AlbaniaInfo Express

Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë
01/28/2020
Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë

Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë

Një incident kriminal ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në qytetin e Pejës, saktësisht në rrugën “Sali Jaha” Burime të IndeksOnline mësojnë se në këtë konflikt janë përfshirë disa persona. Të njëjtit kanë përdorur armë të ftohta thika, ku si pasojë janë therur katër pe...

Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar
01/27/2020
Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar

Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar

Në intervistën ekskluzive për Telegraf Rick Simpson, një nga aktivistët më të mëdhenj të marijuanës mjekësore dhe njeriu që shëroi më shumë se 5,000 njerëz me vaj kërpi, flet se si ai pushtoi karcinomën dhe luftoi kundër qeverisë dhe mjekëve të korruptuar, dhe ndan recetën pë...

Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)
01/27/2020
Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)

Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)

Të dielën rreth orës 21:53, Policia ka pranuar një informacion për një rast vrasje me armë zjarri në fshatin Maqitevë – Komuna e Suharekës. Gazetari Rilind Matoshi në një lidhje direkte në Klan Kosova ka dhënë detaje se si ndodhi vrasja. Sipas banorëve të fshatit Maqitevë, dyshoh...

Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja
01/27/2020
Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja

Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja

SH.K i moshës 44 vjeçare ka mbetur dje i vdekur në Suharekë, saktësisht në fshatin Maqitevë. Viktima, dyshohet se u vra nga S.A i cili në momentin kur shtiu dhe e kreu krimin, ka qenë nën ndikimin e alkoolit. Rasti ndodhi për motive të ulëta, për një koment në rrjete sociale Policia ...

Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave
01/27/2020
Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave

Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave

Komisioni Evropian ka konfirmuar edhe njëherë se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret për liberalizim të vizave. Në një përgjigje ekskluzive për Front Online, Komisioni Evropian i kërkon shteteve anëtare

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti
01/27/2020
Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

10 minuta me parë 30 km larg Tiranës ka ndodhur një termet. Tërmeti ishte i 3.7, i rihterit shkruan Albanienshow Lusim zotin që ky të jetë i fundit dhe të

Policia jep detaje për 19 vjeçarin që vdiq pasi u therr me thikë në PrizrenNjë 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e pla...
01/27/2020

Policia jep detaje për 19 vjeçarin që vdiq pasi u therr me thikë në Prizren

Një 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra nga therrja me thikë.

Rasti në fjalë është konfirmuar nga Policia e Kosovës, të cilët kanë bërë të ditur se viktima është E.K, 19 vjeçar.

Gjithashtu është theksuar se viktima ka pësuar lëndime në një rast përleshje në rrugën ‘Xhevat Berisha’ në Prizren dhe pas pranimit të informacioneve për personat e dyshuar ka kryer një kontroll dhe ka ndaluar dhe arrestuar dy të dyshimtë H.S, i lindur në vitin 1996 dhe Sh.S i lindur në vitin 1994.

Njoftimi i plotë:

Me date 26 janar 2020, rreth orës 15:52 min, policia rajonale në Prizren fillimisht ka pranuar nje informacion per nje person me lëndime në qendren emergjente në Prizren, pasi policia ka dalë ne vendin e ngjarjes dhe duke e trajtuar rastin ka pranuar informatën se personi i lënduar ka ndërruar jetë. Viktima është E.K mashkull i moshës 19 vjeqare. Policia ka ndërmarrë veprimet e menjëhershme dhe ka kuptuar se viktima ka pësuar lëndime ne një rast përleshje ne rrugën “Xhevat Berisha” në Prizren, dhe pas pranimit të informacioneve për personat e dyshimte ka kryer nje kontroll dhe ka ndaluar dhe arrestuar të dyshimtit H. S i lindur ne vitin 1996 dhe Sh.S i lindur ne vitin 1994. Policia ka sekuestruar 2 thika qe dyshohet se jane përdorur në vrasje. Prokurori ka dalur në vendin e ngjarjes dhe të dyshimtit janë ndaluar në mbajtje ne afat prej 48 orë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet ne IML për obduksion. Policia është duke punuar për të kuptuar rrethanat se si ka ardhur deri te vrasja.

09/22/2017
youtu.be

S4MM - Medelina (Oficial Video)

AlbaniaInfo Express's cover photo
09/16/2017

AlbaniaInfo Express's cover photo

AlbaniaInfo Express
09/16/2017

AlbaniaInfo Express

Urime festa 28 nentorit 🙏🏻🇦🇱
11/28/2016

Urime festa 28 nentorit 🙏🏻🇦🇱

09/29/2016
Capital T - Koka Kola (REMAKE)

Capital T - Koka KOola

First inspired by albanian song : "Pina Viski" then from Dappy aswell , here we go with "KOKA KOLA" a remake from Capital T . ENJOY !!!! Music reProduced by ...

Address

New York
New York, NY
000000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when AlbaniaInfo Express posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts