Pse mos pot rrej ?

Pse mos pot rrej ? PSE MOS PO T RREJ? � video humoristike nga vendi dhe bota �

Operating as usual

Ndërkohë, në një komunë diku në Kosovë 🤷🏻‍♂️😤💩
04/14/2021

Ndërkohë, në një komunë diku në Kosovë 🤷🏻‍♂️😤💩

Ndërkohë, në një komunë diku në Kosovë 🤷🏻‍♂️😤💩

🤣
04/13/2021

🤣

🤣

Tag shokun shankist 😂👇🏻
04/12/2021

Tag shokun shankist 😂👇🏻

Tag shokun shankist 😂👇🏻

Haskuka në Prizren ia huq, dy palë samafora 😂 në një drejtim.
04/11/2021

Haskuka në Prizren ia huq, dy palë samafora 😂 në një drejtim.

Haskuka në Prizren ia huq, dy palë samafora 😂 në një drejtim.

https://gazetabeg.info/2018/04/27/iniesta-zyrtarizon-largimin-nga-barcelona-ne-fund-te-sezonit-vendim-veshtire-faleminde...
04/27/2018
Iniesta zyrtarizon largimin nga Barcelona në fund të sezonit: Vendim i vështirë, faleminderit për gjithçka ekipi më i mirë në botë

https://gazetabeg.info/2018/04/27/iniesta-zyrtarizon-largimin-nga-barcelona-ne-fund-te-sezonit-vendim-veshtire-faleminderit-per-gjithcka-ekipi-mire-ne-bote/

Andres Iniesta edhe zyrtarisht ka deklaruar se do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Iniesta kishte arritur të bëhej pjesë e Barcelonës përmes akademisë së futbollit ‘La Masia’, ndërsa

Address

Pristina
10000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Pse mos pot rrej ? posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


Other Pristina media companies

Show All