DardaniaPost

DardaniaPost Informohu shpejtë dhe saktë me Dardaniapost.com
(3)

Kelmendi thotë se e kupton Flora Brovinën sa i përket fotografisë së publikuar
05/19/2019
Kelmendi thotë se e kupton Flora Brovinën sa i përket fotografisë së publikuar

Kelmendi thotë se e kupton Flora Brovinën sa i përket fotografisë së publikuar

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka thënë se e kupton deputeten e PDK-së, Flora Brovina se është mashtruar sa i përket fotografisë së publikuar ditë më parë, përmes së cilës deputetja pretendonte se ajo fotografi ku shihe...

Bahtiri reagon pas përleshjes fizike mes anëtareve të LDK-së në Mitrovicë
05/19/2019
Bahtiri reagon pas përleshjes fizike mes anëtareve të LDK-së në Mitrovicë

Bahtiri reagon pas përleshjes fizike mes anëtareve të LDK-së në Mitrovicë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar pas përleshjes fizike që ka ndodhur mes anëtareve të LDK-së, gjatë procesit të zgjedhjeve të brendshme në njërën nga nëndegët e partisë në Mitrovicë. Shkrimi i plotë: “Si themelues i LDK-së në vitet 89-90 në Mitrovic....

Hoxha: Mbajtja e pozitës krye-shef ekzekutiv në Postë dhe kryetarit të PDK-së në Drenas nuk përbën konflikt inte...
05/19/2019
Hoxha: Mbajtja e pozitës krye-shef ekzekutiv në Postë dhe kryetarit të PDK-së në Drenas nuk përbën konflikt interesi

Hoxha: Mbajtja e pozitës krye-shef ekzekutiv në Postë dhe kryetarit të PDK-së në Drenas nuk përbën konflikt interesi

Sejdi Hoxha të shtunën ka marrë timonin e PDK-së në Drenas, pasi mori më shumë vota se dy kundër-kandidatët Naim Bazaj e Kushtrim Prenku, në zgjedhjet e brendshme të kësaj partie. Krahas kësaj pozite, Hoxha është edhe krye-shef i Postës së Kosovës. Ai përmes Facebook ka thënë se...

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im
05/19/2019
Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im

Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje. Përmes disa fotografive ku disa momente të bukura të Majk dhe Roan, ai ka treguar për rëndësinë që ka i biri në jetën e tij. “Çdo sen që kom me arrit në jetë, kom me bo veç me të pa ty të …

Përleshje në Malishevë, dy të lënduar
05/19/2019
Përleshje në Malishevë, dy të lënduar

Përleshje në Malishevë, dy të lënduar

Policia e Koosvës njofton se në Malishevë është raportuar se pas një konflikti verbal kanë ardhur deri te kanosja dhe përleshja fizike në mes të pesë të dyshuarve. Sipas raportit policor, si pasojë e përleshjes dy persona kanë pësuar lëndime trupore ndërsa në vendngjarje është g...

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë
05/19/2019
Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, vrau mbi 13 mijë civilë vetëm në vitet 1998-1999. Postimi i plotë...

Thaçi del në Gërmi me Rrustem Mustafën-Remin
05/19/2019
Thaçi del në Gërmi me Rrustem Mustafën-Remin

Thaçi del në Gërmi me Rrustem Mustafën-Remin

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka zgjedhur që një pjesë të ditës së dytë vikendit ta kalojë në Parkun e Gërmisë, bashkë me ish-Komandantin e UÇK-së për Zonën e Llapit dhe ish bashkëpartiakun, Rrustem Mustafa-Remi. Ka qenë vetë ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa, i ci...

Moti sot në Kosovë
05/19/2019
Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-24 gradë Celsius.

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
05/19/2019
20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës

20 vite më parë në Burgun e Dubravës u krye njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Millosheviq. Brenda burgut, 19 vite më parë, janë vrarë 160 të burgosur shqiptarë dhe janë plagosur më shumë se 300 të tjerë. Masakra e ...

Ambasada e Britanisë: Jemi të shqetësuar për ngjarjet që ndodhën në Kuvendin e Kosovës
05/19/2019
Ambasada e Britanisë: Jemi të shqetësuar për ngjarjet që ndodhën në Kuvendin e Kosovës

Ambasada e Britanisë: Jemi të shqetësuar për ngjarjet që ndodhën në Kuvendin e Kosovës

Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë ka reaguar pas zhvillimeve që ndodhën gjatë javës që po lëmë pas, në Kuvendin e Kosovës. “Të shqetësuar për ngjarjet që ndodhën në Kuvend javën e kaluar. Është e rëndësishme që pohimet për krime të rënda gjatë konfliktit të h...

Thaçi: Zgjedhjet në komunat veriore në shërbim të integrimit të të gjitha komuniteteve
05/19/2019
Thaçi: Zgjedhjet në komunat veriore në shërbim të integrimit të të gjitha komuniteteve

Thaçi: Zgjedhjet në komunat veriore në shërbim të integrimit të të gjitha komuniteteve

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar për proces të rregullt zgjedhor, i cili po zhvillohet sot në komunat veriore të Kosovës. Postimi i plotë i Thaçit në Facebook: “Subjektet politike dhe qytetarët i përgëzoj për fushatën e qetë në katër komunat veriore të Kosovës dhe u...

Fenerbahçe i ofron Vedat Muriqit rrogë tri herë më të lartë sesa fiton në Rizespor
05/18/2019
Fenerbahçe i ofron Vedat Muriqit rrogë tri herë më të lartë sesa fiton në Rizespor

Fenerbahçe i ofron Vedat Muriqit rrogë tri herë më të lartë sesa fiton në Rizespor

Vedat Muriqi ka kaluar nëpër një formë të mrekullueshme këtë edicion me skuadrën e tij Rizespor. Skuadra të njohura evropiane kanë shprehur interesim për të, por Muriqin po e duan edhe gjigantët turk si Galatasaray, Fenerbahce dhe Besiktas. Duket se më së afërmi për të nënshkruar ...

Ermal Fejzullahu me urim romantik për Arianën: Kam ndarë jetën me gruan më të mrekullueshme që kam njohur
05/18/2019
Ermal Fejzullahu me urim romantik për Arianën: Kam ndarë jetën me gruan më të mrekullueshme që kam njohur

Ermal Fejzullahu me urim romantik për Arianën: Kam ndarë jetën me gruan më të mrekullueshme që kam njohur

Këngëtari Ermal Fejzullahu është duke kremtuar një ditë të veçantë sot (e shtunë). Kjo pasi bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, më datë 18 maj feston ditëlindjen. Ai i cili ka publikuar një fotografi të veçantë familjare në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i lumtur në pre...

Zeka: Kosova ka pasur nevojë për një amabsador si Kosnett
05/18/2019
Zeka: Kosova ka pasur nevojë për një amabsador si Kosnett

Zeka: Kosova ka pasur nevojë për një amabsador si Kosnett

Deputeti Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, thotë se Kosova ka pasur nevojë për një ambasador, sikur ky i SHBA-ve, Philip Kosnett. Postimi i plotë në Facebook: “Kosova ka pase nevoje per nje ambasador si Kosnet Krahasojeni Goldbergun gjate luftes dhe te madhin, bunduzherin e politikes, Ri...

Haradinaj: Zgjedhjet në veri konfirmojnë përpjekjet për paqe të qëndrueshme
05/18/2019
Haradinaj: Zgjedhjet në veri konfirmojnë përpjekjet për paqe të qëndrueshme

Haradinaj: Zgjedhjet në veri konfirmojnë përpjekjet për paqe të qëndrueshme

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se zgjedhjet e 19 majit në komunat veriore do të jenë shprehje e vullnetit demokratik të qytetarëve përmes votës së lirë. “Duke shprehur dëshirat më të mira që ky proces zgjedhor të jetë i qetë, fer dhe demokratik, uroj që zgjedhjet të sh...

Çitaku: Vasfije, na fal!
05/17/2019
Çitaku: Vasfije, na fal!

Çitaku: Vasfije, na fal!

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka bërë një kërkim falje për viktimën e dhunës seksuale në luftë, Vasfije Krasniqi Goodman e cila kohë më parë rrëfeu historinë e saj. “Vasfije Krasniqi Goodman, na fal.”, ka shkruar Vlora Çitaku, në Face...

Të shtëna me armë në Prishtinë
05/17/2019
Të shtëna me armë në Prishtinë

Të shtëna me armë në Prishtinë

Një person ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje verbale me tre persona të panjohur është sulmuar fizikisht dhe njëri nga ta ka shtënë me armë zjarrit në drejtim të viktimës të cilët janë larguar në drejtim të panjohur. Sipas policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rret...

Reagon Vasfije Krasniqi: Ma plasët zemrën
05/16/2019
Reagon Vasfije Krasniqi: Ma plasët zemrën

Reagon Vasfije Krasniqi: Ma plasët zemrën

Vasfije Krasniqi Goodman – aktiviste e Qendrës Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës-QKRMT, e cila avokon për të mbijetuarit e dhunës seksuale në nivel global, e cila është fituese e Çmimit Kim Bok-dong për Paqe ka reaguar pas debatit të fotografisë së sotme E mbi...

Identifikohen kriminelët, janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës!
05/16/2019
Identifikohen kriminelët, janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës!

Identifikohen kriminelët, janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka shpalosur disa fotografi të grave të dhunuara gjatë luftës nga forcat paralimitare serbe. Mësohet se personat të cilët janë të shfaqur në fotografi janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës, njeri ish zyrtar Policor në Shterpc, dy tjerë...

05/15/2019

Vajza e vogël nga Rusia këndon shqip bashkë me vëllanë, nuk do ta besoni se cilën këngë e kanë kënduar... 🇦🇱

Shpërndaje këtë video!

Kuvendi mban seancë, në rend dite 59 pika
05/15/2019
Kuvendi mban seancë, në rend dite 59 pika

Kuvendi mban seancë, në rend dite 59 pika

Kuvendi i Kosovës sot do të vazhdoj sot seancën plenare. Sipas njoftimit për media, seanca plenare do të nis në ora 10:00, ku në rend dite janë pikat e papërfunduara nga tetë seancat e kaluara.

Aksident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona
05/15/2019
Aksident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona

Aksident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona

Rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën pesë persona.

Veseli në teatër, sheh shfaqjen e dhimbshme për refugjatët kosovarë
05/14/2019
Veseli në teatër, sheh shfaqjen e dhimbshme për refugjatët kosovarë

Veseli në teatër, sheh shfaqjen e dhimbshme për refugjatët kosovarë

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli së bashku me bashkëshorten e tij Violetën, kanë shkuar në Teatrin Kombëtar për ta parë shfaqjen “Bryma e vdekjes”. Postimi i plotë i Veselit: “Në Teatrin Kombëtar, për shfaqjen e dhimbshme “Bryma e vdekjes”, me tekst të Milazim Krasniqit dhe r...

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku gjatë iftarit në Shtëpinë e Bardhë, ulur përkrah presidentit amerik...
05/14/2019

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku gjatë iftarit në Shtëpinë e Bardhë, ulur përkrah presidentit amerikan

Humb kontrollin e automjetit, përfundon në kanal 44-vjeçari nga Kosova
05/12/2019
Humb kontrollin e automjetit, përfundon në kanal 44-vjeçari nga Kosova

Humb kontrollin e automjetit, përfundon në kanal 44-vjeçari nga Kosova

Shtetasi nga Kosova, Dashamir Xh. (44) është aksidentuar sot pasdite teksa lëvizte me automjetin e tij në aksin kombëtar Berat-Lushnje, pranë fshatit Poshnje. Ai humbi kontrollin e automjetit Audi CR8 me targa angleze, e pas disa rrotullimeve në rrugë ka përfunduar në kanalin në anë të ...

Uran Ismaili, zgjidhet kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë
05/12/2019
Uran Ismaili, zgjidhet kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë

Uran Ismaili, zgjidhet kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë

Në Kuvendin Zgjedhor të degës së Partisë Demokratike të Kosovës, në Prishtinë, me pjesëmarrjen e udhëheqësve të lartë, Enver Hoxhaj, zv. Kryetar i PDK-së, Hajredin Kuçi, Kryetar i Komisionit Qendror për zgjedhje të brendshme, Memli Krasniqi, shef i Grupit parlamentar të PDK-së, S...

Pacolli ka dy lutje para rifillimit të dialogut me Serbinë
05/11/2019
Pacolli ka dy lutje para rifillimit të dialogut me Serbinë

Pacolli ka dy lutje para rifillimit të dialogut me Serbinë

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka bërë dy lutje për spektrin politik në Kosovë në prag të fillimit të dialogut me Serbisë. Postimi i plotë i Pacollit: “Dy lutje në prag të fillimit të dialogut me Serbinë! A ka kuptim që në prag...

Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës
05/11/2019
Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës

Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës

Një veturë është vet-aksidentuar sot rreth orës 16:00 në fshatin Zahaq të Pejës. Si pasojë, vetura është rrokullisur. Nuk dihet nëse ka të lënduar. Vetura, e cila për arsye të panjohura ka humbur drejtimin, dhe duke u rrokullisur ka dalë jashtë rrugës. Njësitet e Policisë në ra...

Limaj për ndalimin e zyrtarëve serbë të Qeverisë së Kosovës: BE të mos tolerojë sjelljet e tilla të Serbisë
05/11/2019
Limaj për ndalimin e zyrtarëve serbë të Qeverisë së Kosovës: BE të mos tolerojë sjelljet e tilla të Serbisë

Limaj për ndalimin e zyrtarëve serbë të Qeverisë së Kosovës: BE të mos tolerojë sjelljet e tilla të Serbisë

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh bashkëdrejtues i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë, ka reaguar pas ndalimit të zyrtarëve të Qeverisë së Kosovës në vendkalimin kufitar të Dheu i Bardhë Postimi i plotë i Limajt: “Serbia po vazhdon me avazin e v...

Kastrati: Së shpejti fillon ndërtimi i shtëpisë për të moshuarit në Suharekë, në vlerë 2.3 milionë euro
05/10/2019
Kastrati: Së shpejti fillon ndërtimi i shtëpisë për të moshuarit në Suharekë, në vlerë 2.3 milionë euro

Kastrati: Së shpejti fillon ndërtimi i shtëpisë për të moshuarit në Suharekë, në vlerë 2.3 milionë euro

Drejtuesi i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit do të fillojë ndërtimi i shtëpisë së të moshuarve në Suharekë Shkrimi i plotë: “SUPER PROJEKTI MADHËSHTOR NGA JETIMAT E BALLKANIT Jemi të lumtur aq sa edhe...

Thaçi: Gërmadhat kufitare Kosovë-Shqipëri duhet të hiqen përgjithmonë
05/10/2019
Thaçi: Gërmadhat kufitare Kosovë-Shqipëri duhet të hiqen përgjithmonë

Thaçi: Gërmadhat kufitare Kosovë-Shqipëri duhet të hiqen përgjithmonë

Presidenti Thaçi gjatë kthimit për në Kosovë ka komentuar sërish kufirin Kosovë-Shqipëri, i cili ka thënë se duhet të hiqet, sepse është vendosur jashtë vullnetit tonë. “Sapo kalova pikën kufitare në Morinë, e cila ndanë padrejtësisht Kosovën dhe Shqipërinë. Kufi ky i vendos...

Haradinaj në vizitë ngushëlluese në familjen Roka
05/10/2019
Haradinaj në vizitë ngushëlluese në familjen Roka

Haradinaj në vizitë ngushëlluese në familjen Roka

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka qëndruar sot në familjen Roka në Gjakovë për të ngushëlluar për vdekjen e nënës së dëshmorit Bujar Roka, Sadije Roka. Postimi i Haradinajt në Facebook: Me dhimbje të thellë kam marrë lajmin për vdekjen e zonjës Sadije, nëna e heroit të...

Haradinaj: Vëllezërit Bytyqi lanë gjithçka që kishin për t’iu përgjigjur thirrjes së atdheut
05/10/2019
Haradinaj: Vëllezërit Bytyqi lanë gjithçka që kishin për t’iu përgjigjur thirrjes së atdheut

Haradinaj: Vëllezërit Bytyqi lanë gjithçka që kishin për t’iu përgjigjur thirrjes së atdheut

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar sot prindërit e heronjëve, vëllezërve Bytyqi, të cilëve iu ka dhënë mbështetje në betejën për vendosjen e drejtësisë. Postimi i plotë : Tre heronjtë e Kosovës, vëllezërit Bytyqi, Agroni, Ylli dhe Mehmeti, lanë gjithçka që kis...

Ekipet angleze “shkelin” Evropen!Kush do te triumfoj ne finale?
05/09/2019

Ekipet angleze “shkelin” Evropen!

Kush do te triumfoj ne finale?

Veseli në ditën e Evropës: Vonesat për heqjen e vizave, njollë për BE-në
05/09/2019
Veseli në ditën e Evropës: Vonesat për heqjen e vizave, njollë për BE-në

Veseli në ditën e Evropës: Vonesat për heqjen e vizave, njollë për BE-në

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lideri i PDK-së, Kadri Veseli përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka thënë sot në Ditën e Evropës se BE-ja duhet t’u përmbahet obligimeve dhe premtimeve të veta për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës pasi vendi i ka përmbu...

Hoti: Haradinaj nuk ka guxuar nga PDK-ja ta përkrahë rezolutën e LDK-së në mbrojtje të sovranitetit Kosovës
05/09/2019
Hoti: Haradinaj nuk ka guxuar nga PDK-ja ta përkrahë rezolutën e LDK-së në mbrojtje të sovranitetit Kosovës

Hoti: Haradinaj nuk ka guxuar nga PDK-ja ta përkrahë rezolutën e LDK-së në mbrojtje të sovranitetit Kosovës

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë LDK-ja i ka kërkuar kryeministrit Haradinaj që të mos shmanget nga detyrimi i tij kushtetues për ta udhëhequr dialogun. Postimi i plotë në Facebook: Kryeministri e paska akuzuar LDK-në, me fjalorin e tij të zakonshëm, se nuk...

Limaj kujton Ilir Konushevcin dhe Hazir Malajn në 21-vjetorin e rënies
05/09/2019
Limaj kujton Ilir Konushevcin dhe Hazir Malajn në 21-vjetorin e rënies

Limaj kujton Ilir Konushevcin dhe Hazir Malajn në 21-vjetorin e rënies

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar 21-vjetorin e rënies se Ilir Konushevcit dhe dr. Hazir Malajt. Limaj në një status në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se gjeneral Iliri ishte një prej luftëtareve të orëve të para për lirinë e Kosovës, strateg i madh i...

Haradinaj për 9 majin: Urime Evropë – Kosova është e jotja
05/09/2019
Haradinaj për 9 majin: Urime Evropë – Kosova është e jotja

Haradinaj për 9 majin: Urime Evropë – Kosova është e jotja

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar Evropën me rastin e 9 majit “Ditës së Evropës”. Haradinaj në një status në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se qytetarët dhe institucionet e Kosovës kanë aspiratë të vetme integrimin e plotë në Bashkimin Europian. Postimi ...

Moti sot në Kosovë
05/09/2019
Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar sot do të ketë një mot me diell dhe vranësira, të cilat vende-vende do të sjellin reshje të dobëta shiu. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin nd....

Thaçi për Ditën e Evropës: Kosovarët janë më evropian se shumë popuj, i bëjmë thirrje BE-së për liberalizim ...
05/09/2019
Thaçi për Ditën e Evropës: Kosovarët janë më evropian se shumë popuj, i bëjmë thirrje BE-së për liberalizim të vizave

Thaçi për Ditën e Evropës: Kosovarët janë më evropian se shumë popuj, i bëjmë thirrje BE-së për liberalizim të vizave

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke uruar 9 majin, Ditën e Evropës, i ka bërë thirrje Bashkimit evropian për liberalizimin e vizave për shtetasit e Kosovës. Në një status në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka shkruar se ky diskriminim dhe ky trajtim i pabarabartë po kompromet...

Address

155 E 33rd St,
New York, NY
10016

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when DardaniaPost posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to DardaniaPost:

Videos

Nearby media companies


Other Media/News Companies in New York

Show All