Privé Radio

Privé Radio Prive Radio, plays 24/7 the best music without commercials, so click PLAY and find "that music you want inside you"

Modelja ruse Kinsey Wolanski, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare.Ajo bëri një hyrje spektakolare me...
06/02/2019

Modelja ruse Kinsey Wolanski, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare.
Ajo bëri një hyrje spektakolare me bikini në fushën e ndeshjes Tottenham-Liverpool, gjatë mbrëmjes të së shtunës në finalen e Ligës së Kampionëve.

Gjesti i cili është është diskutuar shumë në rrjetet sociale, ka bërë që fama për modelen bukuroshe të rritet brenda natës.

Para se të bënte një gjë të tillë, ajo numëronte rreth 320 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në rrjetin social Instagram.

Ndërkohë që ky numër është gjashtëfishuar brenda natës, sepse menjëherë pasi u bë i ditur emri i saj, Kinsey kali arriti milionëshin e parë të ndjekësve në këtë rrjet social.
#kinsey #kinseywolanski #fotball #tottenhamliverpool #tottenham #liverpool #priveradio

Have you ever heard the music from Bani D !? 🤔 If not, don’t miss it ! @bani.dervishi ⏰ Friday 10 PM 📻 on @priveradio #e...
05/31/2019

Have you ever heard the music from Bani D !? 🤔 If not, don’t miss it !
@bani.dervishi ⏰ Friday 10 PM 📻 on @priveradio
#ethereal #banid #banidervishi #mixtape #priveradio #mix #dj

Një çift që dëshmoi pasojat e aksidentit në të cilin vdiq Princesha Diana, thanë se vdekja e saj nuk ishte “aksident”. R...
05/26/2019

Një çift që dëshmoi pasojat e aksidentit në të cilin vdiq Princesha Diana, thanë se vdekja e saj nuk ishte “aksident”. Robin dhe Jack Firestone pretendojnë se ende jetojnë në frikë për jetën e tyre pasi raportojnë faktin se kanë parë dy vetura të errëta dhe misterioze në vendngjarje, të parkuara në pjesën e përparme të veturës Mercedes të Princeshës. “Ata nuk mendojnë se vdekja e Dianës ishte një aksident dhe veprimi i autoriteteve i bën të besojnë deri më sot, më shumë se kurrë”. “Gjithë aksidenti ishte një gjë e sajuar”. Çifti gjeti një polic francez për të raportuar veturat misterioze që kishin parë.

Robin tha: “Shkuam te ai dhe i thashë: Dëgjo, ne ishim në tunel mbrëmë dhe duhet të flasim me policinë, sepse ka gjëra që pamë”.
“Poe polici, i tha se ata kanë dëshmitarë të mjaftueshëm. Mos u shqetësoni për këtë.
“Ne ishim të habitur. Një nga gratë më të famshme në botë është vrarë dhe nuk duan të flasin me dëshmitarët”, kishte thënë Robin.

#priveradio #lajm #news #princessdiana

Ava Max së fundmi është bërë një sensacion botëror i muzikës pop.“Sweet but psycho”, është projekti i saj me të cilin ar...
05/25/2019

Ava Max së fundmi është bërë një sensacion botëror i muzikës pop.
“Sweet but psycho”, është projekti i saj me të cilin arriti sukses të jashtëzakonshëm e natyrisht edhe famë të madhe.

Këngëtarja Shqipëtare duket se po vazhdon me të njëjtin ritëm, me këngën “So am I” pasi ka kaluar shifrën e mbi 100 milionë klikimeve në platformën muzikore Spotify.
#avamax #spotify #soami #priveradio

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka mbajtur së fundmi një koncert gjigant në Londër.Ajo ka perf...
05/25/2019

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka mbajtur së fundmi një koncert gjigant në Londër.
Ajo ka performuar në “The O2 Arena”, për mijëra adhuruesit në qytetin e saj ku u rrit, duke interpretuar live të gjitha këngët e saj nga albumi më i ri “Phoenix”.

Në një nga videot e publikuara në rrjetet sociale, shfaqet momenti kur me ndihmën e mjeteve skenike, Rita duket sikur interpreton në ajër.

Ajo ishte e lidhur me një litar të sigurt akrobacie, me çka i mundësoi këndimin në atë pozicion.

I ftuar special i mbrëmjes ishte reperi i njohur Sean Paul, me të cilin artistja me prejardhje shqiptare interpretoi disa këngës.

#seanpaul #ritaora #phoenix #o2arena #priveradio

@adambrownnl 🔛 PriveRadio.Com 🕰 after midnight Thnx to @silversky.management #adambrown #dancemusic #music #dj #djlive #...
05/24/2019

@adambrownnl 🔛 PriveRadio.Com 🕰 after midnight
Thnx to @silversky.management
#adambrown #dancemusic #music #dj #djlive #onair #priveradio

@waltervooys 🔛 PriveRadio.Com 🕰 after midnight 👊🏻🔥Thnx to @silversky.management #waltervooys #housemusic #music #dj #djl...
05/24/2019

@waltervooys 🔛 PriveRadio.Com 🕰 after midnight 👊🏻🔥
Thnx to @silversky.management
#waltervooys #housemusic #music #dj #djlive #onair #priveradio

💥 Friday 🕰 19:00 🔛 PriveRadio.Com with @djdarkofficial Your Dark Side of Music 😉#djdark #thedarkshow #dancemusic #priver...
05/24/2019

💥 Friday 🕰 19:00 🔛 PriveRadio.Com with @djdarkofficial
Your Dark Side of Music 😉
#djdark #thedarkshow #dancemusic #priveradio #prive #mix #remix #dj #onair #livedj #mixtape

DJ i famshëm botëror, Martin Garrix ka lansuar këngën e re të titulluar “Summer Days”, në bashkëpunim me Macklemore dhe ...
05/23/2019

DJ i famshëm botëror, Martin Garrix ka lansuar këngën e re të titulluar “Summer Days”, në bashkëpunim me Macklemore dhe Patrick Stump.

Kënga është për ditët verore ashtu siç edhe titullohet, që u përshtatet më së miri kohës që po vjen në vazhdim.

Përveç tekstit, ajo që e karakterizon klipin është një grua në moshë e cila tregon se pavarësisht viteve nuk e ka humbur elegancën e saj.
#marringarrix #maclemore #patrickstump #priveradio #newmusic

Diego Maradona është ndalur dhe arrestuar në një aeroport, pasi ish-e dashur e tij Roco Olivia, e ka paditur se i ka bor...
05/22/2019

Diego Maradona është ndalur dhe arrestuar në një aeroport, pasi ish-e dashur e tij Roco Olivia, e ka paditur se i ka borxh 5.6 milionë euro.

Mediat lokale në Buenos Aires raportojnë se legjenda e futbollit është mbajtur nga autoritetet kur kishte arritur në kryeqytetin argjentinas nga Meksika.
#diegomaradona #maradona #rocoolivia #priveradio

Gjersa e gjithë bota po përshëndetet me “Game of Thrones”, aktorët gjithashtu po përshëndetën me serialin e famshëm, në ...
05/21/2019

Gjersa e gjithë bota po përshëndetet me “Game of Thrones”, aktorët gjithashtu po përshëndetën me serialin e famshëm, në të cilën kanë punuar dhe u rritën me të në tetë vitet e fundit.

Pas shfaqjes së episodit të fundit të sezonit të tetë ose përfundimit të serialit, u shfaq një video në të cilën disa nga yjet kryesorë falënderojnë fansat për mbështetjen e tyre.

Seriali “Game of Thrones” në të njëjtën kohë luajti një rol të madh në jetën e të gjithë aktorëve. Shumë u rritën me serinë dhe hapën shtigjet e tyre në botën e aktrimit.
#gameofthrones #film #serial #priveradio

Rihanna konfirmoi gjatë një interviste se së shpejti do të nxjerr në sh*tje albumin e saj të ri reggae.Këtë informacion ...
05/21/2019

Rihanna konfirmoi gjatë një interviste se së shpejti do të nxjerr në sh*tje albumin e saj të ri reggae.

Këtë informacion për disa vjet janë duke e pritur mijëra fansa të saj. Ky do të jetë albumi i saj i nëntë, i cili me gjasë do të quhet R9 dhe pritet që në fund të vitit ose në fillim të 2020 të jetë në duart e adhuruesve të këngëtares nga Barbadosi.
#rihanna #g9 #reagge #musicalbum #barbados

💥 Friday 🕰 19 00 🔛 PriveRadio.Com with Dj Dark 😘#djdark #thedarkshow #dancemusic #priveradio #prive #mix #remix #dj #ona...
05/17/2019

💥 Friday 🕰 19 00 🔛 PriveRadio.Com with Dj Dark 😘
#djdark #thedarkshow #dancemusic #priveradio #prive #mix #remix #dj #onair #livedj #mixtape

Dua Lipa së fundmi ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”.Me këtë rast, artistja shqiptare ka realizuar një set të ri ...
05/16/2019

Dua Lipa së fundmi ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”.
Me këtë rast, artistja shqiptare ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin shfaqet mjaft e veçantë. Ajo ka falënderuar gjithashtu të gjithë bashkëpunëtorët e saj për realizimin e kësaj kopertine.
“Faleminderit Vogue Me, që më kish*t në kopertinë, faleminderit për përkrahjen”, ka shkruar ajo.
#dualipa #kopertina #vogueme #priveradio

" THE DAILY DOSE " RadioShow, every day on www.priveradio.com ⏰ 10 - 16 🙋‍♀️Music Selection by DJ PARMA
05/16/2019

" THE DAILY DOSE " RadioShow, every day on www.priveradio.com ⏰ 10 - 16 🙋‍♀️Music Selection by DJ PARMA

" THE EVENING EXPERIENCE " RadioShow, every day on www.priveradio.com ⏰ 20 - 22 🙋‍♀️with DJ OLYMPIA
05/15/2019

" THE EVENING EXPERIENCE " RadioShow, every day on www.priveradio.com ⏰ 20 - 22 🙋‍♀️with DJ OLYMPIA

Rita Ora ka pasur një darkë private në restorantin londinez të Anabelit me mikun e saj, Liam Payn, me të cilin më parë t...
05/14/2019

Rita Ora ka pasur një darkë private në restorantin londinez të Anabelit me mikun e saj, Liam Payn, me të cilin më parë thuhet se ishte në lidhje.

Nuk ka dyshim se 25-vjeçari dhe bukuroshja jonë ishin të kënaqur që edhe një herë ishin në krah të njëri-tjetrit.
#ritaora #liampane #phoenix #vip #showbizz

" THE WAKE UP " morning show, every day on www.priveradio.com  with DJ KIEV 🙋‍♂️
05/14/2019

" THE WAKE UP " morning show, every day on www.priveradio.com with DJ KIEV 🙋‍♂️

THE DARK SHOW with Dj Dark on Www.PriveRadio.Com | Starting from 20:00#thedarkshow #djdark #priveradio #livedj #djlive #...
04/12/2019

THE DARK SHOW with Dj Dark on Www.PriveRadio.Com | Starting from 20:00
#thedarkshow #djdark #priveradio #livedj #djlive #mixtape #mixmusic #dj

Stay tuned & listen to   Dj Dark on PriveRadio.Com#thedarkshow #djdark #priveradio #livedj #djlive #mixtape #mixmusic #d...
04/06/2019
Privé Radio - The Best Music Inside You - Prive Radio

Stay tuned & listen to Dj Dark on PriveRadio.Com
#thedarkshow #djdark #priveradio #livedj #djlive #mixtape #mixmusic #dj

Privé Radio promotes the most popular foreign music without commercials. We are here to give you the best 24/7.Discover The Best Music Inside You.

03/26/2019

🍊 Orange Cocktail Bar Music degjon
👉www.priveradio.com

Prive Radio is on Fire 🔥 Live with DJ Parma 💥 Progressive House music 👍Stay tuned on www.priveradio.com
03/22/2019

Prive Radio is on Fire 🔥 Live with DJ Parma 💥 Progressive House music 👍
Stay tuned on www.priveradio.com

Jericho ka sjell këngën më të re para fansave të tyre dhe publikut të gjerë.“Ëndërr e prerë”, titullohet kënga më e re n...
03/22/2019

Jericho ka sjell këngën më të re para fansave të tyre dhe publikut të gjerë.
“Ëndërr e prerë”, titullohet kënga më e re ndërkohë vargjet e saj janë nga poezia e Dritëro Agollit.
Muzika e Jerichos është përzierje e muzikës rock, alternative, elektronike dhe muzikës tradicionale shqiptare.
Përveç instrumenteve standarde të rockut, ata përdorin edhe instrumente orientale të muzikës tradicionale shqiptare, si tupani, kavalli dhe zurna.
#jericho #enderreprere #tupan #zurna #kavalli

💥 🔥
03/16/2019

💥 🔥

🌸
03/14/2019

🌸

03/11/2019
ARNON ft. Sardi - E Pash Une Djallin

🙋‍♂️😘

"E Pash Une Djallin" Official Music Video Music & Produced : ARNON Lead Vocals : Sardi Lyrics : Killua Mix & Master : Undefined Ent. Video : MateFILMS Cast :...

True House Feelings 🌟 with @waltervooys 🕰 Friday after midnight 🔛 PriveRadio.Com#waltervooys #truehousefeelings #djlive ...
03/08/2019

True House Feelings 🌟 with @waltervooys 🕰 Friday after midnight 🔛 PriveRadio.Com
#waltervooys #truehousefeelings #djlive #house #housemusic #djmix #bestmusicmix #priveradio

Hey 👋 are u ready for our Friday Night. We start at 19 with Dj Dark Adam Brown Dj Berlin, Dj Parma Walter Vooys...Let’s ...
03/08/2019
Privé Radio - The Best Music Inside You - Prive Radio

Hey 👋 are u ready for our Friday Night. We start at 19 with Dj Dark Adam Brown Dj Berlin, Dj Parma Walter Vooys...
Let’s burn it up 😉💥

Privé Radio promotes the most popular foreign music without commercials. We are here to give you the best 24/7.Discover The Best Music Inside You.

Dua kohët e fundit ka fituar çmime prestigjioze në Brit Awards si dhe në Grammy Awards.Bukuroshja jonë tashmë ka fituar ...
03/08/2019

Dua kohët e fundit ka fituar çmime prestigjioze në Brit Awards si dhe në Grammy Awards.
Bukuroshja jonë tashmë ka fituar edhe dy çmime të tjera prestigjioze në festivalin muzikor “Global Awards”.
23-vjeçarja ka fituar çmimin “Artistja më e mirë” si dhe “Artistja më e mirë britanike”.
Me këtë rast, Dua ka falënderuar të gjithë radio stacionet dhe se ndihet mjaft me fat që fitoi këto dy çmime.
#dualipa #globalawards #priveradio

Statuja e Michael Jacksonit është hequr nga Muzeu Kombëtar i Futbollit të Mançesterit, në Angli.Vendimi vjen pas një dok...
03/08/2019

Statuja e Michael Jacksonit është hequr nga Muzeu Kombëtar i Futbollit të Mançesterit, në Angli.
Vendimi vjen pas një dokumentari të diskutueshëm televiziv, që është transmetuar këto ditë në Mbretërinë e Bashkuar i cili e akuzon Jackson për pedofili.
Familja Jackson ka folur për pretendimet, duke këmbëngulur se dokumentari “nuk po thotë të vërtetën” dhe është bërë “gjithçka për para”.
#michaeljackson #statueofmichaeljackson #statue #priveradio

The Dark Show 🌟 with Dj Dark🕰 Friday 7 PM 🔛 PriveRadio.Com#djdark #thedarkshow #djlive #dancemusic #dancemix #djmix #bes...
03/08/2019

The Dark Show 🌟 with Dj Dark
🕰 Friday 7 PM 🔛 PriveRadio.Com
#djdark #thedarkshow #djlive #dancemusic #dancemix #djmix #bestmusicmix #priveradio

03/07/2019
Mesto - Leyla (Official Music Video)

Stay tuned. We are the number 1 hit music station 😉

One of music’s fastest rising stars Mesto returns with the fresh, pop styled new single ‘Leyla’. Mesto - Leyla is OUT NOW! Like this track? Download on Beatp...

🙋‍♂️Meet 🇫🇮 DJ Helsinki 🔖 DJ #djhelsinki #helsinki #finland #dj #priveradio #team #staff
03/07/2019

🙋‍♂️Meet 🇫🇮 DJ Helsinki 🔖 DJ
#djhelsinki #helsinki #finland #dj #priveradio #team #staff

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke shijuar suksese të njëpasnjëshme në rrafshin ndërkombëtar.Ak...
03/07/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke shijuar suksese të njëpasnjëshme në rrafshin ndërkombëtar.
Aktualisht, ajo ndodhet në Australi ku është duke realizuar turneun e saj të koncerteve, në kuadër të promovimit të albumit të saj të dytë, “Phoenix”
E kur jemi te albumi, njëra ndër këngët më të suksesshme të tij është “Only Want You”, së cilës Ora ia ka realizuar së fundmi edhe klipin.
#ritaora #6lack #phoenix #onlywantyou #newhit #newclip #priveradio #muzike

Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm në 2018 me shumë këngë të reja dhe koncerte anembanë globit.Këngëtarja muaj...
03/05/2019

Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm në 2018 me shumë këngë të reja dhe koncerte anembanë globit.
Këngëtarja muaj më parë nxori në sh*tje albumin më të ri të titulluar “Phoenix”, ku kishte përfshirë disa këngë të padëgjuara.
Një prej tyre ishte edhe “Only Want You”, të cilën e solli gjatë ditëve të kaluara në platformën e YouTubes.
#ritaora #phoenix #onlywantyou #music #priveradio

Address

94-92 W Broadway New York, NY
New York, NY
10001

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Privé Radio posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Category

Nearby media companies


Other Radio Stations in New York

Show All