31/05/2026
👉 Erről még nem beszéltünk, pedig szerintem illene – na, ilyenkor azért a hiányzik egy kicsit –, szóval hogy Caleb Shomo, a Beartooth frontembere coming outolt és meleg férfinek(nak) vallja magát. A felesége elfogadja és támogatja, a bandája elfogadja és támogatja, ő végre legyűrte a démonait és szabad (ahogy a legutolsó szingliben ezt meg is hallgathattuk) és boldog. Igazából sikersztori ez a banda és nagyon remélem, hogy ez semmin nem fog változtatni, nálam maradtak ugyanott, ahol vannak – sajnos, sok rajongó viszont nem ennyire elfogadó és támadják is Calebet ezerrel. De most komolyan, az elmúlt másfél lemez után és a klipek és élő fellépések után csak az a reakció van bennem, amit Whisperton előbújásánál valaki megfogalmazott (csak már nem emlékszem, ki): igazából az lett volna a meglepő, ha azt mondja, hogy nem meleg. Akkor meg miért kell meglepődni?
"I hope anyone in the world going through this finds hope & courage & I hope the fans can continue to support Caleb," says Fleur Shomo.