Best Cars In The World

Best Cars  In The World If you love Cars you need to join this Page

09/01/2018
Lulzim Basha

Lulzim Basha

Deputeti Ervin Salianji, deklaratë në selinë e Partisë Demokratike.

08/30/2018
Lulzim Basha

Lulzim Basha

Deputeti Ervin Salianji, deklaratë në selinë e Partisë Demokratike.

08/27/2018
Lulzim Basha

Lulzim Basha

Deputeti Ervin Salianji, deklaratë në selinë e Partisë Demokratike.

Ervin Salianji
07/02/2018

Ervin Salianji

Zgjidhja e vetme për politikën nê Shqipërinê e sotme është të ketë modele frymëzimi konkretë.
Rudy Guliany është një model pēr politikën amerikane dhe shumë më gjerë.

Asnjëherë nuk ka mjaftuar vetëm ligji dhe institucionet në letër, gjithshka varet nga forca dhe morali i njeriut që ka në dorë ti aplikojë ligjet. Beteja ndaj së keqes është pērfaqësuar nga njeriu që e ka kryer dhe mē pas shpesh ka marrë emrin e njeriut që ia ka dalë të triumfojë në të mirë.

Forca per te shkaterruar mafian, pushtetin e errët ka qenë e do mbetet ne forcën dhe vullnetin e papërkulshem ndoshta edhe të një njeriu të vetëm.

Dobësia e fortë e miliona njerezve mund edhe të kthehet ne forcën e fuqinë vendimmarese te njerëzve të mëdhenj si Rudi Guliani.

Për mua një rast unik të shkëmbeja pak me një njeri që mund të japë dhe ka dhënë shumë si model.

Tetë produkte që nuk skadojnë kurrë
03/24/2018
Tetë produkte që nuk skadojnë kurrë

Tetë produkte që nuk skadojnë kurrë

Ekzistojnë disa produkte që nuk skadojnë kurrë. Ato mund të konsumohen në çdo kohë nëse ruhen në ambiente të përshtatshme si; larg lagështisë apo dritës së diellit. Ne po ju rendisim disa prej tyre: Kripa Për mijëra vjet kripa përdoret për ruajtjen e ushqimit. Mekanizmi është i...

01/26/2018
Ervin Salianji

Ervin Salianji

“ 20 milion Euro në fushatë”
“ I vodhën votat”
#27janar #bashkohu

12/14/2017
Ervin Salianji

Ervin Salianji

Për inat apo lëndim personal interpelanca e deputetit të PS po tregon korrupsionin ulëritës të qeverisë Rama me mijëra hektarë që jepen për klientët, denoncim që opozita e ka bërë për katêr vjet me radhë. Nëse thua edhe vetë që jam hajdut kjo nuk të shpëton nga përgjegjësia dhe as nuk të pastron nga zullumi. #Teatër që turpëron

ShportaOnline.al
11/21/2017

ShportaOnline.al

Ngrohese dhe Freskuese Murale #Montecasa
🌟 🌟 Per vetem 7 990 Leke🌟 🌟
🚫🚫🚫Nga 9 990 Leke🚫🚫🚫
Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.
➡Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2
➡Me dy nivele nxehtesie
➡Fuqia: 1000Wat-2000Wat
➡Opsioni Swing per levizjen e flatrave
➡Opsioni Timer per fikjen pas 1-7.5 oresh
➡Konsumi i energjise: 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe deri ne 2 kw/ore ne nivelin maksimal
➡Permasat: 60 x 23 x 13 cm (gjeresi x lartesi x thellesi)
➡Garancia:3 muaj

Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dergimi falas ne te gjithe Shqiperine
Pagese CASH ne dorezim.

Ngrohese dhe Freskuese Murale #Montecasa🌟 🌟 Per vetem 8 000 Leke🌟 🌟🚫🚫🚫Nga 9 990 Leke🚫🚫🚫Instalohet shume thjesht dhe nuk ...
11/15/2017

Ngrohese dhe Freskuese Murale #Montecasa
🌟 🌟 Per vetem 8 000 Leke🌟 🌟
🚫🚫🚫Nga 9 990 Leke🚫🚫🚫
Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.
➡Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2
➡Me dy nivele nxehtesie
➡Fuqia: 1000Wat-2000Wat
➡Opsioni Swing per levizjen e flatrave
➡Opsioni Timer per fikjen pas 1-7.5 oresh
➡Konsumi i energjise: 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe deri ne 2 kw/ore ne nivelin maksimal
➡Permasat: 60 x 23 x 13 cm (gjeresi x lartesi x thellesi)
➡Garancia:3 muaj
Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dergimi falas ne te gjithe Shqiperine
Pagese CASH ne dorezim.

Ngrohese dhe Freskuese Murale #Montecasa
🌟 🌟 Per vetem 7 990 Leke🌟 🌟
🚫🚫🚫Nga 9 990 Leke🚫🚫🚫
Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.
➡Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2
➡Me dy nivele nxehtesie
➡Fuqia: 1000Wat-2000Wat
➡Opsioni Swing per levizjen e flatrave
➡Opsioni Timer per fikjen pas 1-7.5 oresh
➡Konsumi i energjise: 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe deri ne 2 kw/ore ne nivelin maksimal
➡Permasat: 60 x 23 x 13 cm (gjeresi x lartesi x thellesi)
➡Garancia:3 muaj

Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dergimi falas ne te gjithe Shqiperine
Pagese CASH ne dorezim.

11/06/2017
ShportaOnline.al

ShportaOnline.al

NGROHESE QERAMIKE #First #Austria
🌟 🌟 Per vetem 7 990 Lekë🌟 🌟
➡ Fuqi 1000W/2000W e cila arrin te kurseje energjinë
➡Ngrohet shume shpejt
➡I përshtatshëm për çdo ambient
➡Mund te përdoret si freskuese e thjeshte
➡I paisur me pult
➡ Permasat 16 x 24.6 x 65 cm
Dërgimi falas në të gjithë Shqipërinë
Pagesë CASH në dorëzi

11/06/2017
ShportaOnline.al

ShportaOnline.al

NGROHESE QERAMIKE #First #Austria
🌟 🌟 Per vetem 7 990 Lekë🌟 🌟
➡ Fuqi 1000W/2000W e cila arrin te kurseje energjinë
➡Ngrohet shume shpejt
➡I përshtatshëm për çdo ambient
➡Mund te përdoret si freskuese e thjeshte
➡I paisur me pult
➡ Permasat 16 x 24.6 x 65 cm
Dërgimi falas në të gjithë Shqipërinë
Pagesë CASH në dorëzi

ShportaOnline.al
11/04/2017

ShportaOnline.al

NGROHESE QERAMIKE #First #Austria
🌟 🌟 Per vetem 7 990 Lekë🌟 🌟
➡ Fuqi 1000W/2000W e cila arrin te kurseje energjinë
➡Ngrohet shume shpejt
➡I përshtatshëm për çdo ambient
➡Mund te përdoret si freskuese e thjeshte
➡I paisur me pult
➡ Permasat 16 x 24.6 x 65 cm
Video:
https://www.youtube.com/watch?v=klWAzpzuQMs
Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dërgimi falas në të gjithë Shqipërinë
Pagesë CASH në dorëzi

🔛🔝Tenxhere me presion Multi-Funksionale #First #Austria 🌟 🌟 Super OFERTE🌟 🌟 ✖✖✖Ishte 14 990 Lekë✖✖✖🌟 🌟 Bëhet 12,990 Lekë...
10/26/2017

🔛🔝Tenxhere me presion Multi-Funksionale #First #Austria
🌟 🌟 Super OFERTE🌟 🌟
✖✖✖Ishte 14 990 Lekë✖✖✖
🌟 🌟 Bëhet 12,990 Lekë 🌟 🌟 (Oferte limituar)
Cilesia e garantuar dhe e certifikuar
✔ Gatuani Fasule, mish, kek, ngrohje, oriz, makarona, supe dhe mish me kocke (pule etj)
➡ 8 programe te ndryshme gatimi
➡ Ekran dixhital dhe butona për përdorim të thjeshtë.
➡ Kapacitet 6 litra.
➡ Shtrese qe nuk lejon ngjitjen e ushqimeve
➡ Tenxhere me trashësi 1.6mm
➡ Valvul sigurie
➡ Mban ushqimin të ngrohtë deri sa ju të ktheheni persëri në shtëpi.
➡ Programim për fillimin e proçesit me kohë vonesë (Preset On).
➡ Kursen energji elektrike.
➡ Stakim automatik pas mbarimit të proçesit.
➡ Asistencë teknike për çdo problem dhe pjesë këmbimi kurdoherë.
➡Fuqia maksimale: 1000W
Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dërgimi falas në të gjithë Shqipërinë
Pagesë CASH në dorëzim.

🔛🔝Tenxhere me presion Multi-Funksionale #First #Austria
🌟 🌟 Super OFERTE🌟 🌟
✖✖✖Ishte 14 990 Lekë✖✖✖
🌟 🌟 Bëhet 12,990 Lekë 🌟 🌟 (Oferte limituar)
Cilesia e garantuar dhe e certifikuar
✔ Gatuani Fasule, mish, kek, ngrohje, oriz, makarona, supe dhe mish me kocke (pule etj)
➡ 8 programe te ndryshme gatimi
➡ Ekran dixhital dhe butona për përdorim të thjeshtë.
➡ Kapacitet 6 litra.
➡ Shtrese qe nuk lejon ngjitjen e ushqimeve
➡ Tenxhere me trashësi 1.6mm
➡ Valvul sigurie
➡ Mban ushqimin të ngrohtë deri sa ju të ktheheni persëri në shtëpi.
➡ Programim për fillimin e proçesit me kohë vonesë (Preset On).
➡ Kursen energji elektrike.
➡ Stakim automatik pas mbarimit të proçesit.
➡ Asistencë teknike për çdo problem dhe pjesë këmbimi kurdoherë.
➡Fuqia maksimale: 1000W

Telefono/ WhatsApp/Viber 0676411111
Dërgimi falas në të gjithë Shqipërinë
Pagesë CASH në dorëzim.

Lulzim Basha
04/23/2017

Lulzim Basha

Nesër mes orës 11:00 dhe 12:00 qytetarët do të bllokojnë transportin kombëtar anembanë Shqipërisë. Në rrethrrotullimin e Shqiponjës dhe në kryqëzimin e teknologjikut në Tiranë, në rrethrrotullimin e Plugut, në rrethrrotullimin e Rrugës së Kombit në Milot, në rrethrrotullimin e Bradashesh*t e kudo do të jenë qytetarët e veriut, jugut, lindjes, perëndimit dhe të gjithë Shqipërisë.

Asnjë lule nuk do të dëmtohet, asnjë gjë nuk do të thyhet. Trafiku do të bllokohet për një orë, por trafiku i drogës, trafiku i krimit, trafiku i votave, trafiku i parave të pista të korrupsionit do të marrin fund një herë e mirë. Dhunë në protestat e opozitës së bashkuar dhe qytetarëve të Republikës së Re nuk ka e nuk ka për të patur! Dhuna është tipar i dobësisë morale, dhuna është tipari dallues i frikacakëve dhe ne jemi njerëz të kurajos qytetare.

Policia e shtetit, burrat dhe gratë me uniformë, të cilët ndajnë të njëjtat halle me qytetarët shqiptarë duhet ta dinë se tek qytetarët e bashkuar nesër do të gjejnë forcën pozitive dhe paqësore që lufton edhe për të drejtat e tyre dhe të gjithë atyre që nëpërkëmben, që keqtrajtohen dhe që frikësohen nga ky pushtet. #NgrihemiBashke #ZgjedhjeTeLira #RepublikaeRe

Rilindja ju uron gezuar 8 Marsin!!!
03/08/2017

Rilindja ju uron gezuar 8 Marsin!!!

05/20/2016

“A great man once said, everything is about sex. Except sex. Sex is about power.”

12 of the best cars for 2016
04/26/2016
12 of the best cars for 2016

12 of the best cars for 2016

From sports cars to family SUVs, here are Kelley Blue Book's picks for the top values from over 300 models

Timeline Photos
04/21/2016

Timeline Photos

How to Hack WiFi Password
01/17/2016
How to Hack WiFi Password

How to Hack WiFi Password

The buzz around The Internet of Things (IoT) is growing, and it is growing at a great pace. Every day the technology industry tries to connect another household object to the Internet. One such internet-connected household device is a Smart Doorbell. Gone are the days when we have regular doorbells…

Total Mindf*cks!
12/30/2014
Total Mindf*cks!

Total Mindf*cks!

Warning: Don't look at these photos when you're alone!

If Disney Was For Adults (Photos)
12/28/2014
If Disney Was For Adults (Photos)

If Disney Was For Adults (Photos)

Disney is known for it's children's films, but sometimes those movies get a spin that make them more appropriate for adults.

WTF Disney?!
12/28/2014
WTF Disney?!

WTF Disney?!

What's up with these Disney pics? Things are getting really weird, fast . . .

likes this plz
12/28/2014

likes this plz

Timeline Photos
08/26/2014

Timeline Photos

Timeline Photos
08/26/2014

Timeline Photos

Timeline Photos
08/25/2014

Timeline Photos

08/25/2014

These Are The Craziest Tattoos On Women, EVER!

Timeline Photos
08/25/2014

Timeline Photos

Timeline Photos
08/25/2014

Timeline Photos

Timeline Photos
08/24/2014

Timeline Photos

Address

10007
New York, NY

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Best Cars In The World posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Category

Nearby media companies


Other Newspapers in New York

Show All

Comments

hey! i have a 27k page on fb and i am looking for collaboration: text me if you interested
do you wanna sell this page? contact me if interested