03/05/2026
GAS do daske ... 🏍
Ovaj vikend smo uživali na svakom metru našega p**a.
Drago nam je da smo sezonu počeli upravo na budnici u Bjelovar .
Nakon toga smo sudjelovali u VRO Bljesak i prisjetili se svih naših ljudi zbog kojih i vozimo takav defile.
Prvi maj smo dočekali u kod
MK POSAVAC i prijatelja Đuro Božić .
I za kraj posjetili smo
u