DardaniaPost

DardaniaPost Informohu shpejtë dhe saktë me Dardaniapost.com
(5)

Lionel Messi fiton Topin e Artë!Tag fansin e Messit!
12/02/2019

Lionel Messi fiton Topin e Artë!

Tag fansin e Messit!

12/01/2019
Rose's

Rose's

Great Ideas

11/30/2019
Daily Mail

Daily Mail

This opportunistic bear got caught red handed 😮 via ViralHog

11/29/2019
Shqiptarja.com

Shqiptarja.com

Biznesmeni bën për 'dush të ftohët' politikanët: Keni nga 2-3 shtëpi që i përdorni vetëm 10 ditë në vit...pse s'i hapni për banorët?- Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

Foto që ilustron më së miri sensibilizimin e krejt shqiptarëve. 🇽🇰 🇦🇱
11/28/2019

Foto që ilustron më së miri sensibilizimin e krejt shqiptarëve. 🇽🇰 🇦🇱

11/27/2019
Klan Kosova

Klan Kosova

Nxirren të vdekur nënë dhe bir, ishin të përqafuar (VIDEO)

BELI Travel
11/27/2019

BELI Travel

Agjencioni turistik Beli Travel solidarizohet me Mëmëdheun Shqipëri . Kemi pozicionuar në Fushë Kosovë , afër Caffe Plus Minus , një autobus për të mbledhur ndihmë për bashkëkombasit tanë dhe ti transportojmë në Shqipëri .

Jemi në dispozicion për të pritur ndihmesën tuaj .

200 ton me produkte nisen ne drejtim te Shqiperise nga Kosova🙏❤️
11/27/2019

200 ton me produkte nisen ne drejtim te Shqiperise nga Kosova🙏❤️

💔
11/26/2019

💔

11/26/2019
Klan Kosova

Klan Kosova

Lot në studion e Klan Kosovës, gruaja me kancer dhuron 50 euro për Shqipërinë (VIDEO)

Një njeri mund të jetojë pa ushqim dhe pa ujë me ditë të tëra. Trupi ul metabolizmin dhe aktivizon gjithë mekanizmin mbr...
11/26/2019

Një njeri mund të jetojë pa ushqim dhe pa ujë me ditë të tëra. Trupi ul metabolizmin dhe aktivizon gjithë mekanizmin mbrojtës për mbijetesë. Shpresa për njerëzit e mbetur nën rrënoja, nuk duhet të humbë!

Zoti qoftë me ta!

Ekipi i kerkim shpetimit zviceran eshte nisur per Shqipëri 🙏🏻
11/26/2019

Ekipi i kerkim shpetimit zviceran eshte nisur per Shqipëri 🙏🏻

Forcat turke gjatë nisjes për të ndihmuar Shqipërinë 🇹🇷🇦🇱
11/26/2019

Forcat turke gjatë nisjes për të ndihmuar Shqipërinë 🇹🇷🇦🇱

Foto qe te keput shpirtin.. 😢
11/26/2019

Foto qe te keput shpirtin.. 😢

FOTOJA E DITËSDhimbja e pasqyruar në një fraksion nga dita e tragjedisë së sotme, që do të lërë gjurmë në historinë e Sh...
11/26/2019

FOTOJA E DITËS
Dhimbja e pasqyruar në një fraksion nga dita e tragjedisë së sotme, që do të lërë gjurmë në historinë e Shqipërisë.
Ngushëllime familjarëve të viktimave! 😔 #prayforalbania 🙏

Foto e dhimbshme nga Shqipëria! 😢
11/26/2019

Foto e dhimbshme nga Shqipëria! 😢

Ushtarët kosovarë arrijnë në vendin e ngjarjes në Shqipëri, për t'u ndihmuar vëllezërve të tyre 🇽🇰🇦🇱🙏👏
11/26/2019

Ushtarët kosovarë arrijnë në vendin e ngjarjes në Shqipëri, për t'u ndihmuar vëllezërve të tyre 🇽🇰🇦🇱🙏👏

Pamje nga autostrada: Ushtria e Kosovës gjatë rrugës për në Shqipëri
11/26/2019

Pamje nga autostrada: Ushtria e Kosovës gjatë rrugës për në Shqipëri

11/25/2019
MyTuff4x4

Maraklia i mish*t gjithmonë e gjen zgjidhjen..😮🍗🍖

😂😂Just a idea 💡 for people that get hungry.

11/24/2019
Audi Power TV

Audi Power TV

Audi Quattro in the snow... so beautiful! 🎄 ☃️ ❄️

Albin Kurti: Dua të vij në shtetin e Kastriotit e jo në atë të Kastratit
11/23/2019
Albin Kurti: Dua të vij në shtetin e Kastriotit e jo në atë të Kastratit

Albin Kurti: Dua të vij në shtetin e Kastriotit e jo në atë të Kastratit

Qeveria e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ka më shumë se një vit që ka marrë një vendim për të taksuar me pesë euro kosovarët të cilët shfrytëzojnë “Rrugën e Kombit” për të udhëtuar drejt Tiranës. E derisa këto barriera ekzistojnë mes Shqipërisë dhe Kosovës, Ram...

11/20/2019
Michelestuntman

Ky shofer është?

Amazing World Primate:
Performance unica in assoluto per Michelestuntman pilota di guida acrobatica e Recordman Sardo. Lo Stuntman di Dolianova ha guidato un Carro Attrezzi su due ruote con un furgone sul pianale per 584,99 metri presso l'Autodromo Alessandro Porcu di Sestu, conquistando il suo quinto Record Mondiale. Le riprese video effettuate da Simone Truncador Murtas di AM Artist Arts Multimedia, servizio fotografico Danilo Demartis Photo. Servizio Media-Web Alessandro Congia di Ad Maiora Media, La Giornalista di Videolina Sibilla Loi, Gabriele Piras di Sardegna Motor News, Roberto Cotugno Responsabile Neuro Tv con Manuela Mancin,
Si ringrazia vivamente per la collaborazione:
Il Geom Stefano Stella Illico, l'Ing. Danilo Murgia della Sarda Reco per la misurazione del tracciato. Sanna Ivan gomme, Alte Percorrenze - Kilometraggi Record, Autodemolizione A.D. Murino P. Beppe Porcu, Orlando Orefice GOMME, Autoricambi Sergio Murru, OMP Racing, Andrea Picciau, Daniele Ena,, Marjstella, Roberto Sanna, Maurizio Porcu, Annamaria Stabile, Gas Tecnology Srl, Infortunistica Sarda Snc e Denis Venaruzzo.

I pa punë, por Endrit Thaçi u pa në stadium me orë në vlerë mbi 7 mijë euroSi e komentoni?
11/18/2019

I pa punë, por Endrit Thaçi u pa në stadium me orë në vlerë mbi 7 mijë euro

Si e komentoni?

11/17/2019
Me Mendje e me Zemer

Me Mendje e me Zemer

Disa statistika interesante nga Albin Kurti qe jau tregon diaspores ne Bruksel !

Majlinda Kelmendi kthehet me medalje të Artë por askush nuk e pret ne Aeroport.Lojtaret anglez priten si mbreter 🤔Si e k...
11/17/2019

Majlinda Kelmendi kthehet me medalje të Artë por askush nuk e pret ne Aeroport.

Lojtaret anglez priten si mbreter 🤔

Si e komentoni?

Miqt i presim kështu 💪😍
11/16/2019

Miqt i presim kështu 💪😍

Ballina e sotme e gazetës “Sun Sport”:  KOS❤VO
11/16/2019

Ballina e sotme e gazetës “Sun Sport”: KOS❤VO

11/15/2019
Bleacher Report Football

Bleacher Report Football

Kosovo has a population of less than 2 million, but 100,000 tried to get tickets for their last home game. James Montague went to experience why it meant so much.

11/15/2019
Alsat

Alsat

Love to see how it’s made

Kokën lartë!Ju jeni ata që na dhuroni gjithmonë emocione, spektakël dhe gëzime.FALEMINDERIT PËR KËTO GJASHTË MUAJ TË JAS...
11/14/2019

Kokën lartë!

Ju jeni ata që na dhuroni gjithmonë emocione, spektakël dhe gëzime.

FALEMINDERIT PËR KËTO GJASHTË MUAJ TË JASHTËZAKONSHËM 🇽🇰💪

Arsyeja pse humbi Kosova sonte!
11/14/2019

Arsyeja pse humbi Kosova sonte!

11/14/2019
Sporti në KlanKosova

Sporti në KlanKosova

Dardanët nisin këngën midis Plzenit.
Besa Besë💪🏼🇽🇰🤝🏻

Albin Kurti: Nëse e do vendin tënd me vjedh s'bën. Si ta vjedh vendin tand s'ka gjë prej asaj pune.Si e vlersoni deklara...
11/11/2019

Albin Kurti: Nëse e do vendin tënd me vjedh s'bën. Si ta vjedh vendin tand s'ka gjë prej asaj pune.

Si e vlersoni deklaratën e Kurtit?

11/08/2019
5-Minute Crafts

5-Minute Crafts

Handy hacks for when you're away from home. 👍

11/06/2019
Shqipëri O Nënë

Shqipëri O Nënë

Shpërndajeni ta shoh populli i gjorë se kë po voton

11/05/2019
T7

T7

Një lule për babin!

Foto prekëse: Me trëndafil në dorë vajza e Astrit Deharit i shkon te varri babait në trevjetorin e vdekjes
11/05/2019

Foto prekëse: Me trëndafil në dorë vajza e Astrit Deharit i shkon te varri babait në trevjetorin e vdekjes

Kjo nënë kosovare lanë me ujë dhe lot gurin e varrit të djalit, dëshmorit Mentor Krasniqi🗣 NANA, kështu po e lante sot m...
11/03/2019

Kjo nënë kosovare lanë me ujë dhe lot gurin e varrit të djalit, dëshmorit Mentor Krasniqi

🗣 NANA, kështu po e lante sot me ujë dhe me lot krenarie "trupin shtatëhedhur" të Mentorit i skalitur në granit ashtu si dikur qe e lante kur ishte femijë dhe i këndonte ninullat më të bukura dhe i lutej zotit qe të rritej dhe t'i bëhej djali Trim! - thotë Dritoni, vëllai i dëshmorit.

Nderime përjetë nënave që rritën trimat që Kosovës i sollën lirinë!

Ministri i Tregtisë Endrit Shala dhe Durim Limaj djali i Fatmir Limajt, i cili në udhëtime jasht vendit ka shpenzuar mbi...
11/02/2019

Ministri i Tregtisë Endrit Shala dhe Durim Limaj djali i Fatmir Limajt, i cili në udhëtime jasht vendit ka shpenzuar mbi 32 mijë euro nga buxheti i Kosovës, fotoja që po shihni është në një diskotek ne Gjermani ku vlera e pijeve arrin afër 10 mijë euro.

Si e komentoni këtë?

Tag fansin e Nismas 😂
11/01/2019

Tag fansin e Nismas 😂

Address

155 E 33rd St,
New York, NY
10016

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when DardaniaPost posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to DardaniaPost:

Videos

Nearby media companies