13/03/2026
Wij printen Freddy Mercury op โt strand als werk.
De actie ๐๐ช๐ฏ ๐ฅ๐ฆ ๐๐ข๐ฎ๐ฑ๐ฆ๐ณ ๐ท๐ข๐ฏ ๐๐ท๐ฆ๐ฏ & ๐๐ฏ๐ฌ๐ฆ die we de voorbije weken voor radiozender .belgie hebben begeleid, zit er weer op. Lize uit Tielt-Winge mag naar huis rijden met de Dicar Motorhomes camper van โฌ76.000.
Het waren intense weken, met live radio en tv maken van โs morgens 6u tot โs avonds 18u. Live radio en tv maken van 6u tot 18u, 12 dagen aan een stuk.
75 opdrachten hebben we gegeven, 31 kandidaten kregen de camper over de oprit. Dit project is marketing, radio, tv, productie, redactie en slaaptekort in 1 magische cocktail.
Met ook leuke beelden tot gevolg. Mijn favoriet: Freddy Mercury op โt strand van De Panne. Een kandidaat moest een vraag over deze legend beantwoorden als die binnen het uur kon uitvissen wie er ergens op de kustlijn van Belgiรซ geprint stond.
Love it โค๏ธ.
Dank aan een leuk team om dit samen elke dag in elkaar te boksen: .ghekiere
En nu terug over naar de volgende videoshoots, en LinkedIn-trajecten.