Bubrreci TV

Bubrreci TV Bubrreci TV - Vendi magjik për fëmijë. Platforma e parë shqiptare me video për fëmijë. Shiko Videot: www.youtube.com/bubrrecitv

Bubrreci TV - Është platforma e parë shqiptare "Online" e krijuar me qëllim që fëmijët të edukohen mirë dhe mbarë që në moshë të hershme. Këtu do të mësojnë sjelljen, respektin, edukatën, gjërat bazike të jetës si dhe gjithashtu do ta mësojnë Gjuhën tonë Shqipe.

Mission: Edukimi dhe argëtimi i fëmijëve

Timeline Photos
12/30/2019

Timeline Photos

Gëzuar festat e fundvitit me shëndet e shumë dashuri ❤️🌟!
12/30/2019

Gëzuar festat e fundvitit me shëndet e shumë dashuri ❤️🌟!

Timeline Photos
12/29/2019

Timeline Photos

12/29/2019
Bubrreci TV

Bubrreci TV

A jane burrat qishtu a jo? 😂

Timeline Photos
12/28/2019

Timeline Photos

Timeline Photos
12/28/2019

Timeline Photos

Tag qikën bukuroshe 🤗⭐️!
12/28/2019

Tag qikën bukuroshe 🤗⭐️!

Timeline Photos
12/24/2019

Timeline Photos

Timeline Photos
12/24/2019

Timeline Photos

A pajtoheni 🤗❤️👪?!
12/21/2019

A pajtoheni 🤗❤️👪?!

Tag shoqen e humbur 🤣🤣🤣!
12/16/2019

Tag shoqen e humbur 🤣🤣🤣!

12/13/2019
Duksa me shume lloje te ngjyrave ne dispozicion, kqyre edhe zgjedhe cili po t'pelqen, na ta bojm perqef tondin dhe ta bi...
12/12/2019

Duksa me shume lloje te ngjyrave ne dispozicion, kqyre edhe zgjedhe cili po t'pelqen, na ta bojm perqef tondin dhe ta bijm ne shpi! 💜

12/11/2019

A jane burrat qishtu a jo? 😂

Hallushe t'kom 💜
12/11/2019

Hallushe t'kom 💜

Timeline Photos
12/11/2019

Timeline Photos

Cilat bija kan me ardh, e cilave keni me ju shku 😄
12/10/2019

Cilat bija kan me ardh, e cilave keni me ju shku 😄

Porosite me foto te personalizuar apo me dizajne sipas deshires, dhe merre nga postieri ne dere te shpise!
12/10/2019

Porosite me foto te personalizuar apo me dizajne sipas deshires, dhe merre nga postieri ne dere te shpise!

Ke e keni ne Gjermani? ❤
12/09/2019

Ke e keni ne Gjermani? ❤

Oferte speciale nese porositen 3 duksat! Porosite me foto te personalizuar apo me dizajne sipas deshires, dhe merre nga ...
12/09/2019

Oferte speciale nese porositen 3 duksat! Porosite me foto te personalizuar apo me dizajne sipas deshires, dhe merre nga postieri ne dere te shpise!

12/08/2019
Moj Bubrrec | Bubrreci TV | Kenge per Femije | Nursery Rhymes

A i kemi hala fansat qut?😋 Dergoni foto ose video te femijeve tuaj tu e kendu Moj Bubrrec dhe ne i publikojme ❤

Moj Bubrrec | Bubrreci TV | Kenge per femije | Kenge per femije shqip | Nursery Rhymes | Kids song | Song for Kids | Kid Songs ★ Subscribe us on YouTube : ht...

12/06/2019

Kur don me vjedh telefonin 🤣🤣🤣

Timeline Photos
12/06/2019

Timeline Photos

Tash kenget tona mund ti gjeni edhe si audio ne te gjitha platformat digjitale 🎶Alfabeti:🎧 Listen on Spotify / Download ...
12/06/2019
Bubrreci - Alfabeti

Tash kenget tona mund ti gjeni edhe si audio ne te gjitha platformat digjitale 🎶

Alfabeti:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciAlfabeti

Dhjete Indianet:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciDhjeteIndianet

Dhjete ne Krevat:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciDhjeteNeKrevat

Familja e Gishtave:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciFamiljaEGishtave

Happy Birthday:
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciHappyBirthday

Numrat:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciNumrat

Koka Krähet Gjunjet die Gishtat:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciKokaKrahetGjunjet

Moj Bubrrec:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciMojBubrrec

Pese Majmunet e Vegjel:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciPeseMajmunet

Rrotat e Autobusit:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciRrotatEAutobusit

Si Ti Pastrojme Dhembet:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciSiTiPastrojmeDhembet

Ushqim I Shendetshem:

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
https://fanlink.to/BubrreciUshqimIShendetshem

Fole Publishing

12/05/2019

Kur babi i ndërron pelenën bebit 🤣

Porosite foton tënde në gurë, me familje, shokë ose shoqe! Ama bash qashtu qysh ju e dëshironi!
12/05/2019

Porosite foton tënde në gurë, me familje, shokë ose shoqe! Ama bash qashtu qysh ju e dëshironi!

Sa kontribuojnë baballarët në kujdesin dhe rritjen e fëmijëve?!
12/03/2019

Sa kontribuojnë baballarët në kujdesin dhe rritjen e fëmijëve?!

MIRËMËNGJESI!Kush është zgjuar sot me bateritë e mbushura😄?!
12/03/2019

MIRËMËNGJESI!

Kush është zgjuar sot me bateritë e mbushura😄?!

12/02/2019

Nga 0 në 100 vjeç!

Video emocionuese! Shikoni si dallon fytyra e njeriut vit më vit dhe ne plakemi pa e vënë re!😓

Porosit "Duks" te personalizuar me foto apo text siç ju e dëshironi. Posta ta bjen ne dere te shtepise. Transporti falas...
12/02/2019

Porosit "Duks" te personalizuar me foto apo text siç ju e dëshironi. Posta ta bjen ne dere te shtepise. Transporti falas brenda Kosoves 🇽🇰, derisa bejmë transport ne te gjithe boten 🌎!

12/02/2019

GOTA MAGJIKE - Porosite goten tende magjike te personalizuar me foto, text apo ckado qe ju deshironi, ose me karakterin e preferuar te femijeve tuaj nga filmat e vizatuar qe ata i adhurojne. Porosite Online e merre ne dere te shtepise!
Cmimet:
▪10€ ne Kosove 🇽🇰
▪12€ ne Maqedoni 🇲🇰
▪14€ ne Shqiperi 🇦🇱
▪🚛 Transporti Falas

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor..SET 3: Bluzë për bebe (benkicë), maicë për femra dhe ...
11/29/2019

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor.
.
SET 3: Bluzë për bebe (benkicë), maicë për femra dhe meshkuj dhe gotë e ngjyrosur brenda dhe në mbajtëse! ➡️ SWIPE fotot për të parë gjithë setin.
.
Personalizo secilin produkt me thënjen/personazhin/foton tënde të preferuar.
.
TRANSPORTI FALAS brenda gjithë Kosovës!
.
Transporti ofrohet edhe për Shqipëri dhe Maqedoni🛍!
.
Ju mirëpresim 🤗!

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor..SET 2: Gota magjike, guri për foto ose enigma (puzzle...
11/29/2019

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor.
.
SET 2: Gota magjike, guri për foto ose enigma (puzzle) në formë zemre dhe varëse çelësash me 4 foto!
.
Personalizo secilin produkt me thënjen/personazhin/foton tënde të preferuar.
.
TRANSPORTI FALAS brenda gjithë Kosovës!
.
Transporti ofrohet edhe për Shqipëri dhe Maqedoni🛍!
.
Ju mirëpresim 🤗!

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor..SET 1: Duks, termos dhe 2 butona me madhësi te ndrysh...
11/29/2019

Porosit komplet setin me 20% zbritje deri të dielën, më 1 Dhjetor.
.
SET 1: Duks, termos dhe 2 butona me madhësi te ndryshme!
.
Personalizo secilin produkt me thënjen/personazhin/foton tënde të preferuar.
.
TRANSPORTI FALAS brenda gjithë Kosovës!
.
Transporti ofrohet edhe për Shqipëri dhe Maqedoni🛍!
.
Ju mirëpresim 🤗!

BUBRRECI po rritet 😊!Nga SOT aktivizohet dyqani online i Bubrreci TV 🛍!Në ora 18:00 fillojmë me produktet dhe ofertat e ...
11/29/2019

BUBRRECI po rritet 😊!

Nga SOT aktivizohet dyqani online i Bubrreci TV 🛍!

Në ora 18:00 fillojmë me produktet dhe ofertat e para për Black Friday 🛒!

STAY TUNED!

Timeline Photos
11/28/2019

Timeline Photos

Timeline Photos
11/28/2019

Timeline Photos

11/27/2019

Ndër videot më emocionuese dhe më domethënëse që kam parë!

Nganjëherë aq shumë preokupohemi me gjëra pak të rëndësishme, saqë harrojmë të mirat që kemi dhe gjithçka që me të vërtetë ka vlerë në jetën tonë!

Duajeni dhe respektojeni NËNËN ❤️ sa e keni këtë mundësi!

Credits: @elvisnaci

11/25/2019

E fillojme javen me shuuuuume pozitivitet 👼🏻😍🤗!

Ndaje me shoqen tende dhe ri-kujtoja se sa e rendesishme eshte per ty! ❤️👇🏼Sa vlere kan shoqet!! Një grua e re e sapomar...
11/24/2019

Ndaje me shoqen tende dhe ri-kujtoja se sa e rendesishme eshte per ty! ❤️

👇🏼

Sa vlere kan shoqet!!

Një grua e re e sapomartuar, në një ditë të nxehtë vere shkoi për të vizituar nënën e saj. ‎Ajo u ul në kolltuk dhe derisa pinte çaj të ftohtë, filluan bisedën për jetën, për martesën, për ‎përgjegjësitë dhe detyrimet e njerëzve të pjekur.‎

Nëna e menduar po i përziente copat e akullit në gotën e saj, pastaj e shikoi vajzën me maturi dhe i tha:

‎"Mos i harro kurrë shoqet tua! Ato do të jenë gjithnjë e më të rëndësishme për ty me kalimin e viteve. Sado që ta ‎duash burrin tënd, pa marrë parasysh sa i do fëmijët tu, ato ende do të nevojiten. Kujtohu ‎që herë pas here të dalësh me to diku e të shoqërohesh me to. Dhe mos ‎harro, shoqet nuk janë vetëm shoqe, ato janë edhe motrat e tua, vajzat e tua edhe të ‎afërmet tua. Do të kesh nevojë për gra të tjera. Gratë gjithmonë kanë nevojë për gra të tjera!"

‎"Çfarë këshille e marrë", mendoi vajza,
‎”Kam vetëm pak që jam martuar. A nuk kam hyrë tashmë në botën e çifteve? Për ‎hir të Zotit, unë jam grua e martuar, e rritur! Unë nuk jam një zog i vogël që ka nevojë për ‎shoqëri! Burri im dhe familja ime me siguri do të jenë gjithçka që më duhet, që jeta ime të ‎marë kuptim të vërtetë.”‎

Por, megjithatë, ajo e dëgjoi nënën dhe vazhdoi të mbante kontakte me shoqet e saj.‎
Duke kaluar vitet njëri pas tjetrit, ajo ngadalë filloi ta kuptonte se nëna e saj, në fakt, e dinte ‎saktësisht se çka po thoshte. Kur koha dhe natyra sjellin ndryshime në jetën e të gjitha grave, shoqet mbeten mbështetja më e madhe për të.‎ Në të 40-at e saj, ja se çka mësoi ajo:‎

-Koha kalon.‎
-Jeta po ndodh.‎
-Distanca ndahet.‎
-Fëmijët rriten.‎
-Dashuria zbehet.‎
-Zemrat thyhen.‎
-Punët vijnë dhe kalojnë.‎
-Karrierat mbarojnë.‎
-Prindërit vdesin.‎
-Kolegët i harrojnë shërbimet.‎
-Burrat kanë botën e tyre.‎
-Kurse shoqet qëndrojnë me ty, pavarësisht se sa kohë dhe kilometra janë larg teje. Shoqja ‎kurrë nuk është aq larg sa për të mos qenë me ty, kur të jetë e nevojshme.‎

Gjatë përshkimit të asaj rruge të vetmuar që quhet jetë, shoqet e tua do të jenë aty, përgjatë rrugës, duke të brohoritur, duke u lutur për ty, ‎duke u përpjekur rreth teje, duke u angazhuar për ty dhe duke të pritur ty në fund të rrugës ‎me krahë të hapur. Madje ndonjëherë edhe rregullat do t’i thyejnë për ty.

(E huazuar nga interneti)

Ndër dashuritë më të mëdha në botë 💜! APO JO NËNA 😊?! 🎶 Shiko kanalin tonë 👉🏻 @bubrreci.tv ne Youtube dhe beni follow fa...
11/22/2019

Ndër dashuritë më të mëdha në botë 💜! APO JO NËNA 😊?!

🎶 Shiko kanalin tonë 👉🏻 @bubrreci.tv ne Youtube dhe beni follow faqen tone be instagram 🤗

Nganjehere prinderit harrojne veten, nga kujdesi per me te dashurit e tyre - femijet!Dashuria dhe koha qe ndani per femi...
11/15/2019

Nganjehere prinderit harrojne veten, nga kujdesi per me te dashurit e tyre - femijet!

Dashuria dhe koha qe ndani per femijet nuk duhet munguar asesi - mirepo te gjithe ndonjehere kemi nevoje per te ndare sadopak kohe per vete, apo jo?!

Kur ka qene darka e fundit romantike qe e keni shijuar me burrin tuaj?! 😊

🎶 Shiko kanalin tonë ne Youtube - BUBRRECI TV dhe na percjellni edhe ne instagram tek 👉🏻 @bubrreci.tv! 🤗🤗🤗

Timeline Photos
11/03/2019

Timeline Photos

Address

882 6th Ave
New York, NY
10009

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bubrreci TV posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Bubrreci TV:

Videos

Nearby media companies


Other TV Networks in New York

Show All