AlbaniaInfo Express

AlbaniaInfo Express Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from AlbaniaInfo Express, new york, New York, NY.

Mendimi juaj , a duhet te kthehet tek posti i Kryeminstrit Albin Kurti ?
06/05/2020

Mendimi juaj , a duhet te kthehet tek posti i Kryeminstrit Albin Kurti ?

Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë
01/28/2020
Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë

Theren katër persona në Pejë, një në gjendje të rëndë

Një incident kriminal ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në qytetin e Pejës, saktësisht në rrugën “Sali Jaha” Burime të IndeksOnline mësojnë se në këtë konflikt janë përfshirë disa persona. Të njëjtit kanë përdorur armë të ftohta thika, ku si pasojë janë therur katër pe...

Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar
01/27/2020
Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar

Ky burrë ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri për 90 ditë, luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve e korruptuar

Në intervistën ekskluzive për Telegraf Rick Simpson, një nga aktivistët më të mëdhenj të marijuanës mjekësore dhe njeriu që shëroi më shumë se 5,000 njerëz me vaj kërpi, flet se si ai pushtoi karcinomën dhe luftoi kundër qeverisë dhe mjekëve të korruptuar, dhe ndan recetën pë...

Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)
01/27/2020
Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)

Vrasja në Suharekë dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurosh (Pamje)

Të dielën rreth orës 21:53, Policia ka pranuar një informacion për një rast vrasje me armë zjarri në fshatin Maqitevë – Komuna e Suharekës. Gazetari Rilind Matoshi në një lidhje direkte në Klan Kosova ka dhënë detaje se si ndodhi vrasja. Sipas banorëve të fshatit Maqitevë, dyshoh...

Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja
01/27/2020
Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja

Personi i vrarë mbrëmë në Suharekë është mërgimtar nga Zvicra: Kështu ndodhi e gjithë ngjarja

SH.K i moshës 44 vjeçare ka mbetur dje i vdekur në Suharekë, saktësisht në fshatin Maqitevë. Viktima, dyshohet se u vra nga S.A i cili në momentin kur shtiu dhe e kreu krimin, ka qenë nën ndikimin e alkoolit. Rasti ndodhi për motive të ulëta, për një koment në rrjete sociale Policia ...

Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave
01/27/2020
Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave

Vjen një lajm i mirë nga Komisioni Evropian për liberalizimin e vizave

Komisioni Evropian ka konfirmuar edhe njëherë se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret për liberalizim të vizave. Në një përgjigje ekskluzive për Front Online, Komisioni Evropian i kërkon shteteve anëtare

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti
01/27/2020
Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

10 minuta me parë 30 km larg Tiranës ka ndodhur një termet. Tërmeti ishte i 3.7, i rihterit shkruan Albanienshow Lusim zotin që ky të jetë i fundit dhe të

09/22/2017
youtu.be

S4MM - Medelina (Oficial Video)

Address

New York
New York, NY
000000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when AlbaniaInfo Express posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Nearby media companies


Other New York media companies

Show All