25/04/2026
🎁 APRÓSÁGOK
Szeretem a természetet, a növényeket, és az állatok többségét is. 🤭
Szeretem, hogy hiába élünk a belvárosban, itt is vannak kertbarát emberek, és szép kis helyeket gondoznak, hogy mi többiek gyönyörködhessünk bennük.
Itthon nekem is sok növényem van az ablakpárkányokon, és a balkonon is. Nekem enélkül csupasz, üres a lakás. Szeretem a gondozásukat, még, ha gyorsan ki is növik a helyüket. 🤭
Jó érzés csereberélni, új növényeket megismerni, beilleszteni a meglévők közé, másoknak örömet okozni az általam nevelt növénykékkel.
Nektek van kedvenc növényetek/virágotok?