Lajmet e Fundit-Zyrtare √

Lajmet e Fundit-Zyrtare  √ Portali informativ Lajmet e Fundit

09/02/2023

🇦🇱🇦🇱💪🏼💪🏼🙌🙌
Florian Marku shkatërron kundërshtarin, fiton duelin pas vetë 54 sekondash

08/04/2023

🚨LAJMI I FUNDIT🚨

07/26/2023
07/13/2023
07/09/2023
05/09/2023

Është tifoz i flaktë i Interit. 100-vjeçari Enrico Vanzini, ka shprehur dëshirën e tij të madhe që ekipi i tij i zemrës ta eliminojë rivalin e përbetuar Milanin, në gjysmëfinalen e Champions League që do të zhvillohet nesër. Madje, Vanzini tha se do ta jepte edhe pensionin e tij. “...

05/05/2023

🔴LAJMI I FUNDIT

05/01/2023

Boksieri shqiptar Roberto Bakaj, ka arritur edhe një fitore. Ai e ka mposhtur kundërshtarin e tij Ajubi, me knock-out. Lufta u zhvillua në Bochum të Gjermanisë. E pas fitores, boksieri shqiptar e ka vendosur plisin në kokë. Siç shihet në pamje, ai në pjesën e majtë të gjoksit e ka tatto...

04/27/2023
04/20/2023
04/11/2023

Valon Syla krahason Naim Tërnavën me reperin Jay-Z: Ku po i merr paret o Mulla Limuzinë Tërnava

04/11/2023

🚨LAJMI I FUNDIT🚨/Sulmohet gazetari Valon Syla

01/26/2023

Konkurrenti i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është kthyer në një nga emrat më të komentuar në këtë kohë. Që nga fillimi i këtij reality shou, ai ka marrë vëmendje të madhe dhe duket se ka fituar zemrat e publikut. Reklama Eksperti i IT-së, Tom Kallanxhi, së fundmi ka qenë i f...

01/24/2023

Emri më i përfolur ndër shqiptarët për momentin është Luis Ejlli, banor në Big Brother Albania. Sesni i tij i humorit ka bërë që shqiptarët të ngujohen para ekranit për ta shikuar Ejllin në Big Brother Albania. Një karakter i tillë i mungonte Big Brother Kosova. Produksioni ka bër....

01/02/2023

"Na i këputen degët, por qelen pipat"
Njeriu më i respektuar shqiptar Rifat Jashari, me nipa! 🇽🇰🇦🇱

01/01/2023
12/16/2022
12/12/2022
12/07/2022
12/07/2022
12/06/2022
12/04/2022

🗣Zana Avdiu: Ai gjest i Xhakës paraqet sulm seksual, dhunë seksuale

Lajmi në koment👇

11/30/2022

Mediumi anglez: Behgjet Pacolli i interesuar për ta blerë Manchester Unitedin

11/08/2022

Loredana vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Kjo sidomos pas ndarjes me reperin, Mozzik, përcjell ORAinfo. Ajo u përfol edhe për një lidhje të mundshme me reperin nga Shqipëria, Noizy. Sonte ka publikuar një foto me të, ku shihet të përqafuar. A mos është ky një konfirmim p...

10/30/2022
10/24/2022

Ideja e Jose Mourinhos🤔:

Portugezi dëshiron që FIFA t'i parandalojë lojtarët afrikanë të përfaqësojnë shtete të tjera përveç vendit të tyre të origjinës.

Mourinho mendon se një rregull i tillë do t’i ndihmonte vendet afrikane ta fitonin Kupën e Botës. 🏆

10/24/2022

Anita Haradinaj ka patur një spektator të veçantë gjatë provave në Dance Albania.Bashkëshorti i saj, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ishte në Tv Klan për ta ndjekur teksa kërcente. Pasi shijoi performancën e gruas së tij, mes çiftit Haradinaj u shkëmbyen disa puthje.Ish-...

10/19/2022

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon pamje si një grup prej disa personave e rrahin pamëshirshëm një person tjetër. Përveç rrahjes, të dyshuarit edhe e kanosin e poshtërojnë viktimën me fjalë të ndryshme. Rasti dyshohet të këtë ndodhur në qytetin e Pejës. Përveç sulm...

10/18/2022

Madhështore⭐️⭐️ Benzema🇫🇷 dhe Modric🇭🇷 janë dy lojtarët e vetëm që nuk kanë emër Messi apo Ronaldo dhe që ia kanë dalur të fitojnë "Top të Artë" që nga viti 2008 e këndej 😅

Respekt🤝🤝

10/17/2022
10/17/2022
10/17/2022
10/17/2022

Përveç nënës dhe djalit, Benzema e mori edhe të dashurën në ceremoninë e Topit të Artë

10/17/2022

Tifozja meksikane e tepron me festim, e heq fanellën në stadium

Address

New York, NY

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Lajmet e Fundit-Zyrtare √ posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share


#}