05/03/2026
Jak na zásilky v ⁉️ Pokud nevíš, tak v jednom obchůdku s cukrovinkami ti to vysvětlí. 🤣 👍 Na vstupních dveřích Cukrovinkového světa v ulici Ke Stadionu, vyvěsili tohle desatero:
JDETE SI PRO ZÁSILKU ?
1️⃣ Při vstupu slušně pozdravte a pečlivě si přečtěte SMS zprávu, kde vidíte jak dopravce, tak heslo - pin k výdeji. Dopravci tu jsou 3 - DPD, GLS a Wedo - nyní One by Allegro a ANO opravdu potřebuji vědět, kdo vám to dovezl.
2️⃣ Nepostávejte mi u dveří, ani nikde jinde v části prodejny, ale dojděte rovnou ke kase. Většinou sedím u PC a i když to z Vašeho pohledu může vypadat, že nic nedělám, tak pracuji s eshopem.
3️⃣ Pokud jsem Vás pozdravila - logicky o Vás vím a hned jak je to možné se Vám budu věnovat. Mezitím si stačí připravit jméno dopravce a na vyzvání heslo k výdeji.
4️⃣ Pokud se pohybuji někde po prodejně, stojím u regálu a naskladňuji zboží - vyčkejte u kasy, vím o Vás a přijdu. Nemusíte na mě pokřikovat.
5️⃣ Pokud máte natolik na spěch, že i 2 minuty jsou pro Vás kolikrát dlouhá doba, choďte až ho budete mít. Opravdu nehodím ve vteřině zboží na zem, jen abych mohla vydat zásilku.
6️⃣ Heslo mi nediktujte dřív, než Vás o to sama požádám - než se systém otevře, může to chvíli trvat a stejně ho po Vás budu chtít slyšet znovu.
7️⃣ Jakmile Vás požádám o heslo k výdeji, nestrkejte mi telefon před obličej, ani ho nepokládejte na pult, abych se sama podívala. Pokud nemáte například brýle, nebo nevíte, kde ho najít - slušně mě požádejte, zda bych se nepodívala za Vás a teprve po té mi ukažte sms zprávu.
8️⃣ Vidím sice zatím dobře, ale když mi telefon strčíte pár cm od obličeje nebo ho máte v záklonu, že i kdybych si krk vylomila - nemám šanci to přečíst a logicky taky nic nevidím.
9️⃣ Slyším taky zatím dobře, ale když budete šeptat, kunkat nebo na mě heslo doslova vychrlíte, budu se opět ptát znovu. Pokud se budete chovat arogantně, budete na mě bezdůvodně zvyšovat hlas, atd...budu reagovat stejně jako vy.
🔟 Rozmohl se nám tu totiž takový nešvar, že si občas zákazník myslí, že se vše točí jen kolem něho. Ale netočí, tak se chovejte prosím tak, jak chcete, aby se ostatní pak chovali k Vám. Akce vyvolává vždy zpětnou reakci a obsluha v obchodě, restauraci nebo kdekoliv jinde NENÍ HROMOSVOD VAŠICH ŠPATNÝCH NÁLAD.