Instant Lajme

Instant Lajme Ndiqni lajmet më të fundit në gjuhën shqipe!
(2)

Burra kujdes! Nëse partnerja juaj e bën këtë gjë gjatë marrë.dhënies, diçka e tme.rrshme fshihet pas…
04/05/2020
Burra kujdes! Nëse partnerja juaj e bën këtë gjë gjatë marrë.dhënies, diçka e tme.rrshme fshihet pas…

Burra kujdes! Nëse partnerja juaj e bën këtë gjë gjatë marrë.dhënies, diçka e tme.rrshme fshihet pas…

Një studim i fundit tregon se nëse femrat bëjnë një gjest në shtrat, atëherë ato janë të prirura më shumë për të tr.adhtuar, shkruan Shkodranews.Por, për çfarë bëhet fjalë? Lidhet me org.azmën…Studimi i publikuar së fundmi në revistën “Archives of S.exual Behavior

Pamje prekëse, shikoni sesi kanguri nuk ndalon së përqafuari vullnetaren që i shpëtoj jetën (Video)
01/07/2020
Pamje prekëse, shikoni sesi kanguri nuk ndalon së përqafuari vullnetaren që i shpëtoj jetën (Video)

Pamje prekëse, shikoni sesi kanguri nuk ndalon së përqafuari vullnetaren që i shpëtoj jetën (Video)

Një pamje prekëse është shfaqur këto ditë, ku Australia po përballet me zja rre të shumta apokaliptike, ku shumë kafshë kanë humbur jetën si pasoj e zja rrit që ka përfshirë një pjesë të madhe të vendit, ndërsa shumë vullnetar janë angazhuar për shpëtimin e kangurëve dhe kaf

Vajza shqiptare liston 12 kritere që duhet t’i plotësojë një mashkull që të merret seriozisht nga femrat
01/05/2020
Vajza shqiptare liston 12 kritere që duhet t’i plotësojë një mashkull që të merret seriozisht nga femrat

Vajza shqiptare liston 12 kritere që duhet t’i plotësojë një mashkull që të merret seriozisht nga femrat

Vitet e fundit thuhet që termi “dashuri pa kushte” nuk ekziston dhe është diçka që i përket të së kaluarës.Kjo gjë mund të vërtetohet më së miri nga shumica e të rinjve në vendin tonë, të cilët me të drejtë ose jo, kanë pretendime dhe kritere për partnerin/partneren q

Pas burrave tani edhe për gratë, ja sesa do të jetë tashmë mosha për të dalë në pension…
01/04/2020
Pas burrave tani edhe për gratë, ja sesa do të jetë tashmë mosha për të dalë në pension…

Pas burrave tani edhe për gratë, ja sesa do të jetë tashmë mosha për të dalë në pension…

Rritet mosha e daljes në pension për gratë. Në përputhje me ligjin e ri të sigurimeve shoqërore, nga 1 janari, që një grua të fitojë të drejtën e pensionit të pleqërisë, ajo duhet të ketë mbushur moshën 61 vjeç. Kjo përbën një rritje me një vit, pasi deri më 31 dhjetor grat

Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!
05/18/2019
Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!

Jonida Maliqi shkëlqen në EUROVIZION, ”djeg” skenën dhe ngre në ”peshë” të gjithë publikun!

Jonida Maliqi e ka nisur me këmbë të mbarë performancën e saj në finale në skenën e “Eurovizion-it” në Izrael. Këngëtarja shqiptare ka shkëlqyer në këtë përfaqaësim para publikut europian i cili e priti dhe e përcolli me duartrokitje të shumta. Sigurisht që nuk duhet

Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan
03/09/2019
Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan

Thaçi tregon detajet për takimin që zhvilloi me zyrtarin e lartë amerikan

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka treguar për takimin që zhvilloi sot së bashku me kryeparlamentarin Kadri Veseli dhe kryeministrin Ramush Haradinaj, me Nënsekretarin për Çështje Politike në Departamentin e Shtetit, David Hale. Temë e diskutimit ishte aktualiteti politik në Kosov....

Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd
02/26/2019
Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd - Limoni

Ish-kryeparlamentari serb bënë thirrje që shqiptarët me kan.cer mos të trajtohen në Beograd

Ish- kryetari i Kuvendit të Serbisë, Dragan Marsicanin ka bërë një thirrje skan.daloze madje tejet ç’nje.rëzore kundër shqiptarëve (duke i quajtur dhe arnaut) përmes një postimi në rrjetin e tij social Twitter. Ish- kryparlamentari serb ka apeluar që të sëm.uarve shqiptar me kan.cer...

Address

Odenton, MD

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Instant Lajme posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Nearby media companies


Other Odenton media companies

Show All