News Feed Shqiperine

News Feed Shqiperine Media/News/Publishing/Lifestyle etc...
(11)

JOQ Albania
02/22/2018
JOQ Albania

JOQ Albania

Çfarë pritet të ndodhë?

Nje shtatezani tjeter mund te jete fatale per Kim-in.
11/15/2016
Nje shtatezani tjeter mund te jete fatale per Kim-in.

Nje shtatezani tjeter mund te jete fatale per Kim-in.

Kim Kardashian është paralajmëruar nga mjekët se mund të vdesë nëse mbetet sërish shtatzënë. Bukuroshja e famshme, e cila ka një vajzë trevjeçare (North West)…

11/03/2016
Si te zhdukesh kollen me recete bio

Si te zhdukesh kollen me recete bio

Gjate dimrit një ndër problemet kryesore që sjell ë shëndetin e njerëzve është gjendja gripale dhe virozat e shumta që shoqërohen thuajse të gjitha me…

Horoskopi Ditor 31/10/2016
10/31/2016
Horoskopi Ditor 31/10/2016

Horoskopi Ditor 31/10/2016

DASHI21. mars – 20. prill Sot do gjeni mënyra shume origjinale për t’i shprehur ndjenjat ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do ngrohet me tepër. Beqaret gjithashtu do marrin…

Partizani – Skenderbeu, dhune gjate neshjes.
10/31/2016
Partizani – Skenderbeu, dhune gjate neshjes.

Partizani – Skenderbeu, dhune gjate neshjes.

Gjate ndeshjes se djeshme ne “Elbasan Arena”, kane ushtruar dhune tifozet e Partizanit, 7 prej te cileve po ndiqen penalisht. E.D., 54 vjeç, R.H., 58 vjeç, F.B., 24 vjeç, A.P., 19 vjeç,…

It’s Halloween
10/31/2016
It’s Halloween

It’s Halloween

Festa e ashtuquajtur Halloween e ka prejardhjen nga nderrimi i viteve i kalendarit te Kelteve, naten midis 31 tetorit dhe 1 nentorit. Nga ky nderrim populli Kelt priste muajt e erret te dimrit duke…

Address

Los Angeles, CA

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when News Feed Shqiperine posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Nearby media companies