Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare

10/09/2017

Perkohesisht jemi vetem ne Facebook! Faqet e tjera ne Instagram jane FAKE! #seshpejti

Foto vetem per faqen tone ๐Ÿ˜œ Kush eshte? #quiz ๐Ÿ˜‚ #silikon+elektrikdore
06/14/2017

Foto vetem per faqen tone ๐Ÿ˜œ Kush eshte? #quiz ๐Ÿ˜‚ #silikon+elektrikdore

๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ @armela.hyseni photoshop apo shtrengim? ๐Ÿ˜ฑ
06/12/2017

๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ @armela.hyseni photoshop apo shtrengim? ๐Ÿ˜ฑ

Photoshop VS Reality
06/10/2017

Photoshop VS Reality

PO/JO?
06/06/2017

PO/JO?

Nuk ka nderhyrje ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป#gridadumaNa dergoni sugjerime ne DM!
05/30/2017

Nuk ka nderhyrje ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป#gridaduma
Na dergoni sugjerime ne DM!

Vetem evolucion makeupi apo ka nderhyrje? *Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/30/2017

Vetem evolucion makeupi apo ka nderhyrje? *Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

#EraIstrefi #bonbon ๐Ÿ˜˜
05/28/2017

#EraIstrefi #bonbon ๐Ÿ˜˜

โ˜‘๏ธ #linditahalimi #eurovision2017 Facebook: Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare
05/08/2017

โ˜‘๏ธ #linditahalimi #eurovision2017
Facebook: Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare

@ledionl ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‚ Si mendoni?*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

@ledionl ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‚ Si mendoni?
*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

@lyricalson ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜†*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

@lyricalson ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜†
*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

@albanskenderaj ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป๐Ÿ˜‰*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

@albanskenderaj ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป๐Ÿ˜‰
*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

#anxhelinahadergjonaj Si mendoni? ๐Ÿ‘€*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

#anxhelinahadergjonaj Si mendoni? ๐Ÿ‘€
*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

#aferditadreshaj #rinoplastica *Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

#aferditadreshaj #rinoplastica *Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

Si mendoni? #jonidamaliqi ๐Ÿ˜‰*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.
05/08/2017

Si mendoni? #jonidamaliqi ๐Ÿ˜‰
*Kujdes! Komentet ofenduese do te fshihen.

Si mendoni ju? @lulzimbashapd
05/08/2017

Si mendoni ju? @lulzimbashapd

Si mendoni ju?
05/08/2017

Si mendoni ju?

@majkaveli ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜‚ si mendoni? ๐Ÿ˜‚
05/08/2017

@majkaveli ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜‚ si mendoni? ๐Ÿ˜‚

President tjetri, rrim ne ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‚ p.s. ka bere vetem bypass gastrico per arsye shendetsore
05/08/2017

President tjetri, rrim ne ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‚ p.s. ka bere vetem bypass gastrico per arsye shendetsore

#SabriFejzullahu #respekt ๐Ÿ‘๐Ÿป
05/08/2017

#SabriFejzullahu #respekt ๐Ÿ‘๐Ÿป

Si mendoni? ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ @ledrivula
05/08/2017

Si mendoni? ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ @ledrivula

Evolucioni i Bleones โค๐Ÿ˜Š @iambleona ๐Ÿ˜‰
04/25/2017

Evolucioni i Bleones โค๐Ÿ˜Š @iambleona ๐Ÿ˜‰

Zbulohen motrat? ๐Ÿ˜‚
03/12/2017

Zbulohen motrat? ๐Ÿ˜‚

#morenataraku ๐Ÿ˜‰
02/28/2017

#morenataraku ๐Ÿ˜‰

@saragjordeni eshte nder te paktat personazhe qe i pranojne nderhyrjet publikisht, madje edhe me video ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป ...
02/16/2017

@saragjordeni eshte nder te paktat personazhe qe i pranojne nderhyrjet publikisht, madje edhe me video ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป I gezofsh buzet e reja ๐Ÿ˜œ๐Ÿ‘„๐Ÿ’‰๐Ÿ˜‰โค

โœ… Si mendoni? PO/JO? #rashelkolaneci #xingme @ermalmamaqiofficial ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ’ขFacebook: Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare๐Ÿ’ข
02/06/2017

โœ… Si mendoni? PO/JO? #rashelkolaneci #xingme @ermalmamaqiofficial ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ’ขFacebook: Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare๐Ÿ’ข

video vs foto ๐Ÿ˜‚ #aurelahoxha
02/04/2017

video vs foto ๐Ÿ˜‚ #aurelahoxha

Ja dhe ushqimi i shendetshen i #enikocit ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ mundesuar nga @google ๐Ÿ˜‚
02/04/2017

Ja dhe ushqimi i shendetshen i #enikocit ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ mundesuar nga @google ๐Ÿ˜‚

Mesa duket eksperti gaboi me @xhesikaberberi per buzen e siperme. Foton kur ka qene e vogel na e dergoi motra e saj ne D...
02/03/2017

Mesa duket eksperti gaboi me @xhesikaberberi per buzen e siperme. Foton kur ka qene e vogel na e dergoi motra e saj ne DM dhe duket pothuajse njesoj ๐Ÿ˜‰โค

Mendimi i ekspertit: konturin e ka te bere. Si mendoni ju? #xhesikaberberi โค
02/03/2017

Mendimi i ekspertit: konturin e ka te bere. Si mendoni ju? #xhesikaberberi โค

02/03/2017

Faleminderit @xhensilamyrtezaj โ™ฅ dhe @bes_kallaku ๐Ÿ˜‚โ™ฅ p.s. faqet qe thone qe ke nderhyrje jane thjesht kopje amatore qe na prishin imazhin ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜Š

Si mendoni? โค#leonorajakupi
02/02/2017

Si mendoni? โค#leonorajakupi

02/01/2017

GM! ๐Ÿ˜‚

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚@blendifevziu
01/31/2017

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚@blendifevziu

Weโคher ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜๐Ÿ˜‚#ehaaa
01/31/2017

Weโคher ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜๐Ÿ˜‚#ehaaa

01/31/2017

E njihni? ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚@gafat.2017

Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare
01/30/2017

Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare

Address

New York, NY
10002

Telephone

(212) 777-0990

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Vipat e Bllokut Faqja Zyrtare posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby media companies


Other New York media companies

Show All