09/06/2026
Na jó… eljött az idő! 😄
Már nagyon régóta kéritek, hogy legyen egy főzős live, én pedig sokáig hallani sem akartam róla. Aztán rájöttem, hogy akinek nem tetszik, annak nem kötelező nézni. 🤣
Martin ma carbonarát kért vacsorára, úgyhogy élőben elkészítjük úgy, ahogy én szoktam, és ahogy martin szereti.Nem lesz benne semmi csicsa-micsa, nem vagyok szakács, és ez a live sem arról fog szólni, hogy Michelin-csillagot szerezzünk. 😅
Beszélgetünk, főzünk, nevetünk egyet, és remélhetőleg a végén még ehető is lesz. 😂
Találkozunk a live-ban!
Üdv: Alexa ❤️
Modern számítógépek és alkatrészek a legjobb áron:. https://www.csa...