09/08/2026
Point Sublime, de bandentocht & een pittige klim! | Weekvlog
Deze week nemen we jullie weer mee op vakantie in Zuid-Frankrijk!
We beginnen bij Point Sublime, waar we werden getrakteerd op een adembenemend uitzicht over de Gorges du Tarn. Daarna bezoeken we Sainte-Enimie, dat bekendstaat als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Maar… vonden wij dat eigenlijk ook?
Ondertussen gaan René en de kinderen een flinke uitdaging aan: een zware klim naar het hoogste punt, bij het beroemde kruis. Wat een tocht was dat!
En goed nieuws… de beruchte bandentocht werd wegens drukte aangepast. Hierdoor kon ik zeer onverwacht mee omdat de spannende stukken er niet meer bij zaten. Dat zorgde voor een ontzettend gezellige én verrassend leuke middag.
Ga gezellig met ons mee op vakantie en geniet van alle mooie plekken, avonturen en natuurlijk de nodige humor onderweg!