Gazeta Globale

Gazeta Globale Gazeta Globale

Gazeta Globale me përvoje 10 vjeçare e kësaj Kompanie garanton se ne jemi disenjuar të jemi dera ku së pari troket lajmi, ku përmes teknologjisë më moderne, informimi për gjithçka, do të jetë i lehtë, i shpejt dhe i drejt. Lajme sporti, Lifestyle, të rejat më të fundit nga fusha e shkencës dhe teknologjisë, politikë, ekonomi, kulturë jetë nate, video-lajme, intervista etj....

07/14/2019
04/15/2019
04/15/2019
Gjeni dot rezultatin e sakte?👇
04/09/2019

Gjeni dot rezultatin e sakte?👇

02/09/2019
01/06/2019
Mos kalo pa thene Amin 🙏🏼
10/29/2018

Mos kalo pa thene Amin 🙏🏼

09/25/2018
07/14/2018
07/01/2018
06/26/2018
06/20/2018
🤲🙏
06/16/2018

🤲🙏

06/06/2018
05/29/2018
05/18/2018
Mos kalo pa thene AMIN
05/05/2018

Mos kalo pa thene AMIN

03/23/2018
Mos kalo pa thene AMIN🙏🏻
03/18/2018

Mos kalo pa thene AMIN🙏🏻

Thuaj AMIN!
03/17/2018

Thuaj AMIN!

03/02/2018
Mos kalo pa thene AMIN 🙏🏻❤️
03/02/2018

Mos kalo pa thene AMIN 🙏🏻❤️

03/01/2018
02/14/2018
02/13/2018
02/13/2018
Amin ☝ o Zot. Shpresen tek Ti !
02/13/2018

Amin ☝ o Zot.
Shpresen tek Ti !

02/13/2018
Amin ☝
02/13/2018

Amin ☝

02/13/2018
02/13/2018
02/13/2018
Amin ☝
02/13/2018

Amin ☝

Keto lule jane per mamin me te mire ne boteAjo je ti qe sapo bere like.Je e mrekullueshme.Zoti e bekoftë familjen tende....
02/13/2018

Keto lule jane per mamin me te mire ne bote
Ajo je ti qe sapo bere like.
Je e mrekullueshme.
Zoti e bekoftë familjen tende. Amin!⚘⚘⚘❤❤❤

02/13/2018
•" Zoti im, më dhuro mua (një fëmijë) prej të mirëve! "•Mos kalo pa komentuar Amin..
02/13/2018

•" Zoti im, më dhuro mua (një fëmijë) prej të mirëve! "•
Mos kalo pa komentuar Amin..

02/13/2018
❤️
02/04/2018

❤️

02/02/2018
02/02/2018
02/02/2018
02/02/2018
A ka bukë më të mir se buka e nënës Respekt për nënën Sa like meriton kjo foto!
02/01/2018

A ka bukë më të mir se buka e nënës

Respekt për nënën

Sa like meriton kjo foto!

AMIN
02/01/2018

AMIN

02/01/2018

Address

New York, NY

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 18:00
Sunday 10:00 - 18:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Gazeta Globale posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Gazeta Globale:

Category

Nearby media companies


Other Publishers in New York

Show All