LUX New York

LUX New York Sme produkčná spoločnosť zameraná na podporu prehĺbenia katolíckej viery medzi Slovákmi v USA a Kanade. Našu produkciu nájdete na www.slovenskykostol.com
(10)

11/17/2019
Ján Čarnogurský

Ďalšiu časť našej relácie vám prinášame z pobrežia Tichého oceánu. Ján Čarnogurský nám rozpovie svoj životný príbeh cesty do Kanady. Okrem iného zaspomína aj na to, aké represie zažívali veriaci v čase komunizmu.

11/14/2019
Benjamín Kosnáč

V špeciálnej časti relácie Spojení oceánom vám predstavujeme životný príbeh Fr. BENJAMINA KOSNACA.
tentokrát v netypickej bilingválnej verzii :)

Nech sa páči ...

( interview si môžete pozrieť aj v pôvodnej, slovenskej verzii https://youtu.be/ylJEwcUXodc )

10/19/2019
Viera Legátová

V relácii Spojení oceánom vám neustále prinášame niečo nové, nielen miesta ale aj spôsoby, pretože reláciu s Vierkou Legátovou sme sčasti museli natočiť aj pod dáždnikom. Neubralo to však na sile jej svedectva, ktoré verím, že bude povzbudením aj pre vás.

10/05/2019
Mária Štefaňáková

Korene slovenské, manžel poľský a život momentálne americký. To všetko sa môže zliať v jednom životnom príbehu a síce v životnom príbehu ďalšej hostky, Márie Štefanákovej. O tom, ako sa do Ameriky dostala, prečo tu zostala a ako tu žije, si môžete pozrieť v ďalšej časti relácie Spojení oceánom. Nech sa páči.

09/21/2019
Helena Pavlíková

Aké to je, prísť v 18tich rokoch do veľkomesta akým je Chicago a naskočiť do rýchleho životného štýlu, v ktorom sa spája aj škola aj práca, o tom nám porozpráva vzácna hostka, Helenka Pavlíková. Nech sa páči.

09/21/2019
Helena Pavlíková

Aké to je, prísť v 18tich rokoch do veľkomesta akým je Chicago a naskočiť do rýchleho životného štýlu, v ktorom sa spája aj škola aj práca, o tom nám príde porozprávať do relácie Spojení oceánom vzácna hostka, Helenka Pavlíková. Už zajtra, v nedeľu 22.septembra, 10.15am ET.

09/07/2019
Renáta Labašová

V krásnom pokojnom prostredí v mestečku Rochester v štáte Michigan nám svoj životný príbeh vyrozpráva mam troch detí Renáta Labašová. Nech sa páči.

09/07/2019
Renáta Labašová

V krásnom pokojnom prostredí v mestečku Rochester v štáte Michigan nám svoj životný príbeh vyrozpráva mam troch detí Renáta Labašová. Ako sa dostala za oceán a ako sa im tam s celou rodinkou žije, nám rozpovie v ďalšej časti relácie Spojení oceánom. Už zajtra, v nedeľu 8.septembra, 10.15am ET.

06/30/2019
American-Slovak Inspirations #20 Andrea Bartoli

Ďalší vzácny hosť a fantastická téma, ktorá nás z New Yorku opäť spája aj so Slovenskom. Andrea Bartoli a Komunita sv. Egídia.
#American #Slovak #Inspirations #NYC
Another valuable guest and fantastic topic which connects us again from New York to Slovakia. Andrea Bartoli and St. Egidio Community.

06/29/2019
promo American - Slovak Inspirations_Andrea Bartoli

A new show coming soon! Stay tuned and be with us this Sunday, June 30 at 3pm ET.
#American #Slovak #Inspirations #nyc
Ďalšia časť našej relácie už túto nedeľu, 30.júna o 3pm ET. Buďte pri tom s nami!

06/25/2019
Alica Jorgenson

Ďalší životný príbeh nám tentokrát hostka Alica Jorgenson vyrozpráva v malom pokojnom mestečku Cranbury. Nech sa páči.

06/24/2019
Alica Jorgenson

Ďalšia Slovenka, ktorá žije za ďalekým oceánom, Alica Jorgenson, nám rozpovie o svojej ceste i o svojej každodennosti v zahraničí už zajtra, v utorok 25.júna, 3.15pm ET.

"I always told my children to never go to sleep angry. Reconcile and forget about it. Start each morning fresh, leave th...
06/18/2019

"I always told my children to never go to sleep angry. Reconcile and forget about it. Start each morning fresh, leave the past behind you and move on forward together."

JOE SENKO

06/16/2019
American-Slovak Inspirations #19 Felipe Anciola

Ďalší vzácny hosť a fantastická téma, ktorá nás z New Yorku opäť spája aj so Slovenskom. Felipe Anciola porozpráva aj o štúdiu na vojenskej akadémii Westpoint ako aj o mierovej misii v Afganistane.
#American #Slovak #Inspirations #NYC
Another valuable guest and fantastic topic which connects us again from New York to Slovakia. Felipe Anciola will tell us more about Westpoint Academy as well as his mission in Afghanistan.

06/15/2019
promo American - Slovak Inspirations_Felipe Anciola

A new show coming soon! Stay tuned and be with us this Sunday, June 16 at 3pm ET.
#American #Slovak #Inspirations #nyc
Ďalšia časť našej relácie už túto nedeľu, 16. júna o 3pm ET. Buďte pri tom s nami!

06/11/2019
Daniela Grisak

V dnešnej dobe Slováci našťastie odchádzajú do zahraničia z vlastného rozhodnutia, kedysi však boli mnohí na úteku. Nech sa páči, zaujímavé svedectvo Daniely Grisak.

06/10/2019
Daniela Grisak

Ďalšia časť relácie Spojení oceánom s Danielou Grisak a jej jedinečným životným príbehom. Už zajtra, v utorok, 11.júna, 3.15pm ET.

06/02/2019
American-Slovak Inspirations #18 Sr. Magdalene

Ďalšia vzácna hostka a fantastická téma, ktorá nás z New Yorku opäť spája aj so Slovenskom. O plnosti života so Sestrou Života, Sr. Magdalene.
#American #Slovak #Inspirations #NYC
Another valuable guest and fantastic topic which connects us again from New York to Slovakia. We speak about the fullness of life with one of the Sisters of Life, Sr. Magdalene.
https://www.sistersoflife.org/

Address

411 East 66 Street
New York, NY
10065

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when LUX New York posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to LUX New York:

Videos

Nearby media companies


Other New York media companies

Show All