01/04/2021
В последната една година трябваше да кажа сбогом на твърде много хора - приятели, познати, колеги. Трудно ми е да изразявам мъка, преодолявам я в повечето пъти сама, търсейки някакъв вътрешен мир.
След като ни напусна Snake всеки път като си сипвам Jack му давам наздраве. Тогава не написах нищо, просто си сипах едно, затворих си очите и се опитах да си го представя ей така пред мен на масата как си даваме наздраве, смеем се заедно и обсъждаме впечатления от игри. Човекът, който винаги като ме видеше и ми целуваше ръката и ме наричаше "милейди"...
Загубих и дядо си, който до последно искаше да спечели още един ден на този свят. За да ме види на сватбата ми. Уви, не се случи... но поне до последно му напомнях колко много го обичам и че всичко ще бъде наред.
Днес реших да отворя фейсбук и видях, че Roshav ни е напуснал.... За съжаление не се познавахме лично, но благодарение на него се случиха толкова много готини проекти. В него видяхме достойна конкуренция, благодарение на което работихме по-усърдно и се подобрявахме и ние.
Не се познавахме, Рошав, но ти даде много за нещото, което всички обичаме - гейминга. По-специално гейминга в България. Обществото тук няма да е същото без теб със сигурност....
Не забравяйте да кажете на любимите си хора колко много ги обичате. Пазете ги, пазете и себе си, защото е видно, че няма кой да я свърши тази работа. И да, гласувайте в Неделя, защото аз лично не мога да позволя да ни управляват хора, които зачитат кръчмите и купона повече от човешкия живот и медиците ни.