GiveMeFive Recording Studio

GiveMeFive Recording Studio Kedves Látogató! A Give Me Five stúdió egy kis hangstúdió Szeged mellett.

Főbb szolgáltatásaink:

Énekfelvétel meglévő zenei alapra
Keverés, mastering (akár hozott felvételből, vagy online is)
Akusztikus koncertek rögzítése
Sound design
Rendezvények rögzítése
Soksávos hangfelvétel
Zenekari próbák rögzítése (helyszínen)

Ezeken kívül vállaljuk még:

Kisebb rendezvények, koncertek hangosítása
Spot-ok készítése
stb...

Célunk, hogy megfizethető áron minőségi szolgáltatást,

munkát biztosítsunk azoknak, akik minket választanak! Hangmérnök: Nahóczki Viktor
Stúdió manager: Angyal Áron

További információkról, és árakról érdeklődni telefonon, vagy e-mail-ben lehet!!

05/06/2012

És végre elkészült a JGYPK ének-zene szak idei végzősei diplomakórus hangversenyének a DVD-jeeeeee!! :D

18/05/2012

Kedves Ismerőseim, azok ismerősei, és azok ismerősei.. stb. stb...

Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy segítsetek nekem! Tudom, hogy sokan nem szeretik a "szavazz" dolgokat, de én is sorba állok ezügyben.. :D

Indultam a Megasztár remix versenyén, mely itt a Facebook-on szavazós formában zajlik!!

Az alábbi link alatt egy Like-olás, keresés mezőbe beírod, hogy: angyal, meghallgatod a művemet, katt az "erre szavazok" gombra, egy kis ablakban megjelenik, hogy elfogadta a szavazatot, majd tetszés szerint marad a Like, vagy Dislike-olod :D :D

Ami a legfontosabb, hogy egy ember, csak egyszer szavazhat, így kérlek benneteket, és az ismerőseidet, hogy továbbítsák, és így tovább és így tovább... :D

HÁLÁS KÖSZÖNETEM, ÉS ELŐRE IS BOCSÁNATOT KÉREK, HA EGY HÉTEN KERESZTÜL EZZEL A POSZTTAL SOKSZOR TALÁLKOZOL.. (gyorsan el fog telni!!:))

http://www.facebook.com/megasztar?sk=app_376336212404181

http://tv2play.hu/megasztar

Booking: [email protected]

24/04/2012

ÉÉÉS!! Elkészült a következő project HANGANYAGA!!.. már csak valami videót kell szülni...

http://youtu.be/44fm2A19IBg
15/04/2012

http://youtu.be/44fm2A19IBg

Íme a stúdióban készült felvétel! A zongora pedáljának "sziszegésétől" kérlek tekintsetek el... :) Hallgassátok szeretettel, remélem tetszeni fog! A felvétel...

... nem várok tovább, fogadjátok sok szerettel, és osszátok! :DNo hangszer, csak ének, és beatbox..iTunes-ról letölthető...
09/04/2012

... nem várok tovább, fogadjátok sok szerettel, és osszátok! :D

No hangszer, csak ének, és beatbox..
iTunes-ról letölthető az alábbi linken: http://bit.ly/z2oZb2

http://youtu.be/D1Hb8TTyhzE

My first multitrack cover, to Valentine's day :D This version is on iTunes!: http://bit.ly/z2oZb2 Original song: Kállay Saunders András - I Love You (Kállay-...

Ha ha ha haaaaaa :D
23/02/2012

Ha ha ha haaaaaa :D

2perc.hu

15/02/2012

A nagy igazság - BASZDMEG.HU

18/01/2012

Üdvözlünk minden kedves érdeklődőt! A GiveMeFive Stúdió ezennel megnyitja kapuit! :D

Cím

Kossuth U
Zsombó
6792

Telefonszám

+36-30/855-36-19

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni GiveMeFive Recording Studio új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás