Clicky

Vatra Real Estate

Vatra Real Estate Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Vatra Real Estate, Media/News Company, New York, NY.

Operating as usual

Emocionuse!16 vjeçarja ukrainase ëndërronte çdo ditë natën e maturës.Ajo nuk e plotësoj dëshirën e saj,por në mes te rrë...
06/09/2022

Emocionuse!
16 vjeçarja ukrainase ëndërronte çdo ditë natën e maturës.
Ajo nuk e plotësoj dëshirën e saj,por në mes te rrënojave ka arrit t'i realizoj si kujtim fotografit bashkë me fustanin që e ruajti kur iku nga lufta.

03/26/2022

Mobilizimi i Britanisë së Madhe në luftēn e Kosovës 1999.Shqiptarët e dëbuar nga genocidi i Serbisë.😪Shpërndaje/Share

Kishte 12 fëmijë, 6 të saj dhe 6 të birësuar nga jetimorja, ushtarët rus vrasin 48-vjeçaren ukrainase.
03/18/2022

Kishte 12 fëmijë, 6 të saj dhe 6 të birësuar nga jetimorja, ushtarët rus vrasin 48-vjeçaren ukrainase.

03/12/2022

Ja si luftojnë ushtarët ukrainas në një ofenzivë me rusēt.Shpērndaje/Share

03/11/2022

Beteja për Kievin, publikohen pamjet e luftimeve mes rusëve dhe ukrainasve.

Merrni masa se si dihet🚗⛽
03/10/2022

Merrni masa se si dihet🚗⛽

Pamje që te këpusin shpirtin: Gra shtatzëna të gjakosura që transportohen me barelë, kjo është masakra që rusia po shkak...
03/10/2022

Pamje që te këpusin shpirtin: Gra shtatzëna të gjakosura që transportohen me barelë, kjo është masakra që rusia po shkakton në Ukrainë. Shpërndaje/Share le ta sheh e tërë bota krimin.

Rriten sërish çmimet e produkteve në Kosovë: Një litër vaj shkon deri në 2.09 euro
03/07/2022

Rriten sërish çmimet e produkteve në Kosovë: Një litër vaj shkon deri në 2.09 euro

03/07/2022

Pamje dramatike nga Ukraina, ushtria ukrainase shkatërron tanket ruse.Shpërndaje/Share

Prekëse!Këta janë dy prindër ukrainas të cileve i'u vdiq foshnja 18-muajshe nga bombardimet ruse😥😥😥Shpërndaje le ta sheh...
03/07/2022

Prekëse!Këta janë dy prindër ukrainas të cileve i'u vdiq foshnja 18-muajshe nga bombardimet ruse😥😥😥Shpërndaje le ta sheh e gjithë bota!
Share

03/07/2022

“Jeta vazhdon”, në mes të luftës e të veshur me rroba ushtarake, kryebashkiaku i Kievit kurorëzon dashurinë e çiftit të ri ❤️🇺🇦

Fotografia e parë është shkrepur në Ukrainë para pak ditësh.Fotografia e dytë në Kosovë më 1999.
03/05/2022

Fotografia e parë është shkrepur në Ukrainë para pak ditësh.
Fotografia e dytë në Kosovë më 1999.

Ushtari ukrainas nxjerr një foshnje nga rrënojat e shkaktuara nga bombat ruse!🤲🙏
03/05/2022

Ushtari ukrainas nxjerr një foshnje nga rrënojat e shkaktuara nga bombat ruse!🤲🙏

03/02/2022

Ja si jane tradhtuar ushtarët rus nga Putini:
Pushtuesit rusë të kapur në Nikolaev u lejuan të telefonin të afërmit e tyre.Ushtari ukrainas i premton nënës se tij që nuk do ta vrasin.
Shpērndaje/Share

02/28/2022

Ushtarët rus vjedhin kasafortën e një banke:Tallen ukrainasit E shihni sa vend i pasur ështē Rusia.Shpērndaje /Share

02/28/2022

Pamje ekskluzive nga Ukraina:Ja si tanku rus sulmon tanket ukrainase.Shperndaje/Share🚀🥷

Çmendet Putin urdhëron të pērdoren armē bërthamore,raporton Reuters.Presidenti rus, Vladimir Putin ka urdhëruar ushtrinë...
02/27/2022

Çmendet Putin urdhëron të pērdoren armē bërthamore,raporton Reuters.
Presidenti rus, Vladimir Putin ka urdhëruar ushtrinë që të vendosë forcat parandaluese të Rusisë – referencë për njësitet që përfshijnë krahun bërthamor – në gatishmëri të lartë, duke cituar ato që i ka konsideruar deklarata agresive të liderëve të NATO-s, dhe sanksionet ekonomike kundër Moskës, transmeton Reuters.

02/27/2022

Ushtria ukrainase hedh me predhë tankun rus:
Ushtarët ukrainas çmenden nga gēzimi.Shpërndaje/Share

02/27/2022

Lufta mes rusëve dhe ushtarëve ukrainas në rrugët e Kharkiv.Shpërndaje/Share

02/27/2022

Automjete të blinduara biejnë në duar të ukrainasve, pasi rusët hyjnë në Kharkiv✊🥷🥷
Shpërndaje/Share

Ushtarja Irina Tsvila u vra dje, duke luftuar në një sulm tankesh pranë Kievit. Një vajzë e butë që i donte lulet dhe je...
02/27/2022

Ushtarja Irina Tsvila u vra dje, duke luftuar në një sulm tankesh pranë Kievit. Një vajzë e butë që i donte lulet dhe jetën u shua në moshën më të mirë të jetës.Pray for Ukraine!Shpërndaje/Share

Vritet gjenerali i njohur çeçen, përkrahës i Putinit“Magomed Tushayev nuk do të kthehet më në shtëpi”, shkruan në “Twitt...
02/27/2022

Vritet gjenerali i njohur çeçen, përkrahës i Putinit

“Magomed Tushayev nuk do të kthehet më në shtëpi”, shkruan në “Twitter” diplomati i njohur ukrainas, Olexander Scherba, duke iu referuar burimeve ushtarake ukrainase

Për shkak të luftës në Ukrainë, çmimi i bukës pritet të rritet deri në 70 përqind më shumë, kjo për shkak se Republika e...
02/26/2022

Për shkak të luftës në Ukrainë, çmimi i bukës pritet të rritet deri në 70 përqind më shumë, kjo për shkak se Republika e Kosovës furnizohet nga Serbia me grurë e kjo nga Ukraina, dhe kështu do të ndikojë që të shtrenjtohet mielli e më pas produktet tjera.

Ndërkohë nëpër rrjete sociale...
02/26/2022

Ndërkohë nëpër rrjete sociale...

Miss Ukraina, Anastasiia Lenna pjesë e mbi 30,000 femrave që po e mbrojnë vendin e tyre nga Rusia 👏
02/26/2022

Miss Ukraina, Anastasiia Lenna pjesë e mbi 30,000 femrave që po e mbrojnë vendin e tyre nga Rusia 👏

02/26/2022

Ish-presidenti Poroshenko me antiplumb flet për CNN: Jam i gatshëm të vdes per atdheun tim.
Do ta mbrojmë Ukrainën deri në frymën e fundit.

Gratë ukrainase që po bëjnë koktej molotovi për të mbrojtur qytetin e tyre.🇺🇦
02/26/2022

Gratë ukrainase që po bëjnë koktej molotovi për të mbrojtur qytetin e tyre.🇺🇦

Gratë dhe vajzat e Ukrainës rrokin armët, mbrojnë vendin e tyre 🇺🇦
02/26/2022

Gratë dhe vajzat e Ukrainës rrokin armët, mbrojnë vendin e tyre 🇺🇦

02/26/2022

Arma anti-tank amerikane i bën kērrdi tanket ruse.Shpërndaje/Share

Shikojeni, është 44 vjeç dhe ka një familje tē bukur, aktualisht është BURRI  I VËRTETË NË BOTË, i vetmi njeri që nuk ia...
02/26/2022

Shikojeni, është 44 vjeç dhe ka një familje tē bukur, aktualisht është BURRI I VËRTETË NË BOTË, i vetmi njeri që nuk ia mbathi agresorit rus! Ai mund të mbushte një avion me para dhe të largohej nga Ukraina, nuk e bëri, mund të rrinte fshehur në një pus, nuk e bëri atë, mund t’ia dorëzonte vendin rusëve, nuk e bëri. Për 48 orë, ky njeri mund të mos jetë më, por atë që bëri për vendin e tij, askush nuk e bëri që nga koha e luftes se Dytë!
Në këtë kohë mund ta vendos në të njëjtën linjë me Churchill ose Roosevelt! Bota udhëhiqet nga frikacakë, senilë, globalistë, marksistë, neomarksistë! Derisa ky njeri mbron popullin e tij, të gjithë të tjerët nuk dinë ta shtypin! Kjo është bota e shekullit tonë, disa vdesin për liri, disa të tjerë tallen me të!
Zelenskiy heroi i fundit i Evropës..

Përmes një videoje, Wladimir Klitschko iu adresua botës, duke i kërkuar ta ndalojnë këtë luftë.“Unë jam Wladimir Klitchk...
02/26/2022

Përmes një videoje, Wladimir Klitschko iu adresua botës, duke i kërkuar ta ndalojnë këtë luftë.

“Unë jam Wladimir Klitchko dhe po i adresohem tërë botës për ta ndaluar këtë luftë që Rusia e ka nisur. Sot, civilët janë goditur nga raketat. Me operacione speciale civilët po vriten dhe po ndodh në zemrën e Evropës. Nuk ka kohë për të pritur sepse do të çojë në katastrofë të njerëzimit. Duhet të veproni tani, të ndaloni agresionin rus me çdo gjë që mundeni, tani. Pas një ore ose nesër mund të jetë shumë vonë. Ju lutem, veproni tani, mos prisni. Veproni tani, ndalojeni këtë luftë”, tha Klitschko

02/26/2022

Biseda epike:Ushtari rus,kemi mbetur pa naftë,
Shoferi:Hajde t'ju shoqëroj deri nē Rusi! Shperndaje/Share

Dy fëmijë në mesin e 25 të plagosurve në Kiev
02/26/2022

Dy fëmijë në mesin e 25 të plagosurve në Kiev

Foto e ditës:Dy fëmijë në Kiev nderojnë ushtarët ukrainas...
02/25/2022

Foto e ditës:Dy fëmijë në Kiev nderojnë ushtarët ukrainas...

02/25/2022

Ish-presidenti ukrainas Petro Poroshenko – i armatosur dhe i rrethuar nga forcat e mbrojtjes – foli me CNN këtë mëngjes nga rrugët e Kievit, duke thënë se ukrainasit janë gati ta mbrojnë vendin e tyre. Ai e quajti presidentin Putin thjeshtë "tē çmendur".

Makron mesazh Vuçiqit!: Nëse përkrahni Ruśinë! Kosova nga nesër Anëtare e NATO-s!
02/25/2022

Makron mesazh Vuçiqit!: Nëse përkrahni Ruśinë! Kosova nga nesër Anëtare e NATO-s!

Mijëra njerëz po i bashkohen ushtrisë së Ukrainës.
02/25/2022

Mijëra njerëz po i bashkohen ushtrisë së Ukrainës.

02/25/2022

Në orët e para të mëngjesit të sotëm Rusia ka sulmuar ushtarakisht Ukrainën. Nga ana tjetër Kiev ka shpallur gjendjen e luftës.

Presidenti Vladimir Putin paralajmëron vendet e tjera se çdo përpjekje për të ndërhyrë do të çonte në pasoja të pa para ndonjëherë.
/Marrë nga Euronews Albania/

02/25/2022

Një qytetare e Ukrainës rrëfen tmerrin që përjetoi derisa shtëpia e saj po digjej.

02/25/2022

Një baba përlotet teksa i duhet të ndahet nga familja e tij që po largohet nga Ukraina për ti'i shpëtuar sulmeve të ushtrisë ruse, video prekëse ka bërë xhiron e rrjetit.

Address

New York, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Vatra Real Estate posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


x

Other Media/News Companies in New York (show all)

BK Reader GenuineBeing Photography Andre Insuranse Group Africasport.org Keith Trent PAWÒL POU LAVE JE’W Adiratna InflowPost Little Guyana-592 News Alton PR & Production Just Another Legend Production Brooklyn Views CounterVortex DecadesOut Pets