Gazeta Kosovare

Gazeta Kosovare news around the world
(3)

Operating as usual

Parashiko rezultatin e saktë të ndeshjes Dortmund vs Bayern, Tag  3 Shok/Shoqe Like dhe Share statusin dhe fito një dhur...
05/26/2020

Parashiko rezultatin e saktë të ndeshjes Dortmund vs Bayern, Tag 3 Shok/Shoqe Like dhe Share statusin dhe fito një dhuratë nga staffi ynë.

Parashiko rezultatin e saktë dhe fito një dhuratë nga Staffi Ynë!!

Sot (E Marte) nga ora 18:30 zhvillohet ndeshja kryesore ku të dy skuadrat janë në garë për titullin e Bundesligas.

Staffi ynë ka vendosur që të shpërndaj një dhuratë modeste për fituesin që parashikon rezultatin e saktë të ndeshjes.

18:30 | Borussia Dortmund vs Bayern München

JU LUTEM TE BENI SHARE TA SHIKOJN TE GJITHE DHE TI NDIHMOJM SE BASHKURast URGJENT! apel për ndihmë! Sejdi Ismajli ka nev...
05/09/2020

JU LUTEM TE BENI SHARE TA SHIKOJN TE GJITHE DHE TI NDIHMOJM SE BASHKU

Rast URGJENT! apel për ndihmë! Sejdi Ismajli ka nevojë për ndihmen tonë në ketë muaj Ramazan!
I riu nga Lipjani u konfirmua me një semundjen Leukemi Akute , Sherimi i tijë duhet të behet jashtë shtetin tonë për fat keq në turki , dhe operacioni sherimi i tijë arrine vleren 150,000 EUR , Sejdiu i ka kushtet e veshtira finaciare dhe kërkojm sa do pak që ti ndalim ndihmë në këte muaj Ramazan🙏🏻
Ju lutem shperndajeni! Kush shpeton jeten e nje njeriu Zoti kujdeset per femijet e tij! Lutuni per Sejdiun🙏🏻
Të dhënat bankare: TEB KX PR XKO5 ( 2014000157091778)
Numri Kontaktit Familjes : 046 136 425
Nje lutje, nje shperndarje, nje fjale e mire, eshte shume, Zoti ju begatofte ne femijet dhe familjet tuaja!

05/03/2020

o maje maje 😂😂😂

03/26/2020

Tallava per Hashim Presidentin
@tag shok/shoqe

03/26/2020
03/26/2020
03/26/2020

Rrnoft HashimThaqi
@tag shokun qe duhet me pa ket video

Mendimi juaj
03/26/2020

Mendimi juaj

??
03/24/2020

??

03/24/2020

Dita e 14 e Karantines
@tag shokun qe duhet pa

11/21/2018

Sport i rrezikshem por qe bejn pjes edhe femijet 😂😂
#tag shokun qe duhet me pa ket video

11/21/2018

qekjo osht gru se jo aty thojt 2 metra 😂😂

11/21/2018

#tag shokun qe duhet me pa bruslin e Kosoves 😂😂😂

11/21/2018

#tag shokun qe duhet me pa qenin e vitit 😂😂

#tag shokun e femijris ?
11/21/2018

#tag shokun e femijris ?

suksese djema ✔️
11/21/2018

suksese djema ✔️

#tag shokun qe lyp qik me letra
11/15/2018

#tag shokun qe lyp qik me letra

#tag shokun qe ka BMW
11/15/2018

#tag shokun qe ka BMW

#tag shokun e kilikerav :P
11/15/2018

#tag shokun e kilikerav :P

#tag shokun Gjumash
11/15/2018

#tag shokun Gjumash

11/15/2018

#tag shoqen qe ska friken as prej policis 😂

11/15/2018

#_tag shokun qe ka nevoj me ndreq shpinen 😂😂

11/15/2018

😱😱😱😱

11/15/2018

#tag dikon qe duhet me pa ket SuperDance

11/15/2018

#tag shokun qe duhet mi pa kto video 😂😂

11/15/2018

#tag shokun qe duhet me pa ket video

11/15/2018

#tag shokun ton qe e punon qdo pun 😂

Address

88
New York, NY
10115

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Gazeta Kosovare posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


Other Media/News Companies in New York

Show All