Radio Vallezimi

Radio Vallezimi www.radiovallezimi.com Radio Vallezimi eshte libraria e muzikes shqipe me afer 1 milion kenge nga te gjithe artistet, gjitha vitet, dhe gjitha trevat shqiptare, dhe Editori per Amerike i muzikes shqipe.

Drejtor, Major R. Hoxha Ne faqet tona muzikore ju do gjeni me shume se 10,000 kenge shqiptare ( mp3) nga te gjitha viset, artistet, dhe vitet. Dhe ne qofte se nuk gjeni ndonje kenge shqipe, na lajmeroni, dhe ate kenge do ua gjejme ne. www.dedi24.com www.muzikalb.com http://www.zbavitu.net/mp3/

Drejtor, Major R. Hoxha Ne faqet tona muzikore ju do gjeni me shume se 10,000 kenge shqiptare ( mp3) nga te gjitha viset, artistet, dhe vitet. Dhe ne qofte se nuk gjeni ndonje kenge shqipe, na lajmeroni, dhe ate kenge do ua gjejme ne. www.dedi24.com www.muzikalb.com http://www.zbavitu.net/mp3/

General Manager: Ramazan Hoxha

Operating as usual

07/31/2021

Resmije Zeqiri
--Kur atdheu te c'lirohet-
Radio Vallezimi, New York, Korrik 2021

07/17/2021
07/05/2021

Muharrem Ahmeti
--Martohet jarani--
Radio Vallezimi, New York, Korrik 2021

07/05/2021

Muharrem Ahmeti
--Marohet jarani--
Radio Vallezimi, New York, Korrik 2021

06/28/2021

Motrat Sylejmani
--Ani ky po bjen ky tupane--

06/02/2021
05/15/2021

Bujar Uka
--Her te dua, her s'te dua--
Radio Vallezimi, Video Ulqini.
New York, Maj 2021.

05/13/2021
04/16/2021
04/11/2021
Arti i mirefillte nuk shuhet kurre.----πŸ‡πŸπŸŒΊπŸŒΉπŸ‚πŸŽΉπŸŽΌπŸŽ»---/Se shpejti do kemi ne publikim kete video kasete e vitit2005, per her...
04/09/2021

Arti i mirefillte nuk shuhet kurre.
----πŸ‡πŸπŸŒΊπŸŒΉπŸ‚πŸŽΉπŸŽΌπŸŽ»---/

Se shpejti do kemi ne publikim kete video kasete e vitit
2005, per here te pare ne internet me video kenget.

Gjenerata e fundit e artit te mirefillte muzikor ne nivelet universale. (1984-2005)

Dallahet Muharrem Ahmeti me kegen kush zemer te ka idhnu, i cili kendoj me shpirt dhe zemer deri ne vitet 2005, per te gezuar degjuesit ne mosha dhe faza te ndryshme te jetes.

Tani shume po kendojne kenge komerciale per klikime ne youtube, por pothuajse asnje vlere shpirterore.

Photos from Radio Vallezimi's post
01/29/2021

Photos from Radio Vallezimi's post

12/31/2020
zyle krasniqi

1 Dekade me Radio Vallezimin dhe Video Ulqinin.

Zyle Krasniqi
--Kur dol tek dera--
Gezuar vitin e ri 2021,
Radio Vallezimi, New York, 31 Dhjetor 2020.

Address

New York, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Radio Vallezimi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Radio Vallezimi:

Videos

Category

Nearby media companies


Comments

O lep stvari
Jeni te mdhej na kujtoni rinin