TOP STUDIO PRODUCTION

TOP STUDIO PRODUCTION Top Studio Production is a Professional Recording Studio in Struga, Macedonia Video Clips, Weddings Contact us at :+389-70-885-005 email: [email protected]

TOP STUDIO PRODUCTION në Strugë, Maqedoni. Bëjmë Inçizimin e dasmave, video klipe, Gëzime familjare, për kontakt na shkruani në [email protected] ose në tel. +389-70-885-005 Now Serving USA and Europe.

APEL PËR NDIHMË/ Te ndihmojmë Elonën të çohet në këmbëVogelushja 6 vjeçare me emrin Elona Çollaku qe ne lindje e diagnos...
05/22/2020
Lets Help Elona to walk again - Anomaly Congenital organized by Bekim Asani

APEL PËR NDIHMË/ Te ndihmojmë Elonën të çohet në këmbë

Vogelushja 6 vjeçare me emrin Elona Çollaku qe ne lindje e diagnostifikuar me:

Anomali kongenitale Mielomeningocele post intervent,hydrocephali DVP.Agnezi e corpus callosum ,Paraplegji tashme vuan dhe nga shkurtesia e tendonit Achilles. Dhe probleme te sistemit digastiv.
Momentalisht vogelushen e pengon me shume shkurtesa e tendonit pasi me rritjen e trupit ndalon zhvillimin e gjymtyres se saj .
https://www.gofundme.com/f/lets-help-elona-to-walk-again-anomaly-congenital?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet

Vogelushja 6 vjeçare me emrin Elona Çollaku qe ne lindje e diagnostifik… Bekim Asani needs your support for Lets Help Elona to walk again - Anomaly Congenital

04/02/2020

Wedding day

12/25/2019
09/08/2019

Top Pro
Contact us : +38970885005

Engagement day
08/13/2019

Engagement day

07/28/2019

HE asked and SHE said YES

07/25/2019
07/23/2019
05/06/2019

Ramadan Mubarak to all our Muslim sisters, brothers and friends. May it be a month of much peace and joy.

Matthias & Kajmet Wedding day photoshoot 😍
05/01/2019

Matthias & Kajmet Wedding day photoshoot 😍

Diana & Shkëlqim Wedding Day photoshoot! 😍
05/01/2019

Diana & Shkëlqim Wedding Day photoshoot! 😍

Top Studio Team - We are everywhere Ekipi numer 1 - Casa Bianca BanquetsEkipi numer 2 - The Venetian Catering Ekipi nume...
04/29/2019

Top Studio Team - We are everywhere
Ekipi numer 1 - Casa Bianca Banquets
Ekipi numer 2 - The Venetian Catering
Ekipi numer 3 - Strugë

Top Studio Prodcution - Strugë +389-70-885-005New York +1 347-257-8321Nevruz & Adelina Wedding Day, Connecticut USA. Top...
03/31/2019

Top Studio Prodcution - Strugë +389-70-885-005
New York +1 347-257-8321
Nevruz & Adelina Wedding Day, Connecticut USA. Top Pro.

03/21/2019

Hyrja e çiftit , vallëzimi i parë dhe prerja e tortës
Dasëm në Strugë - Top Studio Production

03/10/2019
02/25/2019
Synet

Syneti i Djemve, Video qe ka mbi se 1 Milion Shikime ne Youtube. Top PRO
+38970885005

01/27/2019

Wedding Highlights Texas, Top PRO

01/27/2019

Syneti i Djemve, Video qe ka mbi se 1 Milion Shikime ne Youtube. Top PRO
+38970885005

12/31/2018

Happy and healthy New Year! 2019.

12/27/2018
Our first dance 🔥💏
12/07/2018

Our first dance 🔥💏

Gëzuar 28 Nëntorin!.....#model #photography #fashion #photoshoot #photo #beauty #photographer #photooftheday #ootd #beau...
11/27/2018

Gëzuar 28 Nëntorin!
.
.
.
.
.
#model #photography #fashion #photoshoot #photo #beauty #photographer #photooftheday #ootd #beautiful #fashionblogger #makeup #style #models #portrait #fashionmodel #modellife #modelingagency #portraitphotography #photomodel #lfl #clothing #mua #insta #love #babe #cosmetics #modelphotography #mue #selfies

Book your 2019 Wedding and receive free photo-book from Top Pro U.SCall us at +1-347-257-8321 (New bookings only) Anywhe...
11/25/2018

Book your 2019 Wedding and receive free photo-book from Top Pro U.S
Call us at +1-347-257-8321 (New bookings only) Anywhere in U.S, for Europe bookings contact +389-70-885-005 or simply send us private message

Për të gjithë ju që keni gëzime familjare gjatë muajit Dhjetor dhe Janar Top Studio Production ka menduar ofertë për ju....
11/09/2018

Për të gjithë ju që keni gëzime familjare gjatë muajit Dhjetor dhe Janar Top Studio Production ka menduar ofertë për ju.Për çdo inçizim martes apo syneti ofron Photobook profesional FALAS.
Kujdes..sasitë janë te limituara.
+38970885005

Wedding, NJ. Our baby Adela as Wallpaper on our standby monitor 🙃
10/08/2018

Wedding, NJ. Our baby Adela as Wallpaper on our standby monitor 🙃

Top Pro Team New York 🤪
09/23/2018

Top Pro Team New York 🤪

Gëzuar Kurban Bajramin
08/21/2018

Gëzuar Kurban Bajramin

TOP STUDIO PRODUCTION's cover photo
08/16/2018

TOP STUDIO PRODUCTION's cover photo

Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.
08/14/2018

Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.

Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.

There is only one happiness in this life , to love and be loved...
08/13/2018

There is only one happiness in this life , to love and be loved...

There is only one happiness in this life , to love and be loved...

Address

394 East 8th Street
New York, NY
10009

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when TOP STUDIO PRODUCTION posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to TOP STUDIO PRODUCTION:

Videos

Our Story

TOP STUDIO PRODUCTION në Strugë, Maqedoni. Bëjmë Inçizimin e dasmave, video klipe, Gëzime familjare, për kontakt na shkruani në [email protected] ose në tel. +389-70-885-005 Now Serving USA and Europe.

Nearby media companies


Other Broadcasting & media production in New York

Show All

Comments

Amazing Photography & Videography!!!! My Brother's Wedding was a fantasy and they captured it!! ❤️❤️❤️ @Dollfacedladies FOLLOW ON INSTAGRAM!