16/05/2026
Amikor az eső bezár a szobába, marad a nosztalgia. 🌧️🎣
Ha már a szakadó eső miatt nem ázhatok a parton, inkább végigpörgettem a galériát. Összedobtam egy gyors válogatást az eddigi legszebb fogásokból és vízparti hajnalokból.
Nálatok is elmosta a vihar a hétvégi terveket? 👇