Evenaar

Evenaar Een tv-zender over plaatsen en mensen met een verhaal, gewijd aan de pracht en de kracht van stad, s Een zender vol wilde gewesten en legendarische ervaringen.

Evenaar is een zender over plaatsen en mensen met een verhaal. Een zender gewijd aan de pracht en de kracht van de streek, onder het motto: ‘De wereld, mijn dorp.’ Een zender over de plekken die iedereen moet ontdekken en de belevenissen die niemand mag missen. Een themakanaal dat de hele wereld bij de kijker thuis brengt, en de kijker zich overal ter wereld thuis wil laten voelen. Een zender over

ongerepte natuur en overweldigende architectuur. Een feelgoodkanaal vol positieve verhalen, met elk uur een nieuw avontuur. Een zender voor jong en oud, man en vrouw, genotszoeker en cultuurvreter, streekbier-amateur en onverschrokken avonturier. Een zender voor mensen die verder kijken dan de einder. Een ongeëvenaard kanaal.Te bekijken op Telenet, kanaal 51, Proximus TV kanaal 217, TV Vlaanderen kanaal 13 en op de website van Evenaar, www.evenaar.tv

10/10/2025

De laatste alweer?!

Jep!

De laatste alweer.

Zes weken lang volgden we in Smaakmakkers het smakelijkste gezelschap van Vlaanderen: Ben Roelants, Luc De Laet, Bert Jan Michielsen en Steven Kempenaers. Wat begon met een idee (en een glas wijn) groeide uit tot een roadtrip vol vakmanschap, vriendschap en veel… smaak.

Van Duroc-varkens tot Elixir d’Anvers, van Black Angus tot paling in het groen — elke aflevering zat vol verhalen van mensen die hun ambacht nog met hart en ziel doen. En ja, er werd ook gelachen. Veel gelachen.

Dit weekend volgt de laatste aflevering, die met Marie-Anne De Nil in de hoofdrol.

Kijken dus, dit weekend, naar de laatste aflevering van Smaakmakkers.
Nog één hap.

03/09/2025

Vier vrienden, één missie: de ziel van Vlaamse ambacht proeven. In Smaakmakkers trekken we met de camper door het land, op zoek naar de verhalen achter paling, varkensvlees, Elixir d’Anvers en meer.

Vanaf 6 september zes weken lang op TV OOST VLAANDEREN, ATV en Evenaar TV

Samen met Wijnhandel De Kok, Ben Roelants, The Butcher's Store en sterrenchef Bert Jan Michielsen

Adres

Via Media 4
Hasselt
3500

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Evenaar nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Evenaar:

Delen