12/03/2026
𝗕𝗿𝗼𝗻𝘇𝗲́𝗿𝗺𝗲𝘀 𝗮 𝗕𝗼́𝗹𝘆𝗶 𝗦𝗘 𝗨𝟭𝟳 𝗸𝗼𝗿𝗼𝘀𝘇𝘁𝗮́𝗹𝘆𝘂́ 𝗳𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹 𝗰𝘀𝗮𝗽𝗮𝘁𝗮
Március 11-én, Bólyban rendezte az MLSZ Baranya vármegyei Igazgatóság a Téli Utánpótlás tornasorozatok közül az U17 korosztályú csapatok négyes döntőjét.
A tornasorozatra ebben a korosztályban 10 csapat nevezett a két 5 csapatos csoport első és második helyezettje került a Döntőbe. A csoportmeccseket a bólyi csapat veretlenül zárta, így biztosan jutott a fináléba.
A döntőbe rajtuk kívül a PEAC, a Harkány és a Villány került be. A csapat minden eredményből elért egyet, így 4 megszerzett pontjával a 3. helyen végzett.
Gratulálunk a fiúknak, különösen értékes ez a teljesítmény annak fényében, hogy egyedüli csapatként a mezőnyben csak a megengedett felső korhatárnál legalább 1 évvel fiatalabb (U16) játékosokkal szerepeltek az egész torna során.
Szöveg fotó / Bólyi SE