Multinfo

Multinfo Multinfo është portal informativ mbarëshqiptar, aktiv që nga viti 2018.
(1)

Kjo quhet kombëtare me kuptimin më të plotë të fjalës, origjina e lojtarëve 👇Jemi një 🇦🇱🇽🇰
09/11/2023

Kjo quhet kombëtare me kuptimin më të plotë të fjalës, origjina e lojtarëve 👇
Jemi një 🇦🇱🇽🇰

Gjysëmhëna e Kuqe Turke në bashkëpunim me “MERHAMET” ndajnë 140 Kurbanë në teritorin e Maqedonisë së veriut
06/30/2023

Gjysëmhëna e Kuqe Turke në bashkëpunim me “MERHAMET” ndajnë 140 Kurbanë në teritorin e Maqedonisë së veriut

Shoqata kulturore “GjysmëHëna e kuqe Turke”, në bashkëpunim me shoqatën kulturore humanitare “Merhamet”, për hir

06/15/2023

🎥 "Java e Çamërisë 2023 - Shkup" 👇

(Foto) Shoqata Kulturore Vizioni M, pesë ditë aktivitet në Turqi
05/07/2023

(Foto) Shoqata Kulturore Vizioni M, pesë ditë aktivitet në Turqi

Shoqata Kulturore Vizioni M, pesë ditë aktivitet në Turqi

Në Afrikë Ramazani zgjatë 365 ditë.😢💔
04/11/2023

Në Afrikë Ramazani zgjatë 365 ditë.😢💔

04/05/2023

Forcat okupatore izraeIite suImojnë besimtarët në xhaminë Al-Aksa, të cilët nuk e kursen askënd gjatë suImit barbar të besimtarëve në xhaminë Al-Aksa.

Kjo nuk është Ukraina, por Palestina. Dhe kjo ka ndodhë mbrëmë te Xhamia Aksa dhe jemi në muajin e shenjt të Ramazanit.F...
04/05/2023

Kjo nuk është Ukraina, por Palestina.

Dhe kjo ka ndodhë mbrëmë te Xhamia Aksa dhe jemi në muajin e shenjt të Ramazanit.
Forcat okupatore izraelite sulmojnë besimtarët në xhaminë Al-Aksa.

🇦🇱🇽🇰 "Në atë kohë kisha dy opsione. Të qëndroja dhe të prisja që të helmohesha, të dërgohesha me dhunë në ushtrinë vrast...
04/04/2023

🇦🇱🇽🇰 "Në atë kohë kisha dy opsione. Të qëndroja dhe të prisja që të helmohesha, të dërgohesha me dhunë në ushtrinë vrastare të Serbisë, apo ta lëshoja Kosovën dhe t’i bashkohesha familjes në mërgim. Në mes këtyre dy opsioneve, zgjodha një rrugë të tretë. Unë iu bashkova një familje më të madhe, familjes Jashari në Prekaz."

(Rexhep Selimi)

Namazi i teravive në Casaplanka - Marok800.000 veta. 😍
03/26/2023

Namazi i teravive në Casaplanka - Marok

800.000 veta. 😍

Jam bëre nënë në moshen 16 vjece 🙏 por prinderit e mi nuk me kan ardhur ne spital ,pasi nuk e donin shtatzanine time ne ...
03/25/2023

Jam bëre nënë në moshen 16 vjece 🙏 por prinderit e mi nuk me kan ardhur ne spital ,pasi nuk e donin shtatzanine time ne kete moshe ,ndaj doja te pyes ne faqen tuaj nese ?
Është dikush që do më uroje per kete mbrekulli qe me ka ardhur❓
Faleminderit nga zemra ❤️ nese e beni (dhe ky në video eshte babai 😍) ............... Faqja jon i uron jete te gjate kesaj mbrekullie dhe ju lutet te gjitheve ta shperndajne sa me shume ,pasi ka prinder te tille qe i mohojne femijet e tyre kur ata gabojne apo sjellin ne jete nje femije , kur dhe vete jane femije 🙁

Mbrëme në orën 03:20 min. u bëra Nënë mbas 9 vjetëve martesë.😍🧡 Më ka lindë një djalëMbrëme në orën 03:20 min. u bëra Në...
03/25/2023

Mbrëme në orën 03:20 min. u bëra Nënë mbas 9 vjetëve martesë.😍🧡 Më ka lindë një djalëMbrëme në orën 03:20 min. u bëra Nënë mbas 9 vjetëve martesë.😍🧡 Më ka lindë një djalë ❤ Kush më uron, zoti i dhashtë atë që i mungon.. ❤ Kush më uron, zoti i dhashtë atë që i mungon..

Ju urojm një muaj të lehtë të Ramazanit!🕌Tag personin që ju ka premtuar një iftar.😜
03/25/2023

Ju urojm një muaj të lehtë të Ramazanit!🕌

Tag personin që ju ka premtuar një iftar.😜

Elvis Naçi : O Zot i Gjithesise na e prano agjerimin tone dhe na begato te gjitheve familjarisht! Amin.
03/23/2023

Elvis Naçi : O Zot i Gjithesise na e prano agjerimin tone dhe na begato te gjitheve familjarisht! Amin.

Sonte në vaktin e namazit të teravive u përuruar Xhamia e çarshisë në Prishtinë🕌🙏
03/22/2023

Sonte në vaktin e namazit të teravive u përuruar Xhamia e çarshisë në Prishtinë🕌🙏

Indonezi, muslimanët falën taravinë e parëMuslimanët indonezianë falën namazin e parë të teravisë në muajin e shenjtë të...
03/22/2023

Indonezi, muslimanët falën taravinë e parë
Muslimanët indonezianë falën namazin e parë të teravisë në muajin e shenjtë të Ramazanit. Xhamia Istiqlal në Xhakarta, priti mijëra besimtarë në taravinë e parë.

T’MOS HARROJMË…Në Bllace,1999
03/20/2023

T’MOS HARROJMË…

Në Bllace,1999

Serbia nuk kalon. Ekipi shqiptar Bad News Egales e mposht ekipin serb iNation në CS:GO
03/11/2023

Serbia nuk kalon. Ekipi shqiptar Bad News Egales e mposht ekipin serb iNation në CS:GO

“Mik Mik” Ka Filluar Të Operojë Edhe Në Tregun Maqedonas
03/09/2023

“Mik Mik” Ka Filluar Të Operojë Edhe Në Tregun Maqedonas

Kompania Mik Mik, e cila njihet në tregun rajonal për dërgimin e saj të shpejtë dhe të saktë dhe shkallën më të lartë të suksesit të dërgesave, dhe që u…

03/01/2023

Vëllezërit e Kurtit, njëri intelektual i madh, punon si profesor në Suedi

Urime 🇽🇰🇦🇱
02/17/2023

Urime 🇽🇰🇦🇱

Bashkë kundër 🇦🇱🇽🇰
02/15/2023

Bashkë kundër 🇦🇱🇽🇰

Motra duke mbrojtur vëllanë me trupin e saj! ❤️
02/08/2023

Motra duke mbrojtur vëllanë me trupin e saj! ❤️

🇦🇱💔🇹🇷Skuadra shqiptare e kërkim-shpëtimit në rrënojat e tragjedisë në Malatya!
02/07/2023

🇦🇱💔🇹🇷Skuadra shqiptare e kërkim-shpëtimit në rrënojat e tragjedisë në Malatya!

Kështu ngrohën lypsarët udhëkryqeve të Shkupit :(Mos u ankoni nga jeta!
02/07/2023

Kështu ngrohën lypsarët udhëkryqeve të Shkupit :(

Mos u ankoni nga jeta!

02/06/2023

Lajm i mirë
Fëmija i cili qëndronte i varur dhe kërkonte ndihmë nga babia i tij, i cili në pamundësi për të bërë diçka tjetër i kërkonte që të thotë se Zoti është një dhe nuk tjetër, sipas informacioneve ka shpëtuar i gjallë.

02/06/2023
Pikëllues dëshpërimi i popullit turk teksa kuptojnë se kanë humbur gjithçka…
02/06/2023

Pikëllues dëshpërimi i popullit turk teksa kuptojnë se kanë humbur gjithçka…

EMOCIONUESE: VAJZA E SHPËTUAR NGA RRËNOJAT E TËRMETIT NË TURQI SHTRËNGON DORËN E SHPËTIMTARËVE
02/06/2023

EMOCIONUESE: VAJZA E SHPËTUAR NGA RRËNOJAT E TËRMETIT NË TURQI SHTRËNGON DORËN E SHPËTIMTARËVE

02/06/2023

Address

New York, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Multinfo posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Share


Other New York media companies

Show All

Comments

Mjaft me keto gjysme mallkime nese nuk pelqen faqen tende. Ne adresen time nuk dua postime prej jush
#}