו הן עשרת הידיעות הגדולות של שנת תשע"ח >> משחרור רובשקין, דרך קמפי...
09/09/2018
עשרת הידיעות הגדולות של שנת תשע"ח

אלו הן עשרת הידיעות הגדולות של שנת תשע"ח >> משחרור רובשקין, דרך קמפיין ישיבת חב"ד בצפת וכמובן האירוע הענק של משיח בכיכר, כנסו:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

08/30/2018

תנו לייק ליהודי הצדיק👍🏻👍🏻👍🏻
קיבל כרטיס הגרלה מחבר, זכה בהגרלה על רכב ותרם אותו לפעילות בבית משיח - פלורידה💥
Moshiach Center 770

08/29/2018
׳אוי רבי׳ - ׳גן ישראל׳ אילת

שמואל עמית מגיש: השיר ׳אוי רבי׳ בביצוע מיוחד של מקהלת ׳גן ישראל׳ - אילת.
יצירה מחודשת לשיר המפורסם והנוסטלגי בגירסא אילתית חדשה, אל תפספסו:
*לצפייה ביוטיוב: https://youtu.be/cyS4WQWPfwc
Shmuel Amit רועי לביא ישיבת חבד אילת

📢 פקחו עיניים: חסיד חב"ד מבית שמש נעדר • אתמול בלילה (שלישי), התקבל...
08/29/2018
פקחו עיניים: חסיד חב"ד מבית שמש נעדר

📢 פקחו עיניים: חסיד חב"ד מבית שמש נעדר • אתמול בלילה (שלישי), התקבל דיווח כי אדם העונה לשם דוד קוק בן 35 תושב רמה ג' - בית שמש, נשוי, אב ל8 ילדים כ"י, נעדר מאז הלילה הקודם (שני) בשעה 23:00 בלילה, אז חזר מהעבודה, ויצא ברכבו מהבית, עם תיק גב ותפילין • החיפושים מתמקדים באזור בית שמש, ויתכן שנסע לריכוזים חב"דיים שונים, מבקשים מציבור אנ"ש חסידי חב"ד - פקחו עיניים! • למי שיש פרטים על הנעדר מתבקש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל • לסיפור המלא ותמונות >>

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

08/27/2018

לרגל טו׳ אלול - יום התייסדות ישיבת תומכי תמימים ליובאווישט לפני 121 שנה. בית חיינו 770 נהפך למצב ח-א-ד-א-ר-ם. הצטרפו למהפכה:

📖 מסגרת לימודים ופנימייה לבחורים שלא קיבלו אשרת שהייה בארצות הבר...
08/21/2018
פרסום ראשון: מסגרת לימודים לתלמידי הקבוצה • כל הפרטים

📖 מסגרת לימודים ופנימייה לבחורים שלא קיבלו אשרת שהייה בארצות הברית • ניתן לפרסום: ביוזמת התלמידים השלוחים בבית חיינו – 770, ובשיתוף מספר הנהלות ישיבות תות"ל בארה"ק, נפתחת מסגרת לימודית ב'שנת הקבוצה', בתיאום ובמקביל עם הנהלת ישיבת תות"ל המרכזית 770 • מסגרת זו נפתחה, לאחר שההנהלה הרוחנית של ישיבת תות"ל המרכזית ב770 הודיעה במכתב כי ״מאה תמימים״ מקבוצה תשע"ט לא יקבלו אישור שהיה ומקום לינה, למרות שמדובר בתלמידים טובים שמעוניינים להגיע על מנת לשבת וללמוד כראוי • לכתבה המלאה:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

08/12/2018
סערה: 100 בחורים לא יקבלו אשרת שהייה לשנת הקבוצה

🔴 סערה: 100 בחורים לא יקבלו אשרת שהייה לשנת הקבוצה • הנהלת תות"ל המרכזית עדכנה את ראשי הישיבות באה"ק כי בשנת הקבוצה הקרובה – תשע"ט – למעלה ממאה בחורים לא יתקבלו לשנת הלימודים המלאה, ״למרות שמדובר על בחורים טובים״ • "איני יודע אם יהיה מקום אז לסדר אפידייויט או לא, ברם אנו מבקשים סליחות שאין לנו האפשרות לשכור דירות בשבילם" • לכתבה המלאה ולצילום המכתב >>

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

08/10/2018

לשמוע את הבשורה מהרב ווילשאנסקי... מרגש.
#יחי_המלך_המשיח

08/07/2018
ברוך מתיר אסורים: הבחור החב"די יצא מהכלא בנס

📣 ברוך מתיר אסורים: הבחור החב"די יצא מהכלא בנס • כפי שדיווחנו לפני כחודש, בחור חבד"י מישיבת תות"ל ב770 נעצר עקב בעיות באשרת שהיה בארה"ב ונכנס לכלא האמריקאי. אתמול בבוקר (ב), שופטת נתנה לו ׳למעלה מדרך הטבע׳ לצאת מהכלא בערבות כספית, עד למשפט שיחול בעוד שבועות מספר • בערבו של יום הגיע לבית חיינו, שם נערכו ריקודי שמחה של ׳דידן נצח׳ לגלריית תמונות:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

08/02/2018
מעצמה: אלפי חניכי מחנות הקיץ גן ישראל בארץ הקודש

מעצמה: למעלה מ-3,000 חיילי צבאות ה' הנמצאים במחנות הקיץ של רשת 'גן ישראל' שע"י תנועת הנוער צבאות השם בארץ הקודש בראשות הרב דוד נחשון התכנסה ביום רביעי, כ' מנחם אב, ליום כיף שם נערך מסדר ענק • צילום: שמואל עמית Shmuel Amit , לגלרית ענק:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

כ' מנחם - אב: יום הסתלקות של הגאון המקובל האלוקי רבי לוי יצחק שניאור...
07/31/2018
כ' אב: יום הסתלקות רבי לוי יצחק שניאורסאהן ע"ה

כ' מנחם - אב: יום הסתלקות של הגאון המקובל האלוקי רבי לוי יצחק שניאורסאהן ע"ה אביו של הרבי מלך המשיח, בעת גלותו בעיר אלמא אטא שבקזחסטאן הרחוקה, ושם מנוחתו כבוד • היה רבה של דנייפרופטרובסק, ונודע במאבקיו להפצת התורה והיהדות תחת השלטון הקומוניסטי • לתולדות חייו מתוך אתר חב"ד-פדיה:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

07/18/2018
מזעזע: תמים חב"די יושב בכלא האמריקני

מזעזע: בחור חב"די יושב בכלא האמריקאי בתנאים מחפירים • אנ״ש מזועזעים מהתנהלות של עובד משרד פשוט שסיבכה את הבחור • ניתן גם לתרום עבור פדיון שבויים! • לפרטים:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

זעקת ההורים בכפר חב"ד: 180 ילדי 'חדר ליובאוויטש' נמצאים בסכנה 🔴לחב"ד...
07/10/2018
זעקת ההורים: 180 ילדי 'חדר ליובאוויטש' בסכנה

זעקת ההורים בכפר חב"ד: 180 ילדי 'חדר ליובאוויטש' נמצאים בסכנה 🔴
לחב"ד אינפו נודע כי בשבועות האחרונים נעשו ניסיונות ללחוץ ולהלך אימים על הנהלת המוסד וההורים להתפשר להצעות הסדרה שתכלול את שילוב המוסד בתוך בית ספר ממלכתי מקומי, הכנסת תכני לימוד ליב"ה ועוד • כל הפרטים, לתחקיר המלא:

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

ברוך דיין האמת: השליח הרב בועז קלי ע"הבצער רב ובתדהמה נתקבלה הבוקר ...
07/05/2018
ברוך דיין האמת: השליח הרב בועז קלי ע"ה

ברוך דיין האמת:
השליח הרב בועז קלי ע"ה
בצער רב ובתדהמה נתקבלה הבוקר הידיעה על פטירתו בטרם עת של שליח הרבי מלך המשיח הרב בועז קלי ע"ה, משלוחי הרבי מלך המשיח בחיפה והקריות וחבר הנהלת מוסדות חב"ד בעיר והוא בן 'חיים' שנה בלבד. עסק רבות בהפצת שבע מצוות בני נח ופרסום בשורת הגאולה. הותיר אחריו צאצאים חסידים ומקושרים לכ"ק אדמו"ר מלך המשיח. ויה"ר שתיכף ומיד יקויים הייעוד "הקיצו ורננו שוכני עפר", והוא בתוכם. מועד ומיקום הלוויה כאן בהודעה לפוסט •

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

07/04/2018
רעננה: התמים שמואל שדמי ע"ה

ברוך דיין האמת: התמים שמואל הלוי שדמי ע"ה
בצער רב וביגון קודר התקבלה הידיעה על פטירתו של התמים רפאל שמואל הלוי שדמי ע"ה, בנם של שלוחי חב"ד ברעננה שיחיו • הנפטר נפצע אנושות בתאונת דרכים לפני חצי שנה והיה שרוי מאז בתרדמת. על מועד ההלוויה – נעדכן בהמשך. ויה"ר שתיכף ומיד יקויים הייעוד "הקיצו ורננו שוכני עפר", והוא בתוכם • מקום ומועד ההלוויה ופרטים נוספים כאן בהודעה לפוסט

חדשות חב"ד בארץ ובעולם

Address

770 Eastrn Pkwy
Brooklyn, NY
11213

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when חדשות חב"ד posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies