01/06/2026
📌19.000 (!) MAAL BEDANKT📌
Goedenavond! Vandaag is deze lokale, West-Vlaamse weerpagina boven de 19.000 volgers uitgestegen. 😱
Een vijftal jaar geleden begon ik deze weerpagina vanuit het exotische Langemark, met maar 1 doel: ons West-Vlaamse weertje op een begrijpelijke manier overbrengen aan de mede West-Vlamingen. In den beginne voor een beperkt publiek, inmiddels voor maar liefst 19.000 mensen. Dat is ongeveer evenveel als het aantal inwoners van Poperinge, Wervik of Middelkerke!
Ik wil jullie allemaal bedanken voor het volgen, de vele enthousiaste reacties en vooral ook de vele nieuwe mensen die er afgelopen weekend weer de weg naar deze weerpagina gevonden hebben. 🙏
Vandaag een heerlijke dag, aangenaam zacht, rond de 22-25°C. Vannacht veranderen we definitief van koers, na 2/3u kan er al wat lichte regen vallen vanaf het zuidwesten. Tijdens de ochtendperiode is dat niet anders. Er zijn lange droge perioden, maar van tijd tot tijd passeren enkele buienlijntjes. Vooral de laatste examplaren tussen 13-16u (in het oosten van de provincie), kunnen wat intenser zijn met mogelijks een donderslag. Al bij al valt de neerslag wellicht terug mee, zo'n 3-5L gemiddeld. Hoger wanneer een intense bui passeert. Het wordt 18°C en doorheen de namiddag droger met enkele opklaringen.
Op naar de 20.000 dan maar? 😉
Fijne avond!
Michiel